Išskirtinės „Icopal“ dangos


VIENASLUOKSNIŲ DANGŲ VENGIA

Sutapdintiesiems stogams siūloma rinktis dvisluoksnes arba vienasluoksnes sistemas. „Vienasluoksnės dangos leidžia gerokai sutaupyti, nes pigiau kainuoja ir darbas, ir medžiagos, bet mūsų žmonės į jas žiūri nepatikliai, nes nepasitiki darbininkų atliekamų darbų kokybe. Juk jeigu klojant tokią dangą padaroma kokia nors klaida – bėgs vanduo. Kai danga yra dvisluoksnė, net ir klojant pirmąjį dangos sluoksnį padarytas brokas bus uždengtas kitu dangos sluoksniu“, – pastebi UAB „Icopal“ direktorius Vidas Raškevičius.

Žinodamas, kad Lietuvoje populiariausias produktas yra dvisluoksnės bituminės dagos, koncernas „Icopal“ siūlo rinktis nišinį produktą. Tai aukščiausios klasės „Icopal Flagmanai – Premium“ dangos, išsiskiriančios tvirtumu ir patvarumu. Kai kuriems sprendimams suteikiama net 40 m. garantija.

STORESNĖS IR TVIRTESNĖS

UAB „Icopal“ pardavimo vadybininkas Ramūnas Pajarskas patvirtina, kad šios dangos gali būti puikiai eksploatuojamos net esant ekstremalioms oro sąlygoms. Jos yra storesnės negu kitos, esančios rinkoje. Dangų storis yra didesnis nei 5,6 mm. Uždėjus abu sluoksnius, gaunamas daugiau nei vieno centimetro hidroizoliacijos sluoksnis. Tokios dangos išsiskiria ir didesniu mechaniniu atsparumu.

„Premium“ klasės „Icopal“ dangoms naudojamas didelio svorio poliesteris, todėl dangos išsiskiria pačia aukščiausia nutraukimo jėga. Todėl dangos tampa labai atsparios dinaminiam poveikiui, plyšimui ir įvairiems mechaniniams pažeidimams ir dažniems temperatūros pokyčiams.

PRITAIKYTOS NET ŽVARBIAM ORUI

„Premium“ klasės „Icopal“ dangos nesutrūkinėja bei išlieka elastingos net ir žiemą per didžiausius šalčius. Bandymais įrodyta, kad danga nepraranda lankstumo temperatūrai nukritus net iki –30 °C, vadinasi, ji yra idealiai pritaikyta mūsų klimato sąlygoms. Ne tokios kokybiškos dangos, temperatūrai nukritus iki –15 °C, pasidaro trapios.

Ypatingas yra ir keraminis „Premium“ klasės „Icopal“ dangų pabarstas, apdorotas aukštoje temperatūroje, į kurį neprasiskverbia drėgmė. Žiemą vanduo užšąla pabarsto paviršiuje, neprasiskverbdamas į jo struktūrą. Todėl pabarstas nesuardomas ir nepažeidžiamas.

Koncernas „Icopal“ siūlo kokybiškas dvisluoksnes dangas ir vėdinamiems stogams su specialiu „Syntan“ padengimu apatiniame dangos sluoksnyje, kuris atlaiko momentinę temperatūrą iki 1000 laipsnių ir neleidžia bitumui užlieti dangos apačioje esančių ventiliacijos kanalų, skirtų garų slėgiui išlyginti. Drėgmė, esanti termoizoliacijos ar kitose stogo konstrukcijos dalyse, yra lengvai pašalinama taip neišpučiant stogo dangos pūslėmis.

TAUPYTI DANGAI NEVERTA

Nors neretai sutapdintiems stogams apatinis dangos sluoksnis parenkamas paprastesnis ir pigesnis nei viršutinis, V. Raškevičius įsitikinęs, kad taip neturėtų būti, žinant, kad Lietuvoje stogus pradedama įrengti rudenį, darbai nusitęsia ir žiemą, taigi viršutinis sluoksnis lieka neuždengtas iki pavasario. „Dažnai paklojus pirmą sluoksnį toliau atliekami kiti darbai ant stogo. Montuojami kondicionieriai, vedžiojamos ventiliacijos sistemos, transportuojamos medžiagos. Tad jei pirmasis sluoksnis nekokybiškas, jis greitai gali būti skylėtas kaip rėtis. Mes siūlome rinktis „Premium“ klasės apatinę dangą. Kuo ji atsparesnė, tuo mažesnė tikimybė, kad bus stipriai pažeista“, – paaiškina direktorius.

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

Paskutinės naujienos

Pradėtos bažnyčios statybos Kauno rajone

Šie metai prasidėjo svarbaus projekto įgyvendinimu – startavo Giraitės (Kauno rajonas) Šventosios Šeimos parapijos bažnyčios statyba. Šio svarbaus pastato paskirtis…

Has photos

Klaipėdoje iškilo meno banga 

Didelis įvykis visiems Lietuvos meno aistruoliams – po ilgos rekonstrukcijos gala koncertu atidarytas Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Nusimetęs blankų sovietmečio apdarą,…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų