Kodėl verta rinktis išmaniąją šildymo dujomis sistemą


Įsirengiant nuosavą gyvenamąjį namą labai svarbu išsirinkti ir šildymo sistemos sprendimą. Nuo to priklauso ne tik komfortas, bet ir tai, kiek teks išleisti kas mėnesį mokamiems komunaliniams mokesčiams. Tad kodėl verta rinktis išmaniąją šildymo dujomis sistemą?

Svarbiausios priežastys yra dvi: išmanioji šildymo dujomis sistema garantuoja maksimalų komfortą su minimalia priežiūra, o išmanieji skaitikliai užtikrins tikslų atsiskaitymą ir garantuos nenutrūkstamą dujų tiekimą. Fasado spalvos spintoje sumontuotas kokybiškas dujų balionų pajungimo kolektorius, kuris balionus tarpusavyje sujungia į 2 balionų grupes.

Dujinės įrangos ir šildymo paslaugų tiekėjai patalpoms šildyti ir karštam vandeniui ruošti siūlo naudoti dujas. Ir tam visai nereikia magistralinio dujotiekio. Sprendimas – gryno propano dujos balionuose ir išmanioji šildymo dujomis sistema.

Kaip tai veikia

Patalpų šildymo ir karšto vandens ruošimo išmaniąją sistemą galima paprastai ir greitai įdiegti bet kuriame objekte: individualiame name, komercinėse ar gamybinėse patalpose, žemės ūkio paskirties pastatuose.

Išmanioji šildymo dujomis sistema – patogi ir saugi naudoti. Spintoje (jos spalvą galima rinktis pagal pastato fasadą), kurioje laikomi balionai, sumontuojamas kokybiškas dujų balionų pajungimo kolektorius, kuris balionus tarpusavyje sujungia į dvi balionų grupes. Prie kolektoriaus prijungtas automatinis dujų perjungiklis-reguliatorius užtikrina dujų persijungimą iš tuščios dujų balionų grupės į pilną. Prireikus su automatiniu perjungikliu-reguliatoriumi sujungtas indikatorius – GSM modulis – išsiunčia SMS žinutę dujų tiekėjui ir vartotojui apie vienoje iš balionų grupių pasibaigusias dujas.

Išmaniosios dujų sistemos sudedamosios dalys estetiškos ir ilgaamžės, o patikimumą užtikrina patyrę gamintojai vokiečiai. Nutekėjus dujoms, išmaniosios sistemos dujų detektorius išsiunčia impulsą į apsauginį vožtuvą, kuris uždaro dujų tiekimą vartotojui – taip garantuojamas saugumas.

Tokiai šildymo sistemai siūlomos propano dujos lenkia rinkoje įprastesnį propano ir butano mišinį. Vasarą kokybinius skirtumus pastebėti sunkiau, bet šaltuoju metų laiku – akivaizdu: propano baliono pakanka ilgesniam laikui. Tai lemia propano savybės. Esant žemesnei temperatūrai, propano-butano mišinys linkęs užsilikti baliono apačioje ir į sistemą nebepatenka. Grynas (93–98%) propanas sunaudojamas visas: grąžinamas tuščias balionas ir mokama už iš tikrųjų sunaudotą dujų kiekį.

Ultragarsinių išmaniųjų dujų skaitiklių vertė

Naujos kartos ultragarsiniai išmanieji skaitikliai leidžia klientams mokėti už tiek kubinių metrų dujų, kiek jų sunaudojama per mėnesį. Tuo tarpu iki šiol buvo mokama už kilogramus. Sunaudotą dujų kiekį nuotoliniu būdu fiksuoja kompiuterinė programa.

„Ultragarsinių išmaniųjų skaitiklių diegimas – Lietuvai reikšmingas etapas, – sako šildymo sistemų ekspertas Dailius Šova. – Naujos kartos skaitiklių įdiegimas vartotojams garantuos tikslų atsiskaitymą ir patikimą nenutrūkstamo dujų tiekimo valdymą. Skaitikliai tuo pat metu veiks ir kaip temperatūrinis-gaisro jutiklis, dujų tiekimo sutrikimo analizatorius ir tarnaus kaip dujų grobstymo prevencija.“


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

Paskutinės naujienos

Pradėtos bažnyčios statybos Kauno rajone

Šie metai prasidėjo svarbaus projekto įgyvendinimu – startavo Giraitės (Kauno rajonas) Šventosios Šeimos parapijos bažnyčios statyba. Šio svarbaus pastato paskirtis…

Has photos

Klaipėdoje iškilo meno banga 

Didelis įvykis visiems Lietuvos meno aistruoliams – po ilgos rekonstrukcijos gala koncertu atidarytas Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Nusimetęs blankų sovietmečio apdarą,…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų