eco seses
„Eko sesės“ savininkės Inga ir Saulė

Kaip nesuklysti renkantis viešbučio, kavinės ar restorano lauko baldus: 2023-iųjų tendencijos


Lauko baldai yra labai svarbus bet kokios viešosios erdvės elementas. Restoranai, kavinės, viešbučiai ir SPA centrai visi turi terasas ar lauko erdves, kuriose klientai gali atsipalaiduoti ir mėgautis grynu oru. Tačiau, norint, kad šios erdvės būtų patogios ir patrauklios klientams, būtina pasirinkti tinkamus lauko baldus.

Jau 13 metų rinkoje švenčiančios lauko baldų ekspertės, UAB „Eko sesės“ savininkės Inga ir Saulė dalinasi 5 svarbiausiais patarimais, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis viešbučio, kavinės ar restorano baldus:

Šiandien lauko baldams keliami ne mažesni reikalavimai, nei vidaus baldams. Jie turi būti stilingi, patogūs, kokybiški, ilgaamžiai ir neretai daugiafunkciniai.

Jei namų terasoje ant lauko baldų mėgaujamasi poilsio akimirkomis ar pasisėdėjimais su nedidele draugų kompanija, tai HORECA sektoriaus lauko baldai turi atitikti tiek geram poilsiui keliamus standartus, tiek atlaikyti organizuojant socialinius renginius ir vakarėlius. O taip pat jų priežiūra turi būti patogi aptarnaujančiam personalui.

Tad kaip išsirinkti lauko baldus, kurie atitiktų būtent jūsų įmonės poreikius?

1. Vientisas stilius. Renkantis lauko baldus maitinimo, apgyvendinimo ar sveikatingumo (SPA) sektoriui yra svarbi visuma. Idealu, jei įstaigos vidaus ir išorės stilius, spalvinė gama, detalės yra vieningi.

Terasa ar balkonas – tai tarsi pagrindinės erdvės tąsa, nepamirškite to. Pvz. jei kuriate prabangią restorano aplinką, pasistenkite ir restorano terasoje sukurti prabangią aplinką. Rinkitės lauko baldus su sofomis, patogiais foteliais, dekoruokite erdvę lauko šviestuvais, nepamirškite augalų.

2. Patogumas. Sutikite, į maitinimo, apgyvendinimo ir sveikatingumo įstaigas žmonės ateina pailsėti, maloniai praleisti laiko. Todėl lauko baldai ir jų išdėstymas turi būti patogūs klientui.

Tačiau jei savo namų terasoje renkamės lauko baldus atsižvelgdami tik į savo patogumą, viešosiose erdvėse reikia nepamiršti ir personalo. Juk jiems reikės prižiūrėti lauko baldus, tad pvz. kėdės, kurios susimauna viena ant kitos, lengvai sujungiami (sustumiami) ir išskiriami stalai tikrai pagelbės kasdieniniame darbe tvarkantis ar reguliuojant klientų srautą.

3. Patikimi tiekėjai. Rekomenduotina pirkti iš patikimų pardavėjų kokybiškus baldus. Kodėl? Patikimi pardavėjai nesivaiko greito pelno, jie kruopščiai atrenka gamintojus ir tiekėjus.

Ką tai reiškia? Tai reiškia ilgas paieškas, keliones, derybas, galiausiai išlaidas, kol vartotoją pasiekia tikrai kokybiškas daiktas. Ne paskutinėje vietoje ir garantinis aptarnavimas, patarimai, kaip geriau prižiūrėti įsigytus produktus.

4. Lengva priežiūra. Viešųjų erdvių lauko baldų paviršiai turi būti gerai valomi, o minkštosios dalys – lengvai nuimamos ir dažnai skalbiamos.

Bendrąja prasme pravartu įsigyti tokius baldus, kuriems nereikia išskirtinės priežiūros arba ji turi būti lengva. Įsivaizduokite lauko kavinės baldus su sunkiai valomu stalo paviršiumi – būtų vargas personalui ir klientas liktų nepatenkintas nemalonia aplinka.

5. Ilgaamžiškumas. Geriau investuoti į kokybiškus, patvarius ir gerų medžiagų baldus, kurie tarnaus daugelį metų. Tiesa, iš pradžių gali tekti išleisti daugiau, bet nereiks galvos sukti ilgą laiką.

Kasmet perkami pigūs baldai tikrai atsieis brangiau. Ir įstaigos prestižui pliuso nepridės. O žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos, pirkdami kokybiškus daiktus saugome planetą ir kuriame tvaresnę aplinką.

Šie patarimai yra nesenstanti klasika. Jų laikantis jūsų įmonės lauko erdvė bus jauki, lengvai prižiūrima ir nekels galvos skausmo.

Tačiau kaip ir visur kitur, lauko baldų sektoriuje kiekvienais metais išryškėja tam tikros mados, tendencijos. Tad jei norite būti ypač madingi ir stilingi, atsižvelkite ir į metų stiliaus tendencijas.

UAB „Eko sesių“ komanda dalinasi keletu įžvalgų, kas gi bus populiaru šiemet?

  • Lauko baldų mados ekspertai šiemet siūlo drąsiai derinti skirtingas medžiagas ir stilistiką vienoje erdvėje – dabar tai ypač madinga. Medis + metalas, oda + audinys, spalvų žaismas – galima viskas!
  • Šį sezoną labai madingos šviesios lauko baldų rėmų spalvos, o bendrai lauko erdves madinga dekoruoti mėlyna ir „terakota“ spalvomis. Tad drąsiau eksperimentuokite su šviesiais lauko baldais, o pačią lauko erdvę dekoruokite mėlynomis, ar „terakota“ spalvos detalėmis: vazonais, vazomis, pagalvėlėmis, pledais.
  • Šį terasų sezoną taip pat madingas skandinaviškas minimalizmas bei apvalios, minkštos lauko baldų linijos.
  • Kiek įdomesnė tendencija – didesni stalai ir minkštosios sėdimos dalys (sofos, foteliai), t.y. kviečiama mėgautis didesnėmis kompanijomis lauke.
  • 2023-siais mados kūrėjai akcentuoja augalų svarbą terasose – augalai kiekviename lauko erdvės kampelyje turi tapti neatsiejama lauko erdvės stiliaus dalimi. Tinka viskas: dideli, į medžius panašūs augalai, sukulentai, žydintys augalai, augalai pakabinamuose vazonuose ir t.t. Svarbu kiekvieną kampelį užpildyti žaluma.
  • Na, ir, žinoma, dabar ypač populiari tendencija, kuri taip pat metai iš metų laikosi mados populiarumo viršūnėje – lauko baldai turi būti tvarūs. Medis, ratanas, džiutas, virvės, t.y. visos lauko baldų gamybos medžiagos turėtų būti draugiškos aplinkai, perdirbamos ar jau pagamintos iš perdirbtų medžiagų.

„Eko sesių“ baldai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško stiliaus, kokybės ir puikaus aptarnavimo. Pradėję savo kelią nuo lauko baldų, dabar „Eko sesės“ gali padėti įsirengti tiek lauko, tiek ir vidaus erdves  viešbučiams, restoranams, SPA centrams, viešosios įstaigoms, atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir poreikius.

Pasižvalgykite: www.horecaline.lt/.

Renkantis „Eko sesės” lauko baldus, galite būti tikri, kad jūsų pasirinkimas bus ilgaamžis, kuriantis išskirtinį lauko erdvės vaizdą ir suteiks natūralumo bei šilumos jausmą.

www.ekoseses.lt

www.horecaline.lt

Partnerio turinys


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų