Gražiausia parduotuvė Milane


Šiandien duris atvėrė pirmoji Starbucks parduotuvė Milane ir tą pačią minutę ji buvo tituluota gražiausių pasaulio kavos namų titulu. 

1971 metais Sietlo” bendrovė atidarė pirmąją parduotuvę tiems, kurie myli ir nekenčia. Iš šios parduotuvės greitai išaugo visas tinklas. Starbucks“ parduotuvių galima rasti ne tik Amerikoje, tačiau ir Europoje. Net ir po 47 metų Starbucks garsėja neįprastais ir įspūdingais gėrimais, rafinuota aplinka. Milane „Starbucks įkurtas 2 322 kvadratinių metrų istoriniame pastate. 

Naujoji parduotuvė atspindi Italijos mados ir dizaino bendruomenę. Į interjerą įtraukiamos ryškios spalvos, per stiklo lubas patenka filtruota šviesa. Šviesa transformuoja erdvę. Baristų darbo vieta gali būti padidinta prireikus pagaminti ir patiekti kavos kepsnius. Dešinėje patalpos pusėje klientai randa barą, papuoštą medžio juostų plytelėmis ir Toskanijos marmuru. Taip buvo išlaikyti tradiciniai Italijos architektūros motyvai.  

Prie 30 pėdų ilgio marmurinio stalo klientams tiekiami specialūs kokteiliai, itališkos kepyklėlės gaminiai, delikatesai.  

Kuriant parduotuvės interjerą buvo atsisakyta pagalvėlėmis apkamšytų palangių arba neva lyg tarp kita ko numestų minkštų sėdmaišių. Rafinuotas stilius išlaikomas sumažinus ir tradicinį augalų skaičių tokio ploto patalpose. Vos keli augalai, natūralaus medžio, odos baldai, kuriuos apšviečia pro vitrinas besiveržianti šviesa. Viduryje patalpos iškilo milžiniškas kavos malimo aparatas, prie parduotuvės sienų raitosi laiptai, kuriais galima pakilti į antrąjį parduotuvės aukštą.  

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų