„ibis Styles Vilnius“: įdomus konferencijoms, patogus šeimoms, draugiškas gamtai


 

Tikras viešbučio sėkmės kodas

Pats „AccorHotels“ tinklas skirstomas į skirtingus segmentus, pradedant ekonomine ir baigiant prabangos klase. Ekonominei klasei priklauso „ibis“ ženklų šeima, kuri susideda iš „ibis Budget“, „ibis“ ir „ibis Styles“ ženklų. Ekonominiame segmente „ibis“ ženklas yra vienas pasaulio lyderių.„Visi jie skirtingų standartų, tačiau „ibis Styles“ savo politika yra lanksčiausias. Man prancūziška politika, logika, kultūra ir net vaikų auklėjimas labai priimtini, todėl net nesudvejojusi pasinėriau į naujosios viešbučio koncepcijos įgyvendinimo darbus. Šiuo atveju mes neturime labai griežto standartizavimo, bet visada stengiamės vadovautis tam tikromis tinklo gairėmis ir rekomendacijomis“, – pasakoja viešbučių versle jau 15 metų besidarbuojanti Simona. Jauna moteris didžiąją veiklos dalį praleido užsienio viešbučiuose, yra gerai išsistudijavusi platų viešbučių stilių ir kategorijų spektrą, net viešbučių administravimo magistrą apsigynė Ispanijoje. Ji labai džiaugiasi, galėdama įgytą patirtį svečiose šalyse pritaikyti „ibis Styles Vilnius“. Sako, kad viešbutis – tai gyvas organizmas, o viešbučių verslas yra jos aistra ir meilė.

Aktyvus laisvalaikis veikia it magnetas

Sostinės Pavilnių regioninio parko širdyje, Ribiškių kraštovaizdžio draustinyje, įsikūręs trijų žvaigždučių viešbutis „ibis Styles Vilnius“ – pirmasis toks viešbutis Baltijos šalyse. „ibis Styles“ ženklui šiuo metu jau priklauso 339 viešbučiai 34 šalyse. Kiekvienas „ibis Styles“ viešbutis pasakoja skirtingas istorijas, kurios perteikiamos išskirtiniu interjeru bei detalėmis. Pavyzdžiui, Vokietijos Konstanco mieste veikiančiame viešbutyje vyrauja jūrinė tematika – kambariai, vestibiulis ir kitos patalpos perteikia marinistinį peizažą. Lenkijoje, Vroclavo viešbutyje, svečiai pasijunta tarsi nužengę į pasaką „Alisa Stebuklų šalyje“.

„ibis Styles Vilnius“ tematika susijusi su aktyvaus gyvenimo būdo propagavimu. Faktai, kad viešbutis priklauso MODUS grupei, kuri daugiausia valdo automobilius, ir tai, kad jis yra įsikūręs regioniniame parke, čia leidžia skatinti aktyvų, ryškų, jaunatvišką svečių gyvenimo būdą. Ši žinutė deklaruojama detalėmis visų viešbučio erdvių interjeruose. Pavyzdžiui, apie konkrečią sporto šaką, kuria galima pasimėgauti netoliese ar net viešbučio teritorijoje, svečias kambaryje sužino iš dekoratyvinių mozaikų aplikacijų.

Kiekviename iš keturių viešbučio korpusų skiriamas dėmesys skirtingam sportui: automobilių raliui, vandens sportui, slidinėjimui ir golfui. „Mes savo veikla labai remiame ir propaguojame šias sporto šakas. Išduosiu paslaptį – jau pasvajojamešaliaįkurti golfo laukus. Kalbant apie slidinėjimą – savo pašonėje turime šaunius kaimynus – Liepkalnio slidinėjimo trasą, o regioniniame parke – net dvi išvystytas puikias trasas (2,7 km ir 6 km), žiemą tinkamas slidinėti, o šiltesniu laiku – ir pasivaikščioti su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis. Trasos prasideda nuo pat mūsų viešbučio, todėl yra gausiai lankomos mūsų svečių. Šalia viešbučio esančio ežero teritorijoje yra įsikūręs ir vandenlenčių parkas – tai irgi puiki galimybė pasiūlyti svečiams aktyvų ir prasmingą laisvalaikį“, – pasakoja generalinė direktorė, pabrėždama, kad tokios kaimynystės gali būti naudingos kaip pridėtinė vertė, o skleidžiama informacija apie tai per metus stipriai pagausino viešbučio klientų ratą. Juk patogu atvykti į vietą, patogiai išsidėsčiusią šalia oro uosto, kurioje galima pajausti ir miesto pulsą, ir kartu – visiškai kitokią, žalią aplinką. Nuo „ibis Styles Vilnius“ už 3,5 km yra Vilniaus senamiestis, iki Vilniaus geležinkelio ir autobusų stočių – 4 km, o iki parodų centro „Litexpo“ – 7,7 km. Į šias vietas galima nukakti ar iš ten grįžti su viešbučio nemokamu autobusiuku.

Architektūriniai sprendiniai atitinka reikalavimus

Dar prieš pasirašant franšizės sutartį buvo matyti, kad pastato architektūriniai sprendiniai visiškai atitinka „ibis Styles“ reikalavimus. Nuostabus sutapimas yra tai, kad šio viešbučio forma yra E raidės – tai tarsi užuomina į ekologiją, kuri užima svarbią vietą viešbučio koncepcijoje. „Raidės“ nugarėlė atsukta į Minsko plentą ir taip apsaugo viešbutį nuo triukšmo, automobilinių dujų ir kitų miesto „dovanų“.

„AccorHotels“ tinklas yra sukūręs išskirtinę aplinkosauginę programą „Planet 21“, pasaulyje pripažintą kaip vieną stipriausių tokio pobūdžio viešbučiams skirtų programų. Vadovaudamasis jos rekomendacijomis, viešbutis „ibis Styles Vilnius“ yra ant stogo įsirengęs saulės kolektorius ir taip pasigamina energijos. Kiekvienos patalpos įranga turi savo individualų valdymą: kambarių šildymą / vėsinimą reguliuoja patys svečiai. „Atidarius langą, įranga automatiškai išsijungia, tikrai nešildome Minsko plento“, – šypsosi pašnekovė, puikiai išmananti komunalinių sąnaudų vertę ir žinanti, į ką investuoti ir kaip taupyti. Labai artimos jai ir inovatyvių sprendimų paieškos.

Penki kartai išsaugo medį

Viešbutyje yra 92 kambariai ir 22 apartamentai (su virtuvėle, nedidele svetaine ir 1–2 miegamaisiais). Jie unikalaus dizaino, kuris suteikia visapusį komfortą už patrauklią kainą. Dažnas svečias nustemba vonios kambaryje radęs dušo želę ir šampūną be parabenų ar sužinojęs, kad didžioji kambarių valymo priemonių dalis yra ekologiška. „Tąesameįsipareigojępagal „AccorHotels“ standartus ir tai ypač vertina viešbučio svečiai“, –
sako viešbučio vadovė.

Vonios kambariuose programos „Planet 21“ medžio formos lipdukai svečius informuoja, kaip naudoti savo rankšluostį ir kur jį padėti, kad kambarinė galėtų jį palikti ar pakeisti.Juk penkis kartus panaudotas tas pats rankšluostis išsaugo vieną medį! S. Arštikienė pasidžiaugia, kad iki šios dienos „AccorHotels“ tinklas tokiu būdu jau pasodino milijonus medžių.

Viešbučio vertę didina ir ekologiška patalynė, pagaminta iš 100 % medvilnės. Net ir lova yra aukštos kokybės:jos rėmas medinis, aptrauktas natūralia medžiaga, miego komfortą garantuoja trisluoksnis (kietesnis, minkštesnis ir antčiužinis) čiužinys. „Saugodami aplinką pritraukiame dar daugiau klientų, nes jiems dabar būtent to reikia ir tai patinka“, – pasakoja S. Arštikienė, paminėdama ypatingą šio viešbučio (esančio Vilniaus mieste!) privalumą: jam priklauso beveik 2 ha dydžio gamtos plotas, kurį komanda prižiūri ir puoselėja niekada nenaudodama kenksmingų chemijos produktų ir leisdama augalams augti natūraliai pagal gamtos dėsnius. Pagal programą „Planet 21“ viešbučio personalas įsipareigojęs bent kartą per metus atlikti kokį nors su aplinkosauga susijusį veiksmą, pavyzdžiui, organizuoti talką gamtoje. Be to, jam rengiami metiniai mokymai apie ekologiją. „Diskutuojame, ką kiekvienas „aš“ ir ką visi „mes“ galime dėl jos padaryti, pavyzdžiui, taupydami elektrą, vandenį, popierių (spausdindami ant abiejų lapo pusių) ir ko mes galime nenaudoti, nemėtyti, nešvaistyti. Pastebėjau, kad jaunimui tai labai rūpi, jiems labai patinka daryti kažką dėl bendro tikslo“, – džiaugiasi viešbučio vadovė.

Laimingos šypsenėlės provokacija

„ibis Styles Vilnius“ komanda gyvena itin draugiška nuotaika, kurią visada lydi šypsena – tai tarsi laimingos šypsenėlės provokacija, perduodama ir svečiams. Viešbučio vadovė tiki, kad siekiant užsibrėžto tikslo reikia mokėti perduoti šiltą vidinę kolektyvo emociją – ir ją geriausiai perteikia šypsenėlė! „Nuolat stebime tarpusavio komunikavimą, bendrai tariamės, todėl pats viešbučio valdymas natūraliai pereina iš vertikalaus į horizontalų. Aš tikiu daugiau nei 100 %, kad pirmąkart įėjęs svečias pajunta viešbučio atmosferą, vos pažvelgęs į pirmą sutiktąjį – šiuo atveju registratūros – darbuotoją“, – įsitikinusi ji.

Kiekvienas „ibis Styles Vilnius“ svečias savo kambaryje randa pasveikinimo dovanėlę – lietuvišką obuolį su šypsenėle ir atviruką su užrašu „An Apple aday – keeps doctor away“ („Obuolys per dieną – neprileis daktaro nė vieno“). „Taip pagal programą „Planet 21“ remiame aplinkinius verslus.

Konferencijos kitu kampu

Viešbutis aktyviai vysto ir konferencinę veiklą. Jame yra visiškai įrengtos trys konferencijų salės (bendras salių plotas yra 195 m², gali tilpti iki 180 žmonių), kurios siūlo kelis kompleksinius specialius paketus seminarams, mokymams ir susitikimams. „Tačiau siūlome ne tik modernias sales – siūlome su savo komandomis susirinkimus daryti kitaip, konferencijas rengti kitokiu „kampu“: išeiti į lauką, organizuoti diskusijas ant pievos. Šiuo aspektu mūsų galimybės yra labai tinkamos. Pavyzdžiui, antrą susitikimo dalį galima praleisti kulniuojant su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis ar užsiimant kitokiu sportu. Jau pasitvirtino siūlymas surengti konferenciją lauke, moderniame viešbučio kempinge apsistojus su kemperiais ir palapinėmis, o po renginio pasinaudoti puikiomis lauko kepsninių paslaugomis“, – pasakoja S. Arštikienė. Didelis ir labai klientams patrauklus viešbučio pranašumas – didžiulė automobilių aikštelė. Tai šiandien itin aktualu pasirenkant konferencijos rengimo vietą.

Užburiantis NAPOLEONO kąsnis ir ne tik…

Viešbučio „ibis Styles Vilnius“ svečiai iš lūpų į lūpas perduoda dar vieną svarbią žinutę: čia esanti virtuvė pajėgi suvilioti net didžiausią gurmaną. Ir ne egzotiškais ar neįprastais valgiais, bet kokybe ir tikrais, natūraliais patiekalų skoniais, kuriuos galima išsirinkti iš įvairiausią maistą siūlančio valgiaraščio. Čia visada yra ir gardžių, sveikų patiekalų vaikams, pavalgyti ras veganai bei vegetarai. Restorano, kuriame gali tilpti iki 80 žmonių, maistu rūpinasi labai dėmesingas ir itin profesionalus virtuvės šefas Vytautas Vadeiša „Tikras siurprizas viešbučio svečiams yra išskirtinė, jau garsėjanti visoje sostinėje mūsų konditerija, ypač rekomenduoju „Napoleoną“, – atsisveikindama šypsosi viešbučio vadovė S. Arštikienė. Ji žino, kad maži žingsneliai padeda žingsniuoti į didelį tikslą. Juk ne veltui viešbutyje viešėjusi su šeima Jovita iš Kipro atsiliepimuose parašė: „Čia viskas tiesiog idealu: švaru, šalia graži gamta, yra žaidimų aikštelė vaikams, o maistas – tiesiog tobulas!“

 
 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų