Kodėl viešbučiai taip noriai investuoja į interjerų dekoratyvumą?


Mados kritikai atkreipė dėmesį, kad gyvenimui gerėjant į madą ateina prabangesni, gausiau dekoruoti drabužiai. Panašūs principai galioja ir viešbučiams – gausiau dekoruotuose viešbučiuose nakvynė kainuoja brangiau. Aukštesnės klasės viešbučiai dažniausiai būna įsikūrę istoriniuose pastatuose miestų centruose, tačiau pasitaiko ir išimčių.

Šiuolaikinis žmogus savo gyvenime mielai derina tradicijas ir progresą – tai, kas patikrinta ir patikima, jungia su tuo, kas funkcionalu ir praktiška. Šie svarbūs aspektai sąveikauja ir interjere. Modernios ir klasikinės detalės viešbučių interjere svečiui garantuoja ramybę ir patogumą. Tokių viešbučių lankytojai neretai turi ne tik išlavintą skonio ir stiliaus pojūtį, bet ir yra šiek tiek išlepinti aukštų aptarnavimo kokybės standartų… Tad, norint įtikti šiai keliautojų kategorijai, viešbučio interjerui ir apstatymui reikia skirti didesnį dėmesį.

Pavargusiam, toli nuo namų, šeimos atsidūrusiam keliautojui svarbu pasinerti į jaukų ir patogų kokoną, kuriame jis jausis saugiai ir šiltai. Jauki detalių kupina aplinka nebyliai jam šnabžda, kad čia bus viskuo pasirūpinta.

Dėmesys detalėms viešbučių interjere

Duoklė tradicijoms – klasikinės detalės – interjere varžosi su modernaus silueto lipdiniais. Pirmiausia tai sienų ir lubų dekoravimas lipdiniais – apdailos juostelėmis, kuriančiomis gražų foną ir suteikiančiomis kambariui stilių. Klasikos akcentai suteikia prabangos ir jaukumo pojūtį.

Tradiciškai gausiau dekoruojami viešbučių holai, restoranai ir brangiausi numeriai. Juose suformuojami židiniai, naudojamos konsolės, kolonos, piliastrai. Koridoriams ir paradinėms laiptinėms dekoro taip pat negailima.

Praktiškumas ir grožis

Interjero apdailos elementai iš poliuretano „Classic Line Decor“ išsiskiria praktiškumu. Tai labai aktualu ne tik įrengiant viešbučio erdves, bet ir vėliau – jas eksploatuojant.

„Classic Line Decor“ lipdiniai:

– lengvesni nei gipso ar mediniai;

– paprastai ir greitai sumontuojami, minimalios laiko ir medžiagų sąnaudos;

– lengvai transportuojami;

– nereikia daug priežiūros, lengvai valomi;

– atsparūs drėgmei;

– išsiskiria stabilumu – netrūkinėja, neskilinėja dėl temperatūros ir drėgmės pokyčių;

– atsparūs įspaudimams ir įbrėžimams, netrupa.

Dekoro elementai yra paruošti dažyti, jų paviršius padengtas kietu ir smūgiams atspariu išoriniu baltų dažų sluoksniu. Didelis kolekcijos „Classic Line Decor“ modelių pasirinkimas leidžia juos lengvai pritaikyti viešbučių, kavinių, restoranų, verslo bei poilsio patalpų, butų, namų interjerams. O įvairių istorinių laikotarpių lubinių ir sieninių juostų ornamentai bei reljefai padeda kurti daugybę interjero dekoravimo derinių, suteikiančių sienoms bei luboms išraiškingumo, pakeliančių aplinkos vertę.

„Classic Line Decor“ lubinės apdailos juostos jau papuošė viešbučius Vilniuje „Kempinski Hotel Cathedral Square“ (5 žvaigždutės), „Artis Centrum Hotel“ (4 žvaigždutės), restoranų, pobūvių ir viešbučių centrą „Belmontas“.

Daugiau patarimų ir idėjų – www.classiclinedecor.com


Dalintis:

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų