Įmonė, kuri (SU)JUNGIA


Šiandien įmonėje „Marcopol“ dirba daugiau kaip 400 žmonių. Tai išskirtinės asmenybės, jų potencialas ir kompetencija yra bendros sėkmės laidas. Gebėdami reaguoti į kintančius klientų poreikius ir lūkesčius, įmonės darbuotojai įgijo daug žinių apie jungiamųjų elementų rinką, naujausias jungimo technikas ir technologinius reikalavimus, kurios padeda išlaikyti ilgalaikius santykius su užsakovais ir tiekėjais bei įgyti pasitikėjimą visame pasaulyje. Tiekdama aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą, sumažindama jų užsakymo, tvarkymo ir sandėliavimo išlaidas, įmonė padeda klientams pasirinkti geriausius jungiamuosius elementus bei pritaikyti juos pagal poreikius. „Marcopol“ siūlo daugiau kaip 15 000 gaminių. Jie gali būti pagaminti pagal individualų kliento projektą, be to, yra galimybė komplektuoti jungiamųjų elementų rinkinius bei suteikti jiems unikalius pavadinimus.

„Marcopol“ veikla vykdoma galvojant apie klientą, klientui ir su klientu, atsižvelgiant į jo interesus. Įmonėje kokybiškai atliekamas atitinkamų jungiamųjų elementų suvienodinimas, klientams užtikrinama techninė, konsultacinė pagalba, pateikiamos visapusiškos rekomendacijos. Parduodamiems gaminiams taikomi griežti kokybės reikalavimai, nes įmonė renkasi tik tuos tiekėjus, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Įmonė turi savo Kokybės kontrolės ir užtikrinimo skyrių, kuriame tikrinami tiekėjų pristatyti ir jų pačių pagaminti produktai, taikomi elektroniniai kontrolės metodai – yra galimybė taikyti 100 proc. kontrolę kiekvienam gaminio vienetui.

Nuolat gausėjant mūsų klientų būriui, ypatingas dėmesys skiriamas visapusiškam aptarnavimui – nuo užsakymo iki operatyvaus pristatymo. Įmonės produkto vadybininkų profesionalumą vertina visi klientai. 2007 m. pradėjusi veiklą Lietuvoje UAB „Marcopol Baltija“ sparčiai plečiasi ir auga.

Šiandien „Marcopol Baltija“ – viena pirmaujančių įmonių Lietuvoje, prekiaujanti tvirtinimo elementais, varžtais bei sraigtais, galinti pasiūlyti: – gausiausią produkcijos asortimentą savo klientams; – lanksčią kainų politiką; – profesionalų produkto vadybininkų darbą; – operatyvų užsakymų pristatymą visoje Lietuvoje, garantuojant gaminių kokybę, atitinkančią ES standartus.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

Paskutinės naujienos

Pradėtos bažnyčios statybos Kauno rajone

Šie metai prasidėjo svarbaus projekto įgyvendinimu – startavo Giraitės (Kauno rajonas) Šventosios Šeimos parapijos bažnyčios statyba. Šio svarbaus pastato paskirtis…

Has photos

Klaipėdoje iškilo meno banga 

Didelis įvykis visiems Lietuvos meno aistruoliams – po ilgos rekonstrukcijos gala koncertu atidarytas Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Nusimetęs blankų sovietmečio apdarą,…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų