jonavos baseinas
Jonavos baseinas. A. Reipos, V. Kalpoko nuotr.

Jonavoje atidaromas keturių plaukimo takelių baseinas


Gruodžio 19 d. Jonavoje duris atvers naujasis miesto baseinas. Oficialus objekto atidarymas svečiams ir žiniasklaidai įvyks anksčiau šią savaitę, baseinas ir jame teikiamos paslaugos taip pat bus pristatytos švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovams, reabilitacijos specialistams.

Jonavos baseine vienu metu galės lankytis iki šimto žmonių.

Pirmadienį nuo 15 val. baseino malonumus jau galės išbandyti pirmieji lankytojai. Moderniame vandens pramogų ir pirčių komplekse jonaviečių lauks pagrindinis keturių takelių, 25 m ilgio plaukimo baseinas, atskiras baseinas kūdikiams, vandens pramogų ir pirčių zona, sūkurinės vonios.

jonavos baseinas

„Nepaisant sudėtingo bendradarbiavimo su projektuotojais, tačiau dėka patikimo rangovo ir didelių rajono administracijos pastangų, baseinas pastatytas per rekordiškai trumpą laiką ir yra labai jaukus bei šiuolaikiškas.

Tikiu, kad jis bus lankomas jonaviečių ir miesto svečių, sulauks palankių vertinimų ir trauks čia sugrįžti ne vieną kartą“, – sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Baseino statybų sutarties vertė darbų pradžioje siekė beveik 8,5 mln. eurų, tačiau vėliau dėl kainų pokyčių rinkoje šiek tiek padidėjo. Baseino statybas finansavo Jonavos rajono savivaldybė.

4420 kv. m. kompleksą per dvejus metus pastatė įmonių grupė „Statybos ritmas“.

Naujojo Jonavos baseino projektuotojai UAB „Simper“.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų