Radviliškio miesto centrinės dalies viešųjų erdvių sutvarkymas, bei daugiabučių gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties pastatų fasadų išraiškos pagerinimo (atnaujinimo) priemonių sukūrimas

Balsai:
0

Kauno technologijos universitetas

Projektą rengė: Eimantė Jautakytė, Aistė Kundrotaitė, Gintarė Marozaitė, Vėjas Ogintas

Projekto vadovai: Doc. Dalius Šarakauskas

Projektas yra kuriamas naudojantis naujojo urbanizmo idėjomis. Analizės metu buvo naudojamas Design thinking metodas, kuris leido pažvelgti į miesto problematiką kito žmogaus akimis. Taip pat atlikta analogų analizė padėjo lengviau išvystyti projekto viziją.

Vadovaujantis iškeltomis teritorijos ir miesto problemomis bei atliktomis analizėmis yra numatoma suformuoti pėsčiųjų alėja Vasario 16-osios gatvėje, ir sukurti galimybę įsikurti smulkiesiems verslininkams architektūrinę vertę turinčiuose pastatuose. Taip pat detalizuojamoje teritorijoje yra numatoma sutvarkyti aplinką, padaryti ją multifunkcinę, atraktyvią, pritaikytą įvairių žmonių poreikiams.

Siekiamas kompleksiškas funkcijų išdėstymas, numatant edukacines, pasyvias, aktyvias, kultūrines, komercines bei transporto infrastruktūsos zonas. Taip teritoriją siekiama paversti miesto identiteto simboliu, todėl yra numatomas lėtasis traukinukas, kuris įprasmintų miesto atsiradimą. Tai taptų tam tikru miesto simboliu. Taip pat detalizuojamaą teritoriją siekiama paversti inovatyvia, išmania bei modernia rėmėjų siūlomais produktais bei papildomomis inovatyviomis idėjomis.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia: https://issuu.com/structum.structum/docs/knygut_

Kauno technologijos universitetas