„Hansgrohe“ naujos kartos sprendimai virtuvei: plautuvių ir maišytuvų komplektai


Inovatyvūs sprendimai, suteikiantys galimybę pajusti vandens grožį savo svajonių virtuvėje, – tai vienas iš „Hansgrohe“ tikslų, įkvėpusių sukurti naujos kartos patobulintus plautuvių ir maišytuvų komplektus. „Mūsų vizija aiški – siekiame, kad mūsų klientai mėgautųsi laiku, praleidžiamu virtuvėje. Puikus gaminio dizainas ir į vartotoją orientuotos funkcijos sukuria patirtį, formuojančią pozityvų įspūdį ir ilgalaikius rezultatus“, – sako „Hansgrohe“ produktų valdymo viceprezidentas Janas Heisterhagenas.

Optimalaus funkcionalumo maišytuvai, plautuvės ir jų komplektai

Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti daugiafunkciu virtuvės centru „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ sukūrė naują produktą – unikalią plautuvių ir maišytuvų derinių sistemą, darniai sujungiančią aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą. Šie produktai jau pelnė ne vieną prestižinį dizaino apdovanojimą: „IF Design Award 2017“, „Red Dot Award 2017“ („geriausias iš geriausių“), „German Design Award 2018“, „IF Design Award 2018“ ir kt.

Naujos kartos kontrolės koncepcija

„Hansgrohe“ stilingų L formos dizaino plautuvių ir modernių maišytuvų derinių sistema siūlo rinktis iš dviejų novatoriškų valdiklių, supaprastinančių kasdienius darbus virtuvėje. Siekiant absoliutaus vartotojų komforto (nepaisant jų amžiaus, ūgio ir net fizinės negalios), vandens valdymo įrenginys buvo atskirtas nuo čiaupo ir integruotas greta plautuvės.

Modelis su funkcionaliu dvigubu virtuvės maišytuvu iš „Select 200“ serijos M7119-H200 turi centrinę valdymo zoną, leidžiančią lengvai naudoti maišytuvą. Ergonomiška svirties rankena, esanti priekiniame dešiniajame plautuvės kampe, padeda pasiekti norimą rezultatą greitai ir dinamiškai – pasukant svirtį reguliuojama vandens temperatūra ir vandens srautas. Šie nustatymai išlieka, o vandens srautas iš maišytuvo gali būti įjungiamas arba išjungiamas paprasčiausiai paspaudžiant mygtuką „Select“.

Kitas „Hansgrohe“ modelis su technologija „Select“ primena, kad visos sumaniosios virtuvės sistemų inovacijos gali būti tiesiog plautuvėje. Didelis elegantiškas mygtukas apatiniame dešiniajame plautuvės kampe įjungia ir išjungia vandens srautą iš daugiafunkcio virtuvinio maišytuvo. Abiejuose modeliuose vandens srautą galima valdyti ranka ar alkūne, pavyzdžiui, laikant puodą abiem rankomis arba kai rankos yra nešvarios. Beje, pasukus „Select“ mygtuką atidaromas ir uždaromas plautuvės ventilis.

Sistema taip pat turi „AirPower“ (vanduo maišomas su oru – tolygi, nesitaškanti srovė), „QuickClean“ (greito nukalkinimo funkcija), „Magfit“ (tvirtai fiksuojantis magnetinis dušelio laikiklis) funkcijas.

„Hansgrohe“ plautuvės gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančiojo plieno ir granito. Komplektuojami modernūs maišytuvai yra chromuoti arba nerūdijančiojo plieno spalvos.

Sumanusis „Hansgrohe“ komponentas „sBox“

Kitas inovatyvios sistemos elementas „sBox“ palaiko tvarką ir užtikrina, kad ištraukiamoji žarna veiks patikimai. Naujas ir sumanus komponentas saugo ištraukiamojo čiaupo žarną plokščioje dėžėje, specialiai suprojektuotą taip, kad idealiai atitiktų standartines spinteles. Tai užtikrina patogų, sklandų ir tylų veikimą. Be to, „sBox“ siūlo daugiau judėjimo laisvės. Kartu su „sBox“ žarnos ilgis siekia net 76 cm. Tai reiškia, kad pripilti vandens į puodą galima jo nestatant į plautuvę.

Aukšta kokybė ir individualių sprendimų galimybė

Unikalią „Hansgrohe“ plautuvių ir maišytuvų derinių sistemą sudaro aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno ir granito plautuvės, maišytuvas su valdymo bloku, komponentas „sBox“ bei elementai, būtini sėkmingai sistemos integracijai (jungikliai, jungiamoji žarna ir kt.). Galutinė daugiafunkcės sistemos komplektacija yra sumani, veiksminga ir patikima. Tai aukščiausius reikalavimus atitinkantis funkcionalumo, ilgalaikiškumo, kokybės ir dizaino derinys.

„Hansgrohe“ rūpinasi individualiais vartotojų poreikiais, todėl į komplektą galima įtraukti individualaus dydžio plautuvę, pasirinktą iš visų kompanijos kruopščiai pagamintų nerūdijančiojo plieno ir granito plautuvių. Plautuvės siūlomos montavimui ant stalviršio arba iš apačios. Atsižvelgiant į modelį, jos tinka bazinėms spintelėms, kurių matmenys 60 cm arba didesni.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų