Kodėl verta pagalvoti apie žalius atspalvius miegamajame?


Visi žinome, jog spalvos daro tiesioginę įtaką mūsų emocijoms ir nuotaikai. Kadangi pastaraisiais metais daug laiko praleidome namuose, supratome gamtos svarbą. Todėl 2022-aisiais žalios spalvos atspalviai yra viena iš interjero tendencijų. Tad trumpai apžvelkime, kuo pasižymi ši spalva ir kokiais būdais ją galima pritaikyti miegamajame.

Teigiamas žalios spalvos poveikis mūsų savijautai

Nenuostabu, jog daugeliui žalia spalva asocijuojasi su gamta: pievomis, medžiais ir gaiviu oru. Būdami gamtoje dažniausiai greitai nusiraminame ir lengvai atsipalaiduojame. Todėl žali atspalviai namuose teikia tokias pat savybes: ramina, atpalaiduoja, mažina stresą ir nuteikia optimistiškai. Be to, užburiantys žali gamtos atspalviai gerina kūrybinį mąstymą.

Kaip integruoti žalią spalvą miegamajame?

Be daromos teigiamos įtakos mūsų nuotaikai, žalia spalva puikiai dera skirtingos stilistikos namų erdvėse. Interjero dizaineriai dalinasi keliai būdais, kuriuos pritaikę, galėsite mėgautis raminančia oaze miegamajame. Taigi, kaip efektyviai integruoti žalią spalvą poilsio zonoje?

  1. Puikus būdas atnaujinti erdvę pagal interjero tendencijas. Miegamojo lovos su patogiu ir stilingu žalios spalvos galvūgaliu leis mėgautis išskirtiniu komfortu. Ieškote kokybiškų miegamojo baldų? Juos galite rasti internetiniame baldų salone Magresbaldai.lt.
  2. Žalia spalva pasižymi universalumu, todėl lengvai dera su kitomis spalvomis. Ypač, jei šioje erdvėje dominuoja žemiškos spalvos. Naktinėmis lempomis, pagalvėlėmis, patalyne ar kitais aksesuarais stilingai ir lengvai papildysite erdvę.
  3. Augalai. Kaip gi kitaip, jeigu ne kambariniais augalais greičiausiai ir efektyviausiai pripildysime namus žaliais atspalviais? Platus augalų pasirinkimas leidžia kūrybiškai dekoruoti miegamąjį. Tinkamai išdėstę gėlių kompozicijas, sukursite tikrą ramybės oazę, kurioje galėsite kokybiškai pailsėti po dienos darbų.

Šiais būdais galite greitai ir lengvai pripildyti erdvę gamtos įkvėpta palete. Norint efektyvaus rezultato, patariama eksperimentuoti – žaisti tiek baldų, tiek aksesuarų bei lapuočių deriniais.

Visai nesvarbu, kokio stiliaus interjeras dominuoja namuose, žalia spalva harmoningai įsilieja į bet kurį stilių. Atsižvelgę į minėtus aspektus, galėsite mėgautis gamtos įkvėptais namais, į kuriuos visuomet gera sugrįžti. Tad nebijokite eksperimentuoti ir papildykite savo namus žaliais atspalviais.

Partnerio informacija.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų