Kaune kylantis stadionas sulaukė futbolo grietinėlės pripažinimo: pamatykite rekonstrukciją iš vidaus (VIDEO)


Sekmadienį finalines pasaulio salės futbolo čempionato kovas „Žalgirio” arenoje stebėjęs FIFA prezidentas Gianni Infantino Kaune aplankė ir Žaliakalnyje kylantį daugiafunkcį S. Dariaus ir S. Girėno stadioną.

„Čia bus viskas, ko reikia pergalėms”, taip trumpai apibūdino savo įspūdžius svečias, kartu primindamas infrastruktūros svarbą sportui bei pridurdamas, kad Kauno pavyzdžiu turėtų pasekti ir kiti Lietuvos miestai.

„Esu tikrai sužavėtas šiuo stadionu. Žinau, kad Kaunas yra sporto miestas. Atnaujinta futbolo arena bus pritaikyta ir lengvaatlečiams. Ji tikrai jauki. Įrengiama nauja infrastruktūra žiniasklaidai, visos reikiamos erdvės žaidėjams. Stadionas mieste, bet neįtikėtinai nuostabioje žalioje erdvėje. Tai – tikrai nuostabu. Laukiu, kada galėsiu atvykti ir pamatyti šio stadiono atidarymą bei daug rungtynių”, – kalbėjo G. Infantino.

Jo manymu, po S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcijos Lietuvos futbolas turės viską, ko reikia siekti pergalėms.

„Pastaraisiais metais Lietuvai trūko būtent tokio stadiono. Vien tik senų aikščių, skaičiuojančių 50 ar daugiau metų, nepakanka. Reikia naujų arenų, kad šalis, miestas ir žmonės didžiuotųsi. Su reikiama infrastruktūra galime vystyti aukščiausio lygio sportą.

Lietuva jau rengia pasaulio salės futbolo čempionatą, o tai yra nuostabu. Aukšto lygio futbolo rungtynės čia vyks taip pat. Kitų metų gegužę Kaunas ir visa šalis turės naują stadioną. Bus viskas, ko reikia pergalėms”, – sekmadienio popietę mintimis dalijosi FIFA prezidentas.

Pasak svečius priėmusio Kauno miesto savivaldybės mero Visvaldo Matijošaičio, S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija Žaliakalnyje vyksta pagal planą, todėl numatoma jį oficialiai atidaryti kitų metų vasarą.

„Tikime, kad jau kitų metų gegužės viduryje darbai bus baigti, ir galėsime pradėti ruoštis oficialiam pristatymui. Šito momento nekantriai laukia daugybė žmonių. Malonu, kad Kaune svečiavęsi Lietuvos ir pasaulio futbolo vadovai apsilankė ir įvertino mūsų mieste vykstančius pokyčius. Tokio aukšto rango vizitas tik patvirtina, kad Kaunas eina teisinga linkme, o čia vykstantys darbai pasitarnaus visai Lietuvai. Su FIFA prezidentu sutarėme susitikti ir stadiono atidaryme”, – teigė V. Matijošaitis.

Legendinio S. Dariaus ir S. Girėno stadiono statybos sparčiai artėja pabaigos link. Daugiafunkcį objektą supa gelžbetoninės konstrukcijos, todėl jau greitai prasidės vidaus apdailos darbai. Kol kas didžiausias šalyje būsiantis stadionas tėra dalis viso sporto komplekso, kuris praturtins prestižinį miesto mikrorajoną – Žaliakalnį.

Šiemet bus baigta ir legendinės Kauno sporto halės rekonstrukcija. Be to, Kaunas ruošiasi būsimo lengvosios atletikos maniežo statyboms ir lygiagrečiai atnaujina visą Sporto gatvės aikštę, kuri taps papildomu akcentu greta tvarkomo miesto pasididžiavimo – Ąžuolyno parko, – pabrėžiama Kauno miesto savivaldybės pranešime.

Pokyčių sulaukusi stadiono erdvė talpins 15 tūkstančių žiūrovų. Aistruoliams skirtas tribūnas dengs stogas, todėl stebėti renginius nebus keblu net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Atnaujintame stadione jaukiai jausis ir sportininkai, – stadionas atitiks aukščiausius UEFA reikalavimus. Futbolo rungtynės galės vykti bet kuriuo metų laiku, nes žalioji veja turės laistymo bei šildymo sistemas.

Savivaldybės administracijos atstovas Mindaugas Drąsutis dar priminė, jog aikštę apjuos lengvaatlečiams skirti bėgimo takai ir kita reikalinga aukšto lygio infrastruktūra. Planuojama, kad ateityje S. Dariaus ir S, Girėno stadione galės vykti tarptautiniai lengvosios atletikos čempionatai. Atnaujintas daugiafunkcis sporto centras bus pritaikytas ir koncertams bei kitiems didelio masto renginiams.

Kviečiame iš vidaus pamatyti, kaip vyksta stadiono rekonstrukcijos darbai:


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų