Gyvybę tausojantis dizainas – geriausia investicija


Sveikata svarbi mums visiems. Suomijos įmonės ISKU, sukaupusi 90 metų patirtį ir kurianti funkcionalius, stilingus sprendimus bendroms erdvėms, pristatė antimikrobinę baldų liniją ISKU+. Tai pirma pasaulyje kolekcija viešoms erdvėms, kuri užkerta kelią plisti infekcijoms, taip pat teikia komfortą ir dovanoja nepriekaištingą dizainą“, – sako ISKU generalinis vadovas Baltijos šalims Aidas Barkauskas. Gyvybę tausojantis dizainas – geriausia investicija.

Kam rizikuoti pacientų, personalo ar įmonės klientų sveikata, kai galima pasipriešinti infekcijoms?

Kam rizikuoti pacientų, personalo ar įmonės klientų sveikata, kai galite pasipriešinti infekcijoms antimikrobiniais ISKU+ baldais? Padidėjus bakterijų ir virusų atsparumui, visame pasaulyje stipriai išaugo antimikrobinių baldų poreikis. Sveikata – kiekvieno rūpestis, o saugumas bus dar didesnis, jeigu jį patikėsite suomių įmonei ISKU, turinčiai komercinius centrus Skandinavijos, Baltijos šalyse, Lenkijoje, Rusijoje, Vidurio Rytuose.

„Turime senas tradicijas ir patirtį įrengiant ligoninių ir kitų sveikatos priežiūros įstaigų interjerą, tad tikrai žinome, ką ir kaip daryti, – teigia ISKU generalinis vadovas Baltijos šalims A. Barkauskas. – Galime didžiuotis projektais Skandinavijoje, vienu iš paskutinių įgyvendintu Maltoje ir t.t. Praktiškai visus mūsų įmonės baldus dėl šiuolaikinių technologijų, kurias sukūrė mūsų grupės fizikai ir chemikai, galime pasiūlyti kaip antimikrobinius. Su linija ISKU+ koncentruojamės į viešas, bendro naudojimo erdves, gydymo įstaigas, kur reikia didesnio antimikrobinio saugumo, taip pat į užsakovus, darbdavius, architektus, kuriems verta ar kurie galėtų pasiūlyti investuoti į specifinio pobūdžio kapitalą dėl pacientų, klientų ir personalo saugos. Mūsų rūpestis, kad laukiamuosiuose, registratūroje, posėdžių salėse būtų kuo mažiau bakterijų ir virusų. Baltijos šalių rinkai pristatyta nauja linija skirta taip pat ir toms erdvėms, kur yra žmonių, laikinai ar dėl amžiaus turinčių silpnesnį imunitetą: mokykloms, darželiams, slaugos namams, operacinėms, organų transplantacijos, dializės, infekciniuose, intensyviosios terapijos skyriuose. T. y. visur, kur nuo mikrobų priklauso žmogaus gyvybė, mūsų baldai kartu su kitomis dezinfekcinėmis medžiagomis užkerta jiems kelią. Tai svarbūs taškai, į kuriuos įmonė su linija ISKU+ koncentruojasi. 80 % infekcinių ligų yra perduodamos paviršiniu ar kontakto būdu. Mūsų pristatoma linija – visa antimikrobinė kultūra.“

A. Barkauskas atkreipia dėmesį, kad geriausių švaros rezultatų pasiekiama laikantis trijų pagrindinių punktų: rankų plovimas, reguliarus valymas ir ISKU+ baldai antimikrobiniais paviršiais, nenuilstamai saugantys nuo infekcijų plitimo. Vadovas atkreipia dėmesį, kad investicijos to vertos, nes žymiai sumažina nedarbingumo laiką dėl ligos, gydymo išlaidas. Anot jo, kasmet Europoje nustatoma 3 mln. infekcijų atvejų, to rezultatas – 37 tūkst. mirčių, 16 mln. papildomų dienų ligoninėse ir 7 mlrd. eurų sveikatos apsaugos išlaidoms padengti. Ligų ir kontaktuojant perduodamų infekcijų dažnį galima sumažinti iki 60 %, jeigu pagrindiniai kontaktiniai paviršiai bus higieniški. Investuodami į higienai valdyti skirtus produktus, valdytojai ir įmonės, kurios užsiima viešųjų erdvių įrengimu, investuoja į visuomenės sveikatą, finansinę gerovę.

Kas ISKU+ baldus paverčia antimikrobiniais?

ISKU generalinis vadovas Baltijos šalims A. Barkauskas sako, kad yra keli metodai ir technologijos, užtikrinantys antimikrobines baldų savybes, kurios veikia taip ilgai, kiek funkcionuoja daiktas. Antimikrobinės technologijos gerokai sumažina ar visai užkerta kelią infekcijoms, plintančioms per paviršius, ir yra idealus sprendimas kuriant bendroms, viešoms erdvėms skirtus baldus. Juk visi praleidžiame dalį laiko jose, tad kodėl gi nepadarius jų švaresnių ir patogesnių? „Antimikrobinė baldų savybė nėra nei nuplaunama ar nudėvima, – teigia vadovas. – Koks to rezultatas? 60 % mažiau infekcijų ligoninėse ir 20 % mažiau vaikų, praleidusių pamokas dėl ligos per mokslo metus. Investicija atsiperka per 2–4 mėnesius, sumažindama sveikatai skirtas išlaidas.“

Aktyviąja higiena išsiskirianti ISKU+ linija pristatyta 2014 metais. Naujų produktų skaičius joje nuolat didinamas. Į kolekciją įeina kėdės, sofos, kušetės, stalai, biuro kėdės bei stalai. Antimikrobinių baldų linijos paviršių valymo ypatybės įprastos, niekuo nesiskiria nuo įprasto.

ISKU+ antimikrobinė holistinė baldų linija – sprendimas, skirtas efektyvesnei bakterijų augimo ir paplitimo prevencijai bendrosiose erdvėse. Įmonės vizija – drastiškai sumažinti bakterines infekcijas ir kurti stilingą, funkcionalią, saugią bendrąją erdvę.

https://www.isku.com/health

UAB „Isku Baldai“ I P. Lukšio g. 21, LT-09132

Vilnius, Lietuva I el. p info@isku.lt I www.isku.lt

Baldai namams: tel. +370 650 74 551

Baldai biurui ir mokyklai: tel. +370 653 74 179


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų