Gabrielė Sereikaitė

Interjero dizainerė | gabriele@menasgyventi.com | tel.nr.: 864357458

KONCEPTO APRAŠAS

Išmanus butas – jau ne tik svajonė, bet siekiamybė. Patogus gyvenimas, kai pats žmogus gali valdyti patogumus, tampa kasdienybe. Žmonės nori patys pasirinkti, kokia temperatūra ar šviesa bus konkrečią jo gyvenimo akimirką, kai sprendimą įkvepia nuotaika ar tiesiog fizinė savijauta. Modernus butas – tai toks, į kurį grįžus pavyktų maksimaliai pailsėti, kai aplinka tavęs nevargina nereikalingomis detalėmis, o išmaniosios technologijos sukuria tobulą aplinką.

Interjeras sukurtas kontrasto principu. Jame persipina intensyvios tamsios ir visiškai šviesios bei švelnios spalvos. Tai kontrastingas bet švarus interjeras. Spalvomis ir linijomis buto erdvės atskiriamos, bet ne sukuriamos tiesiog skirtingos, o yra viena kitos atspindys. Linija, dalijanti buto erdves, švari, suteikianti joms subtilų prieskonį. Tamsių ir šviesių spalvų samplaika leidžia atskirti skirtingas buto funkcijas ir aiškiai tarp jų nubrėžia ribas. Bute gausu įvairiausių naujų technologijų: elektrinis užuolaidų ir apšvietimo valdymas, išmanusis veidrodis, besiprausiat pranešantis, koks oras bus dieną, taip pat temperatūros valdymas, patogus muzikos klausymas visose patalpose ir daug kitų. Įrengiant išmanius namus, būtina pasirinkti tik geriausios kokybės produktus ir medžiagas, todėl, kuriant šio buto interjerą, buvo pasirinkti tik tie prekių ženklai, kurie skiria didelį dėmesį savo produktų kokybei, funkcionalumui ir dizainui.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. Bute įrengiama KNX sistema puikiai sujungia visas reikalingas patalpų valdymo funkcijas ir leidžia vienu prietaisu lengvai valdyti bute esančias išmaniąsias technologijas. Beveik visose buto patalpose įrengti „Smart Radio DAB+ Bluetooth“, kurie leidžia mėgautis muzikos teikiamais malonumais. Miegamajame apšvietimui prie lovos naudojami šviestuvai „Plug & Light“. Jie itin lengvai sumontuojami ir suteikia laisvę kurti norimą šviesą. Taip pat interjerą papildo serijos „LS 990“ jungikliai ir kištukiniai lizdai, savo minimalistiniu dizainu susiliejantys su aplinka. Be to, yra galimybė rinktis iš didelio spalvų asortimento.

THIBAULT VAN RENNE. Interjere naudojamas kolekcijos „Abstract“ modelio „8 grey silver“ išskirtinio dizaino ir kokybės kilimas, kuris sušvelnina tamsiąją interjero dalį ir suteikia jai stilistinio užbaigtumo. Miegamojo erdvėje taip pat naudojamas tas pats „8 silver grey“ kilimas, kad šios skirtingos erdvės derėtų stilistiškai.

GROHE. Sanitariniame mazge naudojama potinkinė dušo sistema „Smart Control“, leidžianti patogiai mėgautis dušu, nustatomu vandens bėgimo intensyvumu ir temperatūra. Virtuvės maišytuvas iš serijos „Minta“ su technologija „Grohe Blue“ puikiai tinka prie minimalistinio virtuvės dizaino ir neužgožia bendro jos vaizdo.

BALTIJOS BRASTA. Dušo kabina parinkta iš serijos „Akrobatė“, modelis – „Simona“. Paviršius papildomai padengtas technologijos „Greiti lašai“ danga, kuri apsaugo dušo kabinos stiklą nuo vandens poveikio. Jis tampa atsparus įbrėžimams ir yra daug lengviau valomas.

BEOLA. Miegamojo erdvėje virš lovos naudotos minimalistinio dizaino „Bang & Olufsen“ garso kolonėlės „Celestial“, išsiskiriančios ypač kokybišku ir švariu garsu. Svetainėje naudojamas ypatingo dizaino televizorius „Beovision Eclipse“, kuriam būdingas ne tik minimalistinis stilius, bet ir itin gera vaizdo bei garso kokybė.

GAJA DECOR GROUP. Norint sukurti jaukumą, sanitariniame mazge subtiliai naudojami stabilizuoti augalai, kuriuos papildomai apšvietus atsiranda gyvumas ir pabrėžiamas augalų grožis.

GAUDRĖ. Apšvietimas – vienas svarbiausių faktorių, norint sukurti gerą interjerą. Tinkamai apšviestos patalpos padeda žmogui jaustis patogiai ir gerai pailsėti. Projekte naudojami „Flos“, „Modular“ bei kitų garsių įmonių puikios kokybės ir dizaino šviestuvai.

TECE. Kokybės ir minimalistinio dizaino gaminiai, naudoti sanitariniame mazge, – tai beveik nematomas, minimalistinis dušo latakas „TECEdrainline“ bei juodos spalvos vandens nuleidimo mygtukas „TeceSquare“.

VILLEROY & BOCH. Buto sanitariniame mazge pasitelkta keramika iš serijos „Finion“ puikiai tinka prie minimalistinio vonios kambario dizaino ir savo išbaigtomis formomis sukuria stilingą erdvę.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų