Išmanusis „SMART + WiFi“ apšvietimas suteiks namams lengvai individualizuotą atmosferą


Apšvietimo kompanija „Ledvance“ pristato naują išmaniojo apšvietimo gaminių šeimą „SMART + WiFi“. Su jais namų apšvietimas taps universalesnis. Tai daugybė sprendimų namų apšvietimui naudojant „WiFi“ technologiją, kuri jau yra beveik visuose namuose.

Apšvietimas turėtų būti grindžiamas skirtingais šviesos poreikiais ir patalpos naudojimu, kuris keičiasi priklausomai nuo laiko ir dienos. Tinkamas apšvietimas gali sukurti norimą atmosferą, paryškinti objektus, išlaikyti aktyvumą, padėti susikaupti ir padidinti saugumą. „LEDVANCE“ „SMART + WiFi“ produktai apjungia šiuolaikines išmaniosios šviesos funkcijas su patraukliu dizainu įvairiausioms vidaus ir lauko gyvenamosioms patalpoms.

Dabar apšvietimas –  kur kas daugiau nei paprastas lemputės įjungimas ar išjungimas. „SMART + WiFi“ lemputę galima nustatyti, kad ji veiktų atsižvelgiant į Jūsų dienotvarkę, ji gali tapti Jūsų žadintuvu ryte arba pagalbininke užmeigant vakare, prisitaikyti prie poreikio susikoncentruoti ar atsipalaiduoti dienos eigoje. Automatinės apšvietimo sekos leidžia naudoti laikmatį ir nustatyti tikslų laiką, kada ji turėtų įsijungti ar išsijungti. Kokią atmosferą benorėtumėte sukurti ar pabrėžti, tarp šiltos ir šaltos baltos šviesos yra begalė atspalvių ir 16 milijonų įspūdingų spalvų.

„SMART + WiFi“ produktai leis bet kada ir bet kur valdyti, pritemdyti ir pritaikyti apšvietimą naudojant išmanųjį telefoną su nemokama „LEDVANCE SMART +“ programa. „SMART +“ šviesos šaltinius taip pat galima lengvai ir patogiai valdyti balsu per „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“.  Paprasta susikurti savo patalpų apšvietimo scenarijus ir nuostabius akcentus naudojant „SMART + WiFi“ apšvietimo sprendimus ne tik patalpose, bet ir sode bei kieme.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų