Aurimas Kliučininkas

Aurimas Kliučininkas

VIZIJA

Betoninis namas. Monolitiniai betoniniai namai gali būti ne tik brutalios, bet ir lengvos, skambios architektūros pavyzdžiu – elegantiški ir šiuolaikiškai patrauklūs. Pritaikant naujausias technologijas lygiems monolitiniams paviršiams išgauti. Tokio namo kokybė gali tenkinti išrankių klientų lūkesčius. Monolitinis namas yra ilgaamžis, patvarus, lengvai leidžia uždaryti šilumą viduje. Įsigilinti į šią temą paskatino klientų domėjimasis monolitiniais namais, tai, kad jiems trūksta drąsūs tokiems sprendimams, eksperimentams.

Siūlomas namas komponuojamas šlaitiniame sklype. Pagrindinis masyvas – tūris kabo ore. Betoninė monolitinė konstrukcija, tinkamai apskaičiavus apkrovas, armatūros ryšius, leidžia lengviaužiūrėti į kitokias tokios konstrukcijos namų statybas. Dėl to ir pasirinktas toks komponavimas. Cokoliniame aukšte yra patalpa visoms komunikacijoms valdyti, filtrams, šildymo sistemos „oras–vanduo“ įrangai. Taip pat įrengta niša – drabužinė ir laiptai pakilti į pirmąjį pastato aukštą.

Pirmame aukšte suprojektuota atvira erdvė su virtuve, virtuvės sala, valgomojo zona, svetainės zona. Virtuvės zona nuo svetainės atskirta konstruktyvo ažūru, čia yra židinys, audiosistema, kita įranga, numatyta vieta išmaniojo namo sistemos serveriui ir kt. Taip pat yra sanitarinis mazgas, vonia ir buities kambarys. Suplanuotas jaunuolio, vaiko kambarys, miegamasis, namų darbo zona, spintos.

Partnerių produktai

GROHE. Namo sanitariniuose mazguose, buities kambariuose numatoma pritaikyti įmonės Grohe siūlomą moderniausią įrangą, išmaniuosius praustuvus, dušo sistemą, išmaniuosius klozetus su integruota vandens nuleidimo ir bidė dušelio sistema. Virtuvėje numatomas maišytuvas su geriamojo vandens filtrais. Maišytuvuose įdiegtas sensorinis valdymas, yra temperatūrą fiksuojantis ekranėlis. Taip pat naudojami maišytuvai PLUS, dušo sistema SLIM su Rainshower komplektacija, praustuvas 39564 00H ir kiti prietaisai, virtuvės maišytuvas.

GEBERIT. Vonios kambario keramikai panaudota bendrovės Geberit produkcija. Pasirinkta Geberit iCon serija dėl jos aiškaus ir lankstaus dizaino bei praktiškumo. Šią seriją itin mėgsta modernaus dizaino gerbėjai, nes ji suteikia projektavimo laisvę ir laisvai dera su kitais elementais interjere. Potinkinis rėmas taip pat priklauso Geberit – serijai Sigma. Šis gamintojas diegia inovatyvias technologijas ir suteikia net 25 metų trukmės garantija atsarginėms dalims, be to, jam rūpi tvari ateitis, todėl jis pasiūlo vis naujų būdų taupyti.

JUNG. Namuose numatyta įrengti jos išmaniąją namų sistemą Smart home, taupančią elektros energiją. Visi prietaisai, apšvietimas, šildymas, žaliuzės, lauko saulės žaliuzės sujungiami į skaitmenizuotą išmaniųjų namų sistemą ir valdomi per Bluetooth Mech. Visur montuojami kištukiniai lizdai JUNG HOME SCHUKO, rodantys energijos suvartojimo duomenis ir kaupiantys juos programėlėje. Įdiegti JUNG HOME temperatūros reguliavimo mygtukai leidžia reguliuoti temperatūrą atskiruose kambariuose, o mygtuku prie pagrindinių durų galima įjungti ir išjungti šildymo režimą, be to, visi patalpų termostatai valdomi mobiliąja programėle. Laiptų aikštelėje yra judesio jutiklis, reguliuojantis šviesą laiptų zonoje. Lauke po pastatu montuojami Išmanieji būvio jutikliai, valdomi nepriklausomomis grupėmis. Varstomos vitrinos yra su apsauginėmis metalinio tinklelio žaliuzėmis nuo vabzdžių. Įrengti binariniai įvadai su oro sąlygų jutikliu leidžia žaliuzes valdyti pakilus stipriam vėjui, prasidėjus lietui, sutemus. Į JUNG HOME sistemą integruotas ir muzikos centras, veikiantis ir vonioje. JUNG HOME sistema valdys ir apsaugos sistemas, turės vandens, dūmų, įsilaužimo, langų, durų uždarymo jutiklius. Numatoma ant langų sumontuoti Smart Film išmaniąją apsaugos ir privatumo plėvelę. Jungikliai, kištukiniai lizdai– iš klasikinio dizaino LS 990 kolekcijos, pranašumas teikiamas spalvai vert olive vif iš Le Corbusier spalvų kolekcijos.

AKZONOBEL. Projektui pasirinkti Sadolin Ambiance dažai – puikiai dengiantys, lengvai valomi, ekologiški ir, svarbiausia, neskleidžiantys sveikatai pavojingų lakiųjų organinių junginių. Vyrauja žemės spalvos – pilki ir rusvi atspalviai, harmoningai derantys prie kuriamo dizaino. Dauguma sienų dažomos Sadolin Ambiance matiniais dažais, spalva – Magnolia spring. Kita spalva, suteikianti betoniniam namui savitumo, – pilka Camouflage green iš Sadolin Ambiance linijos. Visos pasirinktos spalvos ramios ir natūralios, kad žmogus, grįžęs namo, galėtų pailsėti.

BRASA. Spintoms, miegamojo, vaikų kambario drabužinėms panaudotos Brasos modulinių aliuminio profilių sistemos Modus su vertikaliais tarpiniais profiliais – lentynų laikikliais. Šoniniai ir galiniai fasadai – atviro tipo, lentynos ir stalčiai pagaminti iš medžio plokščių. Segmentų durys – su švelnaus uždarymo mechanizmais. Durims naudojamas tamsintas stiklas. Profiliuose įrengiamas vertikalus LED apšvietimas.

ULMAS. Pasirinktas pilkas Fleiderer vonios kambario stalviršis BELLATO, idealiai tinkantis prie betoninio namo kuriamos tematikos. Spalvos kodas F76044. Gaminys ne tik stilingas ir inovatyvus, bet ir praktiškas, nes netolygus paviršius paslepia kalkėto vandens dėmes. Virtuvės baldų komplektui pasirinkta aplinkai draugiška MDF pilka plokštė, darniai įsiliejanti į namo interjerą. Be to, ji atspari šviesos poveikiui, ilgaamžė, o tai labai svarbu dažno naudojimo patalpose, tokiose kaip virtuvė.

VILNIAUS EJOTRA. Fasado apdailos dailylentės Twinson ne tik atrodo kaip medinės apdailos lentelės, bet ir turi jų savybių: yra gruoblėtos, imituoja drėkimą, simboliškai keičia spalvą. Tačiau nepūva, jų nereikia atnaujinti. Lauko sienų apdailos dailylentės – iš storo plastiko, padengtos dažų sluoksniu. nuo medinių dailylenčių. Ant varstomų durų-langų įrengiamos prie betono derančios fasadinio tinklelio žaliuzės, saugančios nuo vabzdžių ir saulės.

AUDRINETA. Miegamojo, jaunuolio, svetainės kambariams dekoruoti ir langams pridengti pasirinktos pilkų ir rusvų atspalvių užuolaidos, automatizuotos užuolaidų kabinimo sistemos. Modernios elektra valdomos užuolaidos palengvina buitį, tausoja audinius ir sukelia komforto bei kokybės pojūtį. Automatizuoti sprendiniai ypač naudingi, kai lubos aukštos, langai platūs arba norima valdyti visas langų užuolaidas tuo pat metu. Susiejus užuolaidų valdymo sistemą su išmaniąja namų sistema, užuolaidas galima valdyti nuotoliu – atostogaujant, būnant darbe, bet kurioje pasaulio vietoje. Šis sprendimas palengvina buitį, taupo laiką, o namai tampa šiuolaikiškesni.

Daugelis korpusinių baldų gaminami iš įmonės Ulmas siūlomų produktų. Kaip pagrindinė fasadinė plokštė pasirinkta deginto ąžuolo spalvos faneruota plokštė iš kolekcijos Querkus. Virtuvės baldai gaminami iš Ulmo siūlomų blizgių ir matinių plokščių. Miegamojo, vaikų kambario, drabužinių spintos – iš Brasos modulinių aliuminio profilių sistemų Modus su lentynų laikikliais. Šoniniai ir fasadai – atviro tipo, lentynos, stalčiai – iš medžio plokščių. Segmentų durys su švelnaus uždarymo mechanizmais. Durims naudojamas tamsintas stiklas. Profiliuose įrengiamas vertikalus LED apšvietimas. Objekte naudojami Sadolin įmonės dažai. Dažomos grindjuostės, atliekamas sienų dekoras miegamajame. Sienos dažomos matiniais Ambience sienų dažais. Sienoms parenkamos neutralios spalvos.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų