Kiekviena parduotuvė – individualus kūrinys


Prekybos srityje efektyvus parduotuvės įrengimas laikomas viena svarbiausių rinkodaros priemonių, veikiančių personalo ir pirkėjų elgseną. Tinkamai įrengta parduotuvė formuoja ne tik objekto, bet ir visos įmonės įvaizdį, kuria prekių ženklo identitetą.

„Kiekvienas parduotuvę įrengiantis užsakovas nori pačių geriausių rezultatų. Kitaip ir negali būti, – teigia įmonės UAB „Daviska“ direktorius Paulius Budavičius, suprantantis įnoringų klientų lūkesčius ir prašymus. – Juk jiems šioje aplinkoje reikės dirbti ir kurti verslą. Todėl būtina viską atlikti nepriekaištingai, padaryti tai, ko klientas prašo, o kartais ir patarti, kad galbūt verta priimti efektyvesnius nei numatyta sprendimus.“

Įgudusių ir atkaklių profesionalų komandą subūręs įmonės „Daviska“ direktorius didžiuojasi ne vienu sėkmingu parduotuvės įrengimo projektu. UAB „Daviska“ ką tik užbaigė darbus Vilniuje esančiose parduotuvėse „Senukai“, „Crocs“ (PC „Akropolis“) ir „United Colors of Benetton“ (PC „Akropolis“)..

Objekte „Senukai“ įmonės specialistai atliko visus apdailos ir patalpų įrengimo darbus – įrengė apšvietimo ir durų ekspozicijų zonas antrame aukšte, taip pat ofisų zoną. Anot P. Budavičiaus, nors dirbant su šiuo objektu iššūkių ir buvo, komanda su jais susitvarkė kantriai bei profesionaliai. „Mums svarbiausia – klientas“, – primena „Daviska“ direktorius.

Objekte „Crocs“ specialistai atliko visus statybos ir apdailos darbus. Baigę darbus batų parduotuvėje, specialistai išskubėjo į drabužiais prekiaujantį objektą – „United Colors of Benetton“. Jame teko rūpintis statybos, apdailos ir net inžinerijos darbais, tokiais kaip elektros instaliacija, kamerų ir garso sistemų įrengimas ir kt. Beje, šioje parduotuvėje „Daviska“ klojo stambias plyteles. UAB „Daviska“ profesionalai taip pat padeda realizuoti projektus Statybininkų g. 1 ir atlieka statybos darbus Vilniaus oro uoste.

Įmonės direktorius neneigia, kad didėjančios darbo apimtys skatina dirbti intensyviau ir kaskart pranokti savo gebėjimus. Pasak P. Budavičiaus, svarbiausia dirbti taip, kad savo darbu būtų galima didžiuotis.

Kontaktai: +370 676 69 526


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų