VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS (VDU) KAUNO KOMANDA

Komandos nariai:

Ieva Ragelytė

Linas Bumbulis

Augustina Lapkauskaitė

Ignas Šiugždinis

Karolis Paškevičius

Bernadeta Daukšaitė

Dovilė Malinauskaitė

Raminta Garbuzaitė

Tomas Puida

Vadovai:

Jūratė Tutlytė

Pasirinkta teritorija:
Kaunas, Aleksoto rajonas

Ieva Ragelytė

Domiuosi naujomis technologijomis, atradimais, menais. Manau, kad šiame žinių amžiuje visuomenė turi žengti kartu su naujosiomis technologijomis ir, tikiuosi, kad dalyvaudama projekte „Išmanusis miestas“ bent dalele galėsiu prisidėti prie Kauno miesto tapimo išmaniu ir naujosioms technologijoms atviru bei draugišku miestu.

Linas Bumbulis

Ypač domiuosi naujausiomis technologijomis ir tikiu, kad jos gali padėti sukurti palankią ir išmanią aplinką kiekvienam mūsų. Manau, kad išmanusis miestas – ateities miestas. Tai vieta, kurioje gyvensime ir kursime savo ateitį, todėl noriu būti dalis šios ateities.

Augustina Lapkauskaitė

Manau, kad šis projektas yra puiki galimybė realizuoti save, įgyti naujų žinių ir, žinoma, prisidėti prie savo miesto tolesnės plėtros.

Ignas Šiugždinis

Esu įsitikinęs, kad problemas reikia spręsti, o ne nuo jų bėgti, todėl privalau prisidėti prie projekto, kur pats galėsiu patobulinti savo miestą.

Karolis Paškevičius

Mėgstu palikti komforto zoną toli užnugaryje ir pasinerti į naujus potyrius ir veiklas. Nors studijuoju biologiją, šį projektą matau kaip dar vieną galimybę gerinti savo komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius, kuriant kažką neįprasta ir naudinga visuomenei.

Bernadeta Daukšaitė

Domiuosi kompiuterine grafika ir vizualizavimu, jos teikiamomis galimybėmis. Iš šio projekto tikiuosi išmokti naujų dalykų, įgyti žinių dar netyrinėtoje srityje.

Dovilė Malinauskaitė

Pastaruoju metu itin domiuosi ir praktikuojuosi žaliųjų stogų srityje. Šveicarijoje įgytas žinias ir praktiką stengiuosi įgyvendinti Lietuvoje. Ateities miestų neįsivaizduoju niekaip kitaip – tik kaip harmoningus bei palankius aplinkai, tokius, kuriuose norėtųsi gyventi tiek jaunam, tiek pagyvenusiam žmogui. Kaunas yra vienas gražiausių ir gamtiškiausių Lietuvos miestų, turintis neišmatuojamą potencialą tapti vienu išmaniausių ir žaliausių miestų ne tik nacionaliniu lygiu, bet ir visoje Europoje.

Raminta Garbuzaitė

Mane labiausiai domina gyvasis miesto faktorius – žmogus, bendruomenės, nes jie yra svarbiausia miestų sudedamoji dalis, tarsi kraujas cirkuliuojantis miesto venomis. Esu kaunietė ir man rūpi mano miesto ateitis, jo infrastruktūros bei kraštovaizdžio gerinimo galimybės. Tai bus mano motyvacija prisidedant prie projekto savo tyrimais, siekiant identifikuoti mūsų tiriamo rajono vidines problemas per šios vietos bendruomenę.

Tomas Puida

Projekte „Išmanusis miestas“ nusprendžiau dalyvauti, nes, mano manymu, patirtis tokioje nestandartinėje sferoje, kur gali susitikti ir išbandyti save asmenys iš įvairių disciplinų, skatina kūrybiškumą, suteikia naujų žinių ir, be abejo, galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis. Tikiu, kad mūsų projekto rezultatas bus bent jau minimalus laimėjimas ta prasme, kad miestui, kuriame studijuojame ir gyvename, bus pasiūlytos finansiškai reliatyvios, unikalios idėjos, keičiančios tradicinį požiūrį į urbanistinės erdvės ir žmogiškojo faktoriaus santykį. Būtent darbas su šiuo projektu yra didžiausia praktinė vertybė, galinti palengvinti bet kurios komandos narių komunikaciją kooperuojantis.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų