Hansgrohe pristato ypatingą dušo kolekciją „Rainfinity“


„Hansgrohe“ virtuvėms ir vonios kambariams skirti nauji produktai sieja funkcionalumą, išskirtinį dizainą ir ilgaamžiškumą. „Hansgrohe“ nuo 1901 m. kuria kokybiškus produktus, iki šiol pelniusius daugybę apdovanojimų. Kompanija formuoja vandens tėkmės tradiciją virtuvėse ir vonios kambariuose, nes būtent čia žmonės praleidžia daug laiko ir patiria daugybę nepakartojamų akimirkų. „Hansgrohe“ kuriami inovatyvūs namų prietaisai praturtina žmonių kasdienybę ir suteikia jų būstams jaukumo bei funkcionalumo.

 

Nauja dušo sąvoka

Vokietijos mieste Šiltache 2019 m. kovą kompanija „Hansgrohe“ pristatė naują dušo kolekciją „Rainfinity“. Pasitelkusi inovatyvias technologijas, stilingą dizainą ir aukščiausią kokybę, „Rainfinity“ siūlo visiškai naujus pojūčius duše. Naujoviškos įgaubtos „Rainfinity“ dušo galvų formos, nauji sienos jungčių sprendimai bei praktiškas pečių dušas formuoja naujas industrijos tendencijas. Modernus elegantiškos matinės baltos spalvos paviršius kartu su itin populiarios grafito spalvos dušo disku yra pagrindinis vonios kambario akcentas.

 

Inovatyvus požiūris į dušą

Dušas „Rainfinity“ apgaubia vandeniu visą kūną – nuo galvos iki kojų. Inovatyvus sieninis laikiklis leidžia pakreipti dušo galvą nuo 10 iki 30 laipsnių kampu. Taip garantuojama patogi pozicija prausiantis. Prausimosi duše patirtį dar labiau sustiprina lengvai įgaubtas vandens purškimo paviršius ir dušo galvos purškimo skylių išdėstymas. Tai užtikrina, kad vanduo prausiantis bėgtų ne tik ant galvos ir pečių, kaip įprasta dušuose, bet švelniai apgaubtų visą kūną. Naujasis „Rainfinity“ pečių dušas su „PowderRain“ srove turėtų labai patikti moterims, kurios duše nevisada nori šlapinti plaukus. Šis produktas turi ir dar vieną labai praktišką funkciją – tai puiki lentynėlė įvairioms dušo reikmenims.

 

Stovėti lietuje dar niekada nebuvo taip gera

Trys skirtingi vandens purškimo būdai transformuos jūsų kasdienį prausimąsi duše į nepakartojamą patirtį. Vandens purškimo technologija „PowderRain“ suteiks visiško atsipalaidavimo pojūtį. Tūkstančiai švelnių vandens mikrolašelių apgobs kūną tarsi minkštutė vandens antklodė – neįtikėtinai švelnus ir tylus dulksnos dušas nepaliks abejingų. Dušo galvos centre sukoncentruoti purkštukai su „Intense PowderRain“ srove leidžia itin lengvai nuplauti šampūną. Perlų lašus primenantis krioklio režimas „RainStream“ atgaivina ir lepina jus pastoviu, didelio intensyvumo vandens purškimu, tuo pačiu masažuodamas pečius ir nugarą. Rankinėje dušo galvutėje „RainStream“ srovė pakeičiama režimu „MonoRail“. Jis užtikrina raminantį ir regeneruojantį efektą rankoms bei kojoms su tikslingu, stipriu Kneippo įkvėptu režimu.

 

Dizaino laisvė

„Rainfinity“ dizainas – optinė ekstravagancija. Didžiulės kabančios dušo galvos bei rankinės dušo galvutės su spalvotomis detalėmis suteikia vonios kambariui jaukumo.Didelis „Rainfinity“ produktų asortimentas suteikia daug galimybių įrengti dušą pagal asmeninius poreikius: dušo gaminiai gali būti tvirtinami prie sienos ar lubų, rankinės dušo galvutės su vienu ar trimis skirtingais vandens purškimo režimais, tradicinio dizaino ar lazdelės formos – įmanoma visiška dizaino laisvė. Taip pat galima pasirinkti ir naująją „Showerpipe“ dušo sistemą – ji atkreips kiekvieno dėmesį. Sistema susideda iš stacionaraus galvos dušo, rankinės dušo galvutės bei dušo vamzdžio, kurie kartu su lentynomis ir į sieną sumontuota dušo valdymo sistema sukuria visiškai naują dizainą ir vonios kambariui suteikia modernumo. Dušo sistema kartu su integruotomis lentynomis tampa ne tik vonios kambario traukos objektu, bet taip pat leidžia patogiai susidėti visas prausimosi priemones. O termostatinio maišytuvo modulis su „Select“ funkciniais mygtukais leidžia greitai ir efektyviai pereiti nuo vieno vandens purškimo režimo prie kito.

 

Aukščiausi indekso „iF World Design“ reitingai

„Hansgrohe Group“ pasiekė aukščiausius indekso „iF World Design“ 2014–2018 balus. Švarcvalde įsikūrusi kompanija yra tarp trijų geriausių „iF Industry“ vonios kategorijoje minimų įmonių. Iš 1 365 Vokietijos bendrovių „Hansgrohe Group“ yra tarp dešimties geriausių, o pasauliniu mastu – tarp 25 geriausių iš 4 000 esančių „iF“ kompanijos kategorijoje. „iF Design Awards 2018“ devyni „AXOR“ ir „hansgrohe“ produktai buvo įvertinti apdovanojimais.

Daugiau informacijos apie naujus „Rainfinity“ dušo produktus galite rasti adresu www.hansgrohe.lt.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų