GEALAN-ACRYLCOLOR® – spalvotas ir tobulas langų paviršius


Lietuvoje ilgai vyravo langų baltais rėmais tradicija, tačiau tendencijas ir įsitikinimus pamažu keičia technologijos. Unikali langų profilių spalvos technologija GEALAN-acrylcolor ® santūrumo šalininkams demonstruoja, kad spalvoti namų langai – ne ekstravagantiškumas ar brangi ir varginanti priežiūra. Priešingai – tai namo charakteris, išskirtinis vaizdas ir naujos kartos eksterjero dizainas.

GEALAN, viena iš Europos rinkos angų ir durų profilių gamintojų lyderių, nuolat kuria naujus sprendimus savo produktų konstrukcinėms savybėms ir dizainui gerinti. Ne mažiau nei produkcijos ilgaamžiškumas ir kokybė kompanijai svarbu tobulinti unikalią GEALAN-acrylcolor® technologiją ir atnaujinti spalvų paletę. Savo asortimente GEALAN turi 9 standartines ir daugiau kaip 50 nestandartinių spalvų variantų. Įvertinusi GEALAN-acrylcolor® technologijos privalumus, plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos lyderė Lietuvoje MEGRAME® jau ketvirtą dešimtmetį klientams gamina langus naudodama GEALAN profilių sistemas, kurios yra ne tik tvirtos, bet ir paklausių spalvų. Štai šiuo metu ypač populiarios metalo ir aliuminio efekto spalvos, o GEALAN yra vienintelė profilių sistemų tiekėja, siūlanti akrilu dengtus metalinių atspalvių paviršius.

Pasiteisinusi technologija

Spalvoti GEALAN-acrylcolor® profiliai gaminami koekstruzijos metodu: terminio proceso metu plonas akrilo sluoksnis užlydomas ant balto PVC pagrindo, ir du skirtingi komponentai susijungia į vienalytę masę, o jos rezultatas – atmosferos poveikiui atsparus ypač lygus matinis spalvotas paviršius. Beje, itin lygus lango rėmo paviršius suteikia ne vien estetinį, bet ir fizinį privalumą: dulkės ar purvo dalelės nuo jo tiesiog nuslysta. Vienalytis rėmo paviršius nesilupa, neskilinėja, nešerpetoja. GEALAN-acrylcolor® technologijos langų nereikia nei dažyti, nei taip dažnai valyti. Akrilo sluoksnis tvirtesnis už bet kokią lako ar dažų dangą, todėl langai, pagaminti su GEALAN-acrylcolor® technologija, yra atsparūs bet kokiam klimatui – nekeičia savybių net ekstremaliomis oro sąlygomis. Kieto akrilo paviršiaus langų profiliai atsparūs įbrėžimams, o atsiradusius galima nesunkiai pašalinti, nes spalvos sluoksnis yra storesnis už bet kurį dažų ar lako, užneštų ant rėmo paviršiaus tradiciniu būdu, sluoksnį.

Parenkant pigmentus profilių spalvoms, GEALAN laboratorijose sprendžiamas ne tik spalvos patvarumo, bet ir jos įtakos langų stabilumui klausimas. Net tamsiausi profilių atspalviai optimizuoti taip, kad rėmo paviršius, kaitinamas saulės, įkaista ženkliai mažiau nei kiti tos pačios spalvos rinkoje žinomi paviršiai – laminuoti plėvele. Dėl to GEALANacrylcolor ® langų rėmų temperatūrinės deformacijos gerokai mažesnės ir tokius langus reikia kur kas rečiau reguliuoti. Daug metų kompanijos naudojama technologija GEALAN-acrylcolor® nuosekliai tobulinama. Nuolat auga gamybos procese naudojamų medžiagų ir įrankių kokybė, plečiamas spalvų asortimentas. GEALAN pardavė daugiau kaip 80 mln. metrų šių spalvotų profilių. Tai rodo didžiulį GEALAN-acrylcolor® pripažinimą tarp architektų, langų gamintojų ir galutinių vartotojų.

Stilingi modernūs langai
prieinama kaina

Dėl glotnaus metalo efekto paviršiaus, kuris paprastai būdingas aliuminio langams, GEALAN-acrylcolor® profiliai itin mėgstami projektuotojų ir architektų. Norint pabrėžti pastatų individualumą, naujiems daugiabučių gyvenamųjų namų ant vaizdingo Neries šlaito „ReVingis“ langams taip pat pasirinkti būtent GEALANacrylcolor ® profiliai. Spalvoti langai išsiskiria estetiška išvaizda, minimalizmu, pasižymi aukščiausiomis šilumos bei garso izoliacijos savybėmis, būdingomis GEALAN plastikinių profilių langams. Šiuo metu MEGRAME® siūlo skirtingų spalvų bei atspalvių GEALANacrylcolor ® langų ir durų konstrukcijas įsigyti itin patraukliomis kainomis, atitinkančiomis standartinių laminuotų plėvelėmis langų kainą. Šias konstrukcijas MEGRAME® gamina iš GEALAN-KUBUS® ir GEALAN S 9000 sistemų profilių.

Itin šilti moderniai architektūrai pritaikyti A++ energinio naudingumo klasės plastikiniai langai MEGRAMEGEALAN- KUBUS® gaminami iš naujausios technologijos vokiško 6 kamerų, 100 mm pločio profilio su IKD® putomis. Palyginti su tradiciniais produktais, GEALAN-KUBUS® profiliai yra daug siauresni, jų rėmas yra vienodo matomo pločio, o varčia paslėpta rėme, todėl pastatų fasaduose galima projektuoti faktiškai berėmio stiklo konstrukcijas. Šilumą taupantys A++ klasės langai MEGRAME® S 9000 ženkliai sumažina būsto šildymo išlaidas ir tinka energiją taupantiems – pasyviems namams.

Abi langų konstrukcijos suteikia namams šiuolaikišką vaizdą, simetrijos ir harmonijos pojūtį, o jų šilumos perdavimo koeficientas U yra <= 0,8. Svarstantiems, kaip GEALANacrylcolor ® langai atrodytų po kelių dešimčių metų, geriausias pavyzdys – Vilniaus universitetinės ligoninės
Santaros klinikų centrinio pastato fasadas, paryškintas spalvotais langais. Praėjo 25 metai, o klinikose sumontuotos GEALAN S 3000 profilių sistemos dar nereikėjo keisti ir tamsiai raudoni plastikiniai GEALANacrylcolor ® langai – tokios pat spalvos. Jie ne tik atkreipia dėmesį į kompleksą, bet ir daro nepakartojamo eksterjero įspūdį. Su GEALAN-acrylcolor® langais išskirtinis gali atrodyti kiekvienas šiuolaikinis pastatas – reikia tik pasirinkti, kokiomis spalvomis norėtųsi įprasminti aplinką, pabrėžti namų charakterį, o konstrukcinėmis savybėmis ir langų ilgaamžiškumu jau pasirūpino GEALAN.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų