Išmanieji dažai kūrybiškiems interjero sprendimams


Moderniai visuomenei reikia inovatyvių sprendimų – ypač verslo srityje. Todėl svarbu nuolat ieškoti būdų, padedančių tobulėti ir atskleisti galimybių potencialą. Naujos kartos sienų dažai „Smart Wall Paint“ siūlo būti novatoriškiems ir neriboti savo kūrybiškumo. Tai technologija, materializuojanti idėjas ir reprezentuojanti unikalumą, kad kelias link sėkmės būtų įdomus ir sklandus.

Tokį išskirtinį interjero sprendimą siūlo statybinėmis apdailos medžiagomis prekiaujanti UAB „Spalvų sala“. Ilgametę patirtį turinti įmonė bendradarbiauja tik su gerai žinomais statybinių medžiagų gamintojais, todėl gali pasiūlyti išskirtinius ir kokybiškus produktus, neribojančius fantazijos ir dizaino sprendimų.

Išmaniųjų dažų pranašumai ir pritaikymas

Per pastaruosius kelerius metus itin populiariais tapę inovatyvieji dažai „Smart Wall Paint“ išsiskiria tuo, kad ant jais padengto paviršiaus galima rašyti žymekliu. Visai nesvarbu, ar tai bus siena, ar stalas, ar durys, bet šį paviršių bus galima naudoti kaip įprastą baltą konferencijų lentą.

Dažniausiai dažai „Smart Wall Paint“ naudojami įmonėse, konferencijų ir pasitarimų salėse, mokymosi įstaigose. Išmanusis produktas palengvina darbą susirinkimų, mokymų, pristatymų, planavimų, kūrybinių dirbtuvių metu. Šie dažai paklausiausi ten, kur reikia nudažyti itin didelį plotą, pavyzdžiui, 20 m2 sieną, nes įsigyti tokio dydžio lentą ne tik būtų labai brangu, bet ir sudetinga. Išmanieji dažai puikiai pasitarnauja ir tada, kai architektas nenori gadinti savo dizaino idėjos ir apkrauti jos įvairiais papildomais elementais, tokiais kaip konferencijų lentos. „Be to, tokios lentos dažnai atrodo gana senamadiškai ir griozdiškai. Juk moderniame interjere didelė balta lenta neatrodo gerai. Mūsų siūlomas sprendimas – išmanioji siena – naujovė. Architekto pasirinktos spalvos siena niekur nedings, ji neišsiskirs iš interjero, bet ją bus galima naudoti kaip rašymo lentą. Pagal savo savybes ji bus absoliučiai tokia pati kaip konferencijų lenta ir lengvai naudojama“, – teigia komercijos vadovas Dmitrijus Darvydas

Techniniai dažų aspektai

„Smart Wall Paint“, kitaip nei dauguma dažų, dengiami tik vienu sluoksniu. Dažymo procesui nereikia jokių ypatingų gebėjimų, dažoma paprastu voleliu. Dažai dengiami ant jau esamų nudažytų arba ant naujai nuglaistytų paviršių. Galima pasirinkti baltos spalvos arba skaidrius dažus, jei ketinama palikti po dažais esančio paviršiaus spalvą. Tiesa, siekiant, kad rezultatas būtų kokybiškas, gamintojo nurodytų dažymo taisyklių reikėtų laikytis. Jei atliekant darbus jų laikomasi, gamintojas suteikia 10 metų garantiją. Beje, yra ir galimybė įrengti paviršių su magnetiniu pagrindu. Tam naudojamas magnetinis glaistas bei magnetiniai dažai „Magnetic Paint“.

Taip pat būtina paminėti, kad „Smart Wall Paint“ atitinka visus Europos aplinkos, sveikatos ir saugos reikalavimus, įskaitant LEED standartus.

„Smart Wall Paint“ komplektacija

Kiekvieną dažų „Smart Wall Paint“ komplektą sudaro dažai, dažymo volelis, maišymo pagaliukas, pirštinės, melamino kempinė žymekliams valyti, naudojimo instrukcija.

Atsižvelgiant į kliento poreikius, siūlomi skirtingų dydžių komplektų rinkiniai, kuriais galima padengti atitinkamą paviršiaus plotą. Gamintojas siūlo: 2, 6, 18 ir 34 m² komplektų rinkinius.

protingasiena.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų