KONCEPTO APRAŠAS
Atsižvelgdami į buto bei viešbučio numerio funkcinių zonų skaičių ir esamą planinę situaciją, patalpą daliname į dvi zonas 65,83 m2 (buto) ir 36,5 m2 (viešbučio numerio).
Projektuojamo viešbučio numerio idėja – tai taikant dizaino ir išmaniųjų sprendimų sintezę kuriama oazė stipriai urbanizuotoje ir skubančioje aplinkoje.
Nuo pat įžengimo į kambarį lydi išmanios sistemos, kuriomis naudodamasis svečias gali lengvai ir intuityviai užtikrinti šviesos, šilumos, oro bei garso / vaizdo priimtiną komforto lygį.
Pasirinktas atviro plano sprendimas ne tik vizualiai praplečia patalpos erdvę, bet ir supaprastina ryšius tarp skirtingų funkcinių zonų.
Prieškambaryje numatoma talpi spinta su integruota įranga, tokia kaip skirta drabužiams lyginti ir pan. Kambario miegamojo zoną nuo gyvenamosios skiria baras su integruotu šaldytuvu bei kavos aparatu. Vonios zoną nuo kambario skiria daugiafunkcė sienutė su iš vienos pusės integruotais TV ir kambario parametrų valdymo pultu, o iš kitos pusės – šildomu veidrodžiu bei praustuvu. WC durys varstomos naudojant judesio daviklį. Vonios patalpa vizualiai sujungta su pagrindine kambario erdve ir atskiriama stiklo pertvara.
Viešbučio numeryje numatoma garso atkūrimo sistema, prie kurios galima prisijungti išmaniuoju įrenginiu laidais arba be laidų, garso kolonėlės montuojamos į lubas.
Viešbučio numerio demonstracinės patalpos planas sukurtas taip, kad lankytojai galėtų viską apeiti ratu.
PRODUKTŲ PASIRINKIMAS
JUNG. Elektros valdymas – naudota visus el. prietaisus valdanti sistema „Jung KNX“, kuri leidžia skirtingas kambario funkcijas (apšvietimą, užuolaidų valdymą, vėdinimą, vandenį, šildymą bei garsą) jungti į keletą scenarijų ir valdyti vieno klavišo paspaudimu ar kortelės įdėjimu, o aptarnaujančiajam personalui efektyviau organizuoti darbus.
Numatomos valdymo zonos: prieškambaryje projektuojamas kortelinis „Jung“ jungiklis, suaktyvinantis įvairias kambario el. sistemas, kambario zonų parametrų nustatymo pultai projektuojami bendrojo kambario zonoje, ant miegamojo lovos plokštės, vonios kambario zonoje.
Ši sistema leidžia taupyti energiją ir taip prisideda prie gamtos tausojimo.
Projekte naudoti serijos „Jung LS ZERO“ instaliacijos komponentai. Šios serijos komponentai pasirinkti dėl galimybės integruoti į įvairius paviršius, sukuriant švaresnes plokštumas. Parenkami aliuminio atspalvio prietaisai.
Baro stalviršyje integruojama įvairių standartų kištukinių lizdų, USB, LAN blokas.
GAJA DECOR GROUP. Projekte panaudota stabilizuotų augalų dekoratyvinė plokštė. Ši žalioji siena tampa visas erdves jungiančiu elementu bei pagrindiniu patalpos akcentu, suteikiančiu gamtos ramybės pojūtį.
THIBAULT VAN RENNE. Patalpos grindys ir dalis sienos dengiama kilimu „Green Grey Suite“. Abstrakti (nutrupėjusios tinko sienos) kilimo grafika suteikia patalpai modernumo bei išryškina žaliąją sieną, o natūrali vilna ir rankų darbo pynimas – jaukumo ir gerų akustinių savybių.
VILLEROY & BOCH. Naudoti santechnikos prietaisai: atskirai stovinti serijos „Finion“ vonia su LED pašvietimu bei pakabinamas serijos „Finion“ praustuvas. Šiems prietaisams būdingos apibendrintos formos ir derėjimas atvirose erdvėse.
GROHE. Potinkiniai maišytuvai iš kolekcijos „Allure“ su IR elektronika.
BALTIJOS BRASTA. Naudojama stiklo sienelė skirianti vonios zoną nuo miegamojo.
TECE. Dušo kabinoje įrengiamas latakas „TECEdrainline“ su grindų plytelių apdaila.
BEOLA. Naudojamas „Bang & Olufsen“ televizorius „Beovision Horizon“.
GAUDRĖ. Projekte naudoti firmų „Flos“ ir „Modular“ šviestuvai.
MIELE. Kambario bare naudojamas integruojamas šaldytuvas.
COR. Minkštieji baldai iš serijos „Jalis“, apmušti gobelenu.