joniskio-miesto-stadionas
Joniškio miesto stadionas.

Joniškis džiaugiasi rekonstruotu stadionu ir nauja sporto baze


Joniškio rajono savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Joniškio miesto stadiono sutvarkymas ir pritaikymas visuomenės poreikiams”.

Projektu siekiama prisidėti prie šių problemų sprendimo: prastėjanti gyventojų sveikata, pasyvumas fizinio aktyvumo veiklose, nekokybiška sporto infrastruktūra, paslaugų kokybė ir prieinamumas.

Pagal 2020 m. rugpjūčio 27 d. pasirašytą projekto „Joniškio miesto stadiono sutvarkymas ir pritaikymas visuomenės poreikiams” įgyvendinimo – finansavimo sutartį, Joniškio rajono savivaldybės administracija užbaigė visas projekto veiklas susijusias su statinio statyba.

Per 2020–2023 m. laikotarpį buvo parengti stadiono sutvarkymo projektiniai pasiūlymai, atliktas projektinių pasiūlymų pristatymas visuomenei, atlikti būtini tyrimai, parengtas techninis darbo projektas, atlikta jo ekspertizė, gautas statybą leidžiantis dokumentas, konkurso būdu parinktas statybos darbų rangovas.

Projektas finansuotas sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Bendra projekto vertė siekia 1 550 036,36 Eur.

Tikimasi, kad atnaujinta ir išplėtota sporto infrastruktūra, paskatins gyventojus būti fiziškai aktyvesniais, rūpintis savo sveikata, naudotis teikiamomis paslaugomis. Taip pat svarbu rūpintis jaunimo užimtumu, skatinti rinktis sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, atsisakant žalingų įpročių ar pagundų daryti nusikalstamas veikas.

Šalia sporto bazės yra „Sidabros“ poilsio zona. Natūrali gamtinė vietovė su paplūdimiu, tinklinio aikštelėmis, takeliais, vandens telkiniu ir miškeliais yra gyventojų traukos objektas. Čia gyventojai gali aktyviai pailsėti, pasimėgauti vandens pramogomis, pasivaikščioti ar pabėgioti, dalyvauti renginiuose. Sutvarkytas stadionas prisideda prie visos zonos konversijos ir sudaro kompleksišką ir universalią erdvę, skirtą sportui, mankštai, poilsiui.

Joniškio miesto stadione galima sportuoti ir mankštintis saugiai, organizuotai ar savarankiškai. Gyventojai turi galimybę pasirinkti kurią sporto šaką propaguoti, sportuoti komandinę ar individualią sporto šaką. Atnaujintoje sporto bazėje gali būti organizuojamos bent 8 skirtingų sporto šakų fizinio aktyvumo pratybos ir treniruotės (futbolas, lengvoji atletika, žolės riedulys, krepšinis, tinklinis, lauko tenisas, gimnastika, aerobika ir kt.). Taip pat planuojama vykdyti tokias masinio judumo veiklas kaip šokiai, šiaurietiškas ėjimas ir pan. Sutvarkytoje erdvėje bus galima organizuoti ir kitas veiklas.

Rugsėjo mėnesį planuojamas Joniškio miesto stadiono atidarymas.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų