Greta Šimukauskaitė

Greta Šimukauskaitė

VIZIJA

„Namas X“ – tai protingi namai gamtos apsuptyje. Vis tobulėjant išmaniosioms technologijoms svarbu, kad namas būtų pritaikytas visiems užsakovo poreikiams ilsintis bei atliekant tam tikrus darbus.

Pirmojo aukšto funkcija – gyvenamoji erdvė. Čia numatomas tambūras, svetainė su virtuve, vonios kambarys ir miegamasis.

Antrame aukšte atskiriama darbo erdvė, kuri yra neatsiejama nuo šiuolaikinio žmogaus gyvenimo. Tokių namų interjeras minimalistinis, šviesus ir natūralus – kad skatintų atsigręžti į supančią gamtą.

Interjere naudojamos natūralios ir tvarios medžiagos, kaip lukštas ir akmuo. Spalvos ramios, su ryškesniais akcentais, kuriais tampa minkštieji baldai. Taip sukuriamas funkcionalus ir ilgaamžis interjeras. Eksterjere numatoma panaši minimalistinė stilistika. Ant stogo įrengiami saulės kolektoriai – užsakovo ir aplinkos naudai.

Partnerių produktai:

GROHE

Virtuvėje naudojamas hiigieniškas ir patogus maišytuvas Minta Touch, kuris vandenį paleidžia nuo prisilietimo. Prie interjero priderintas L formos snapelis ir chromuota apdaila.

Plautuvė montuojama iš apačios, K700 serijos, SuperSteel apdaila. Šis derinys modernus ir patogus, nes nėra rėmelio, lengva nuo stalviršio nubraukti trupinius ir nesikaupia nešvarumai aplink plautuvę.

Vonios kambaryje numatoma chromuota santechnika. Potinkinis maišytuvas ir Atrio vonios maišytuvas su dušeliu. Dušui pritaikyta SmartControl valdymo termostatinė sistema su potinkine dušo galva Rainshower SmartActive 310. Potinkinis santechnikos dizainas suteikia modernumo interjerui.

BRASA

Prie virtuvės puikiai dera modulinė aliuminio profilių sistema Modus, atliekanti vitrinos funkciją. Pagal ją toliau interjere naudojamas stiklas ir tamsaus metalo detalės.

AUDRINETA

Svetainės ir miegamojo langus papuošė AUDRINETA blackout tipo užuolaidos, kurios ne tik atlieka estetinę funkciją, bet ir neįleidžia į vidų saulės šviesos.

Be to, šis audinys yra naudingas ištisus metus – šaltuoju periodu sulaiko šilumą patalpų viduje, o vasarą blokuoja saulės spindulius ir sumažina vėsinimo sąnaudas.

Natūralios audinių spalvos lengvai įsilieja į namų stilių ir suteikia jaukumo. Baldai pervelkami AUDRINETA baldiniais audiniais – taip ne tik išlaikomas vientisas dizainas, bet ir prisidedama prie šiomis dienomis ypač aktualaus tvarumo bei aplinkos saugojimo temos.

VILNIAUS EJOTRA

Namo eksterjerui ties langais ir durimis naudojamas VinyPlus dekoras, spalva Turner Oak Malt. Tai suteikia natūralią išvaizdą namo fasadui.

AKZO NOBEL BALTICS

Bendrųjų patalpų sienoms išrinkta neutrali balta spalva iš Ambience spalvų kolekcijos. Prie šios spalvos puikiai išryškėja balinto lukšto ir akmens raštai. Miegamojo erdvei pasirinkta išsiskirianti ir švelni spalva EN.02.78.

Ji raminanti ir puikiai tinka miegamojo erdvei. Sienoms naudojami dažai Ambience Diamond, o Easy Care Wood&Metal dažomos durys iš miegamojo ir vonios kambario pusių, kad įsilietų į kambarių sienas.

ULMAS

Virtuvės fasadams ir kitiems korpusiniams baldams naudojamas medžio lukštas Milk Oak. Ši spalva puikiai prisideda prie natūralumo pojūčio interjere. Lukšto pranašumas tas, kad jį galima atnaujinti atsiradus defektų.

O prie lukšto derinama baltos spalvos fasadinė plokštė W10003 / W1003. Spalva matinė su Sandpearl tekstūra, todėl atrodo itin moderniai. Virtuvės spintelėms atidaryti numatomos šlifuoto plieno rankenėlės UA116. Jos minimalios ir patogios naudoti.

JUNG

Namo erdvėms valdyti pasirinkta išmanioji JUNG HOME sistema. Ji valdo pagrindines funkcijas: apšvietimą, užuolaidas, temperatūrą ir kištukinius lizdus. O esant poreikiui galima papildomai numatyti ir belaidžių jungiklių. Interjerui parinkti LS 990 dizaino šviesiai pilkos spalvos mygtukai. Jie puikiai dera su pilkais namų akcentais.

Naudojant šią sistemą palengvinama užsakovo buitis, nes elektra ir kiti aspektai valdomi išmaniuoju telefonu, o šiuolaikinis žmogus telefoną visada turi šalia.

Taip JUNG HOME sistema užtik-rina patogų ir taupų naudojimą, nes viskas yra matoma ir valdoma ekrane, o jungikliai atlieka daugiau funkcijų nei įprasti: jungia scenarijus, vieno klavišo paspaudimu įjungia arba išjungia visas namų šviesas, taip pat galima numatyti automatinį įjungimą, išjungimą nustatytu laiku.

O išmanūs kištukiniai lizdai JUNG HOME SCHUKO išsiskiria tuo, kad leidžia sekti tikslų energijos suvartojimą. Visi JUNG HOME prietaisai sujungiami į vieną saugų tinklą naudojant Bluetooth Mesh, kuris veikia be interneto prieigos ar serverio, todėl prietaisai yra saugūs naudoti ir duomenys lieka viduje, nepatenka į internetą. Su JUNG HOME sukuriami saugūs, išmanūs ir gamtai draugiški namai.

GEBERIT

Vonios kambaryje naudojama baltos spalvos Geberit keramika. Vonia – stačiakampė, ovalių formų iš Soana linijos. Pritaikytas pakabinamas WC puodas iCon ir vandens nuleidimo mygtukas Sigma20. Prie vonios formos priderintas ant stalviršio pastatomas praustuvas. Švelnios ir patogios formos buvo pagrindinis aspektas renkantis šiuos produktus.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų