1. Structum.lt
  2. VIEŠBUČIO ERDVĖ – RYTOJAUS TENDENCIJOS ŠIANDIEN

VIEŠBUČIO ERDVĖ – RYTOJAUS TENDENCIJOS ŠIANDIEN

Kviečiame visus architektus, interjero dizainerius ir studentus registruotis STRUCTUM konkurse „Viešbučio erdvė – rytojaus tendencijos šiandien“.

Konkurso laikotarpis: 2022 m. rugpjūtis – 2022 m. vasaris.

Po sunkaus pandeminio laikotarpio kelionių išsiilgę žmonės pasiryžę atsiimti prarastą laiką su kaupu. Todėl ne paslaptis, kad keliaujantys arba atitolti nuo kasdienybės norintys žmonės viešbučio kambarį traktuoja ne tik kaip vietą nakvynei, tačiau ir kaip ramybės bei komforto oazę. Tai gyvenamoji ir kartu atsipalaiduoti leidžianti erdvė, kurioje laikinas gyventojas nori pasijusti kaip namuose arba, atvirkščiai – sužadinti naujus pojūčius ir emocijas. Viešbučio erdvės turi sujungti estetiką, inovatyvumą, patogumą bei kokybiškai praleistą atokvėpiui arba darbui skirtą laiką.

Registracija čia.

Daugiau informacijos: tel. + 370 626 36 493 bei el. paštu projektai@structum.lt

VIEŠBUČIO ERDVĖ – RYTOJAUS TENDENCIJOS ŠIANDIEN

Po sunkaus pandeminio laikotarpio išsiilgę keliautojai pasiryžę atsiimti prarastą laiką su kaupu. Kelionės tapo viena aktualiausių temų šiuolaikinio žmogaus kasdienybėje. Ne paslaptis, kad keliaujantys arba atitolti nuo kasdienybės norintys žmonės viešbučio erdvės traktuoja ne tik kaip vietą nakvynei, tačiau ir kaip ramybės bei komforto oazę. Tai gyvenamoji ir kartu atsipalaiduoti leidžianti erdvė, kurioje laikinas gyventojas nori pasijausti kaip namuose arba atvirkščiai – sužadinti naujus pojūčius ir emocijas. Viešbučio erdvės privalo apjungti estetiką, inovatyvumą, patogumą bei kokybiškai praleistą atokvėpiui arba darbui skirtą laiką.

Viešbučio erdvės ne tik įtakoja keliautojų poilsio kokybę, bet ir palieka įspūdžius iš parsivežtų kraštų. Vis dažniau žmonės renkasi įdomesnius, patrauklesnius ir komfortiškus viešbučius, užtikrinančius jų išskirtines atostogas. Tokiame viešbutyje taikomos naujausios technologijos ir netikėti sprendimai, leidžiantys apipavidalinti erdves bei pritaikyti novatoriškus sprendimus, paverčiančius viešbutyje praleistą laiką kaip įmanoma kokybiškesniu.

Tobulos viešbučio erdvės susideda iš sprendimų spektro, apimančio ergonomišką suplanavimą, lankstų apšvietimą, tinkamą spalvinę gamą bei tokius aspektus kaip patogūs ir kokybiški baldai, inovatyvūs interjero aksesuarai. Tai turėtų būti erdvė, kurioje gera kiekvienam.

Lietuvoje itin sparčiai plečiantis viešbučių rinkai, neišvengiamai atsiranda poreikis naujų idėjų viešbučių erdvėms apipavidalinti. Konkurso „Viešbučio erdvė. Rytojaus tendencijos šiandien“ dalyviams belieka pasitelkti su profesionalumu suderintą fantaziją ir praverti duris į inovatyvių viešbučių erdvių projektavimo pasaulį.

Projekto idėja – skatinti architektūros, interjero dizaino profesionalų ir viešbučių vystytojų

dialogą, suteikti galimybę prisidėti kuriant unikalų šalies veidą, atspindėti pokyčius, konkurso

būdu parengti kūrėjams platformą, kurioje bus įvertinti jų projektai, sukurti integruojant

partnerių pasiūlytus produktus / technologijas ir taip sulaukti autoritetingos komisijos,

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) grįžtamojo ryšio ir įvertinimo, kad ateities perspektyvoje geriausi darbai būtų įgyvendinti.

 

Konkurso tikslas – sukurti modernias, jaukias, elegantiškas viešbučio erdves svečiams bei lankytojams. Projektus, atitinkančius tarptautinius reikalavimus viešbučiams bei taikomus jiems standartus. Darbuose būtų atskleistas projektų kūrėjų talentas ir inovatyviausių technologijų panaudojimo galimybės. Konkursui įgyvendinti siekiama pasitelkti naujausias technologijas, inovatyvius ir dabartines interjero tendencijas atitinkančius sprendimus, kuriančius ne tik prabangą, bet ir komfortą ir ilgaamžiškumą.

 

Konkurso įgyvendinimo laikas: nuo 2022 metų rugpjūčio iki 2023 metų vasario.

 

Vasario mėnesį vyksiančiame projekto uždarymo renginyje pristatysime geriausius ir talentingiausių architektų bei interjero dizainerių darbus, turėsime galimybę aptarti jų sukurtas viešbučio viešųjų erdvių koncepcijas, kartu su viešbučių vystytojais, architektais, verslo atstovais aptarsime naujausias tendencijas ir viešbučiuose taikomas technologijas bei dizaino sprendimus.

 

Užduotis: koncepcijos aprašymas, planas (2d išplanavimas) ir vizualizacijos (interjero) demo viešbučio įrengimui. Projekte sukurti novatoriškus, ergonomiškus sprendimus, naudojant partnerių produktus.

KONKURSO TERMINAI:

I etapas – nuo rugsėjo 15 dienos iki spalio 15.

II etapas – nuo spalio 15 dienos iki lapkričio 15 dienos.

III etapas – nuo lapkričio 15 dienos iki gruodžio 15 dienos.

VIEŠBUČIO INSTRUKCIJOS:

Viešosios erdvės galimas plotas: iki 250kv. Viešbučio kambario: iki 150 kv.

Šiame plote turi tilpti: viešbučio kambarys ir jo vonios kambarys, pasirinkta vieša viešbučio erdvė (arba restoranas, arba registratūra, arba kt.).

Konkurso dalyviai gali savo nuožiūra pasirinkti patalpų išdėstymą ir proporcijas (vienintelis apribojimas – patalpoms skirtas plotas).

KONKURSO TAISYKLĖS:

Konkurso dalyviai turi sukurti viešbučio projektus, kurie atspindėtų išmanumą, estetiką, ergonomiškumą.

Privaloma vizualizacijose ir aprašymuose panaudoti visų partnerių produktus, jeigu reikiamų baldų/sistemų negamina (neturi) pateikti partneriai, siūlome savo nuožiūra rinktis norimus gamintojus. Naudoti partnerių siūlomą produkciją yra privaloma ir turi aiškiai matytis atsiųstuose vizualuose.

Vizualizacijos: 5-7 interjero vizualizacijos. Jose turi matytis visi integruoti partnerių produktai.

Aprašymas turi susidėti iš dviejų dalių: koncepcijos aprašymo ir motyvuoto visų pasirinktų produktų pagrindimo.

Koncepcijos aprašyme turi atsispindėti, kaip konkurso dalyviai įsivaizduoja viešbutį, ko autoriai ir jų klientai tikisi iš viešbučių, kuo pasirinkta interjero koncepcija išsiskiria iš rinkoje vyraujančių tendencijų, kodėl pasirinktas interjeras turėtų būti ateitis bei kaip partnerių produktai prie to prisideda.

 

KONKURSO SĄLYGOS:

Dalyviai: architektai, dizaineriai, kt. profesionalai, dirbantys panašaus pobūdžio darbą, studentai, kurių studijų kryptis – interjero dizainas, architektūra ar pan. Dalyviai registruojasi elektroniniu paštu ir gauna medžiagą, kurią reikės panaudoti projekte. Taip pat galima registruotis užpildžius formą. Po registracijos dalyvis turi atsiųsti vizualizacijas, pateikti projekto ir siūlomų sprendimų aprašymą. Kurdami vizualizacijas dalyviai turi remtis partnerių produktų asortimentu ir sprendimais – tai turi atsispindėti vizualizacijose ir jų aprašyme (pristatomi naudojami rėmėjų produktai ir sprendimai). Konkurso dalyviai vizualizacijose turi aiškiai parodyti integruotus visų partnerių produktus, darbų aprašyme turi būti pagrįstas produktų pasirinkimas.

Nuotraukų ar vizualizacijų aprašymas turi būti aiškus, trumpas (iki 500 žodžių), pagrįstas, kodėl pasirinkta tokia idėja, produktai, technologijos, pristatyti pagrindiniai sprendimai.

Vizualizacijos ir nuotraukos turi būti pateikiamos kokybiškos. Formatai: TIFF, JPG (aukštos kokybės, suspaudimo laipsnis min. 10), EPS, CDR (būtina sąlyga – sukreivintas tekstas). Rezoliucija 300 dpi. CMYK spalvų gama. Mažoji nuotraukų kraštinė turi būti ne mažesnė nei 2 000 px.

Konkurso dalyviai turi atsiųsti 5-7 vieno projekto vizualizacijas ir vieną brėžinį/grafiškai pavaizduotą projektuojamo viešbučio patalpų išplanavimą. Vizualizacijose turi atsispindėti funkciniai patalpos vienetai. Konkurso organizatorius turi teisę išsirinkti nuotraukas, kurias publikuos žurnale bei jas kadruoti, interneto svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“ ar kituose kanaluose.

Medžiaga konkursui turi būti pateikiama el. paštu projektai@structum.lt. Visa pristatoma medžiaga turi atitikti nurodytus reikalavimus. Konkurso organizatorius turi teisę nepublikuoti medžiagos, kuri neatitinka reikalavimų.

Konkurso dalyviai kartu su medžiaga turi atsiųsti savo vardą, pavardę, kontaktus, savo nuotrauką ir studijos logotipą (jeigu toks yra).

Pateikdami konkursinius pasiūlymus dalyviai išreiškia sutikimą su visais konkurso sąlygose nustatytais reikalavimais ir sąlygomis, su kuriais privalo susipažinti visi konkurso dalyviai.

 

KONKURSO PROJEKTŲ VERTINIMAS

Konkurso darbų vertinimo kriterijai: universalus dizainas; inovatyvumas, energijos pusiausvyra, estetiškumas, praktiškumas, efektyvumas, funkcionalumas, valdymo patogumas, pažangių technologijų panaudojimas.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami pagal visus 1 punkte išvardytus kriterijus. Vertinimo komisija išrinks pirmas tris prizines vietas užėmusius dalyvius.

Komandų darbus vertins autoritetinga architektų bei įvairių sričių vadovų komisija.

Organizatorius turi teisę iš anksto neskelbti konkurso komisijos sudėties, o ją atskleisti tik po konkurso.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami anonimiškai, nedalyvaujant juos pateikusiems dalyviams.

Nei konkurso organizatorius, nei konkurso dalyviai neturi teisės daryti jokios tiesioginės ar netiesioginės įtakos, spaudimo komisijai ar atskiriems jos nariams, siekdami paveikti Konkurso rezultatus.

Konkurso komisijos nariai, vertindami konkursui pateiktus darbus, vadovaujasi nepriklausomumo ir nešališkumo kriterijais. Kiekvienas komisijos narys pateiktus pasiūlymus privalo vertinti objektyviai, vadovaudamasis tik konkurso sąlygomis ir vertinimo kriterijais.

Konkurso komisijos sprendimas bus galutinis ir neskundžiamas.

Neįvykdžius šių sąlygų ir (arba) kitų nustatytų reikalavimų, konkursiniai pasiūlymai nevertinami.

 

KONKURSO EIGA

Geriausi darbai, atitikę visas konkurso sąlygas, bus publikuojami žurnale „Structum“ (iki penkių darbų viename numeryje, atrenkami redakcijos), interneto svetainėje www.structum.lt, „Facebook“ paskyroje, Konkurso informacinių partnerių ir kituose kanaluose.

Pagrindinius nugalėtojus išrinks komisija.

Pirmos vietos prizas – pagrindinis „Structum” ir kitų parnerių įsteigti prizai.

Nugalėtojai skelbiami žurnale „Structum“, „structum.lt“, „Facebook“ paskyroje, informacinių partnerių kanaluose ir kt.

 

KONKURSO LAIMĖTOJAI IR PRIZAI

Dalyviams, kurie bus paskelbti konkurso laimėtojais, įteikiami pagrindiniai partnerių įsteigti prizai.

Pirmos vietos nugalėtojui „Structum“ dovanoja apsilankymą prestižinėje dizaino parodoje 2023 m. Milane ,,Salone del Mobile. Milano“.

Dalyviams prizus gali įsteigti organizatorius, konkurso partneriai, informaciniai ar kiti remėjai.

Konkurso partneriai gali įsteigti asmeninį prizą dalyviui, geriausiai pritaikiusiam jų produktus.

 

KITOS NUOSTATOS

Konkurso dalyviai prisiima visas išlaidas, susijusias su konkursinių pasiūlymų / projektų rengimu ir pateikimu. Organizatorius nėra atsakingas ar įpareigotas atlyginti šių išlaidų, kad ir kaip vyktų ir baigtųsi konkursas. Nutraukus konkursą, dalyviams kompensacija nemokama.

Konkurso organizatorius gauna teises disponuoti konkursui pateikta medžiaga ir galės savo nuožiūra laisvai skelbti, išleisti, publikuoti visus konkursui pateiktus darbus ar jų dalis.

Architektai, dizaineriai ar kitų sričių profesionalai gali atstovauti savo įmonės prekių ženklui.

Visus santykius, atsirandančius tarp konkurso organizatoriaus ir Konkurso dalyvių, reguliuoja šios sąlygos, Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas, įstatymai ir kiti teisės aktai.

Konkurso organizatorius ir Konkurso dalyviai privalo laikytis šiose sąlygose nustatytų reikalavimų. Pakeitus konkurso sąlygas, apie tai turi būti el. paštu pranešama visiems Konkurso dalyviams arba viešai skelbiama interneto svetainėje www.structum.lt. Pakeitus sąlygas ar jų priedus ir informavus dalyvius, Konkurso dalyviai privalo atsižvelgti į pakeitimus.

EVALDA ŠIŠKAUSKIENĖ

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė

RYTIS MIKULIONIS

Architektas, architektūros studijos „Plazma“ vadovas

SAULIUS MIKŠTAS

Architektas, UAB „Forma“ vadovas

DR. EDGARAS NENIŠKIS

Architektas, mokslų daktaras, VGTU urbanistikos katedros profesorius, biuro „Arches“ partneris

SIGITA RUDZEVIČIENĖ

Viešbučio „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ generalinė direktorė
 

SĄLYGOS

VIEŠBUČIO ERDVĖ – RYTOJAUS TENDENCIJOS ŠIANDIEN

Po sunkaus pandeminio laikotarpio išsiilgę keliautojai pasiryžę atsiimti prarastą laiką su kaupu. Kelionės tapo viena aktualiausių temų šiuolaikinio žmogaus kasdienybėje. Ne paslaptis, kad keliaujantys arba atitolti nuo kasdienybės norintys žmonės viešbučio erdvės traktuoja ne tik kaip vietą nakvynei, tačiau ir kaip ramybės bei komforto oazę. Tai gyvenamoji ir kartu atsipalaiduoti leidžianti erdvė, kurioje laikinas gyventojas nori pasijausti kaip namuose arba atvirkščiai – sužadinti naujus pojūčius ir emocijas. Viešbučio erdvės privalo apjungti estetiką, inovatyvumą, patogumą bei kokybiškai praleistą atokvėpiui arba darbui skirtą laiką.

Viešbučio erdvės ne tik įtakoja keliautojų poilsio kokybę, bet ir palieka įspūdžius iš parsivežtų kraštų. Vis dažniau žmonės renkasi įdomesnius, patrauklesnius ir komfortiškus viešbučius, užtikrinančius jų išskirtines atostogas. Tokiame viešbutyje taikomos naujausios technologijos ir netikėti sprendimai, leidžiantys apipavidalinti erdves bei pritaikyti novatoriškus sprendimus, paverčiančius viešbutyje praleistą laiką kaip įmanoma kokybiškesniu.

Tobulos viešbučio erdvės susideda iš sprendimų spektro, apimančio ergonomišką suplanavimą, lankstų apšvietimą, tinkamą spalvinę gamą bei tokius aspektus kaip patogūs ir kokybiški baldai, inovatyvūs interjero aksesuarai. Tai turėtų būti erdvė, kurioje gera kiekvienam.

Lietuvoje itin sparčiai plečiantis viešbučių rinkai, neišvengiamai atsiranda poreikis naujų idėjų viešbučių erdvėms apipavidalinti. Konkurso „Viešbučio erdvė. Rytojaus tendencijos šiandien“ dalyviams belieka pasitelkti su profesionalumu suderintą fantaziją ir praverti duris į inovatyvių viešbučių erdvių projektavimo pasaulį.

Projekto idėja – skatinti architektūros, interjero dizaino profesionalų ir viešbučių vystytojų

dialogą, suteikti galimybę prisidėti kuriant unikalų šalies veidą, atspindėti pokyčius, konkurso

būdu parengti kūrėjams platformą, kurioje bus įvertinti jų projektai, sukurti integruojant

partnerių pasiūlytus produktus / technologijas ir taip sulaukti autoritetingos komisijos,

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) grįžtamojo ryšio ir įvertinimo, kad ateities perspektyvoje geriausi darbai būtų įgyvendinti.

 

Konkurso tikslas – sukurti modernias, jaukias, elegantiškas viešbučio erdves svečiams bei lankytojams. Projektus, atitinkančius tarptautinius reikalavimus viešbučiams bei taikomus jiems standartus. Darbuose būtų atskleistas projektų kūrėjų talentas ir inovatyviausių technologijų panaudojimo galimybės. Konkursui įgyvendinti siekiama pasitelkti naujausias technologijas, inovatyvius ir dabartines interjero tendencijas atitinkančius sprendimus, kuriančius ne tik prabangą, bet ir komfortą ir ilgaamžiškumą.

 

Konkurso įgyvendinimo laikas: nuo 2022 metų rugpjūčio iki 2023 metų vasario.

 

Vasario mėnesį vyksiančiame projekto uždarymo renginyje pristatysime geriausius ir talentingiausių architektų bei interjero dizainerių darbus, turėsime galimybę aptarti jų sukurtas viešbučio viešųjų erdvių koncepcijas, kartu su viešbučių vystytojais, architektais, verslo atstovais aptarsime naujausias tendencijas ir viešbučiuose taikomas technologijas bei dizaino sprendimus.

 

Užduotis: koncepcijos aprašymas, planas (2d išplanavimas) ir vizualizacijos (interjero) demo viešbučio įrengimui. Projekte sukurti novatoriškus, ergonomiškus sprendimus, naudojant partnerių produktus.

KONKURSO TERMINAI:

I etapas – nuo rugsėjo 15 dienos iki spalio 15.

II etapas – nuo spalio 15 dienos iki lapkričio 15 dienos.

III etapas – nuo lapkričio 15 dienos iki gruodžio 15 dienos.

VIEŠBUČIO INSTRUKCIJOS:

Viešosios erdvės galimas plotas: iki 250kv. Viešbučio kambario: iki 150 kv.

Šiame plote turi tilpti: viešbučio kambarys ir jo vonios kambarys, pasirinkta vieša viešbučio erdvė (arba restoranas, arba registratūra, arba kt.).

Konkurso dalyviai gali savo nuožiūra pasirinkti patalpų išdėstymą ir proporcijas (vienintelis apribojimas – patalpoms skirtas plotas).

KONKURSO TAISYKLĖS:

Konkurso dalyviai turi sukurti viešbučio projektus, kurie atspindėtų išmanumą, estetiką, ergonomiškumą.

Privaloma vizualizacijose ir aprašymuose panaudoti visų partnerių produktus, jeigu reikiamų baldų/sistemų negamina (neturi) pateikti partneriai, siūlome savo nuožiūra rinktis norimus gamintojus. Naudoti partnerių siūlomą produkciją yra privaloma ir turi aiškiai matytis atsiųstuose vizualuose.

Vizualizacijos: 5-7 interjero vizualizacijos. Jose turi matytis visi integruoti partnerių produktai.

Aprašymas turi susidėti iš dviejų dalių: koncepcijos aprašymo ir motyvuoto visų pasirinktų produktų pagrindimo.

Koncepcijos aprašyme turi atsispindėti, kaip konkurso dalyviai įsivaizduoja viešbutį, ko autoriai ir jų klientai tikisi iš viešbučių, kuo pasirinkta interjero koncepcija išsiskiria iš rinkoje vyraujančių tendencijų, kodėl pasirinktas interjeras turėtų būti ateitis bei kaip partnerių produktai prie to prisideda.

 

KONKURSO SĄLYGOS:

Dalyviai: architektai, dizaineriai, kt. profesionalai, dirbantys panašaus pobūdžio darbą, studentai, kurių studijų kryptis – interjero dizainas, architektūra ar pan. Dalyviai registruojasi elektroniniu paštu ir gauna medžiagą, kurią reikės panaudoti projekte. Taip pat galima registruotis užpildžius formą. Po registracijos dalyvis turi atsiųsti vizualizacijas, pateikti projekto ir siūlomų sprendimų aprašymą. Kurdami vizualizacijas dalyviai turi remtis partnerių produktų asortimentu ir sprendimais – tai turi atsispindėti vizualizacijose ir jų aprašyme (pristatomi naudojami rėmėjų produktai ir sprendimai). Konkurso dalyviai vizualizacijose turi aiškiai parodyti integruotus visų partnerių produktus, darbų aprašyme turi būti pagrįstas produktų pasirinkimas.

Nuotraukų ar vizualizacijų aprašymas turi būti aiškus, trumpas (iki 500 žodžių), pagrįstas, kodėl pasirinkta tokia idėja, produktai, technologijos, pristatyti pagrindiniai sprendimai.

Vizualizacijos ir nuotraukos turi būti pateikiamos kokybiškos. Formatai: TIFF, JPG (aukštos kokybės, suspaudimo laipsnis min. 10), EPS, CDR (būtina sąlyga – sukreivintas tekstas). Rezoliucija 300 dpi. CMYK spalvų gama. Mažoji nuotraukų kraštinė turi būti ne mažesnė nei 2 000 px.

Konkurso dalyviai turi atsiųsti 5-7 vieno projekto vizualizacijas ir vieną brėžinį/grafiškai pavaizduotą projektuojamo viešbučio patalpų išplanavimą. Vizualizacijose turi atsispindėti funkciniai patalpos vienetai. Konkurso organizatorius turi teisę išsirinkti nuotraukas, kurias publikuos žurnale bei jas kadruoti, interneto svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“ ar kituose kanaluose.

Medžiaga konkursui turi būti pateikiama el. paštu projektai@structum.lt. Visa pristatoma medžiaga turi atitikti nurodytus reikalavimus. Konkurso organizatorius turi teisę nepublikuoti medžiagos, kuri neatitinka reikalavimų.

Konkurso dalyviai kartu su medžiaga turi atsiųsti savo vardą, pavardę, kontaktus, savo nuotrauką ir studijos logotipą (jeigu toks yra).

Pateikdami konkursinius pasiūlymus dalyviai išreiškia sutikimą su visais konkurso sąlygose nustatytais reikalavimais ir sąlygomis, su kuriais privalo susipažinti visi konkurso dalyviai.

 

KONKURSO PROJEKTŲ VERTINIMAS

Konkurso darbų vertinimo kriterijai: universalus dizainas; inovatyvumas, energijos pusiausvyra, estetiškumas, praktiškumas, efektyvumas, funkcionalumas, valdymo patogumas, pažangių technologijų panaudojimas.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami pagal visus 1 punkte išvardytus kriterijus. Vertinimo komisija išrinks pirmas tris prizines vietas užėmusius dalyvius.

Komandų darbus vertins autoritetinga architektų bei įvairių sričių vadovų komisija.

Organizatorius turi teisę iš anksto neskelbti konkurso komisijos sudėties, o ją atskleisti tik po konkurso.

Konkursiniai pasiūlymai vertinami anonimiškai, nedalyvaujant juos pateikusiems dalyviams.

Nei konkurso organizatorius, nei konkurso dalyviai neturi teisės daryti jokios tiesioginės ar netiesioginės įtakos, spaudimo komisijai ar atskiriems jos nariams, siekdami paveikti Konkurso rezultatus.

Konkurso komisijos nariai, vertindami konkursui pateiktus darbus, vadovaujasi nepriklausomumo ir nešališkumo kriterijais. Kiekvienas komisijos narys pateiktus pasiūlymus privalo vertinti objektyviai, vadovaudamasis tik konkurso sąlygomis ir vertinimo kriterijais.

Konkurso komisijos sprendimas bus galutinis ir neskundžiamas.

Neįvykdžius šių sąlygų ir (arba) kitų nustatytų reikalavimų, konkursiniai pasiūlymai nevertinami.

 

KONKURSO EIGA

Geriausi darbai, atitikę visas konkurso sąlygas, bus publikuojami žurnale „Structum“ (iki penkių darbų viename numeryje, atrenkami redakcijos), interneto svetainėje www.structum.lt, „Facebook“ paskyroje, Konkurso informacinių partnerių ir kituose kanaluose.

Pagrindinius nugalėtojus išrinks komisija.

Pirmos vietos prizas – pagrindinis „Structum” ir kitų parnerių įsteigti prizai.

Nugalėtojai skelbiami žurnale „Structum“, „structum.lt“, „Facebook“ paskyroje, informacinių partnerių kanaluose ir kt.

 

KONKURSO LAIMĖTOJAI IR PRIZAI

Dalyviams, kurie bus paskelbti konkurso laimėtojais, įteikiami pagrindiniai partnerių įsteigti prizai.

Pirmos vietos nugalėtojui „Structum“ dovanoja apsilankymą prestižinėje dizaino parodoje 2023 m. Milane ,,Salone del Mobile. Milano“.

Dalyviams prizus gali įsteigti organizatorius, konkurso partneriai, informaciniai ar kiti remėjai.

Konkurso partneriai gali įsteigti asmeninį prizą dalyviui, geriausiai pritaikiusiam jų produktus.

 

KITOS NUOSTATOS

Konkurso dalyviai prisiima visas išlaidas, susijusias su konkursinių pasiūlymų / projektų rengimu ir pateikimu. Organizatorius nėra atsakingas ar įpareigotas atlyginti šių išlaidų, kad ir kaip vyktų ir baigtųsi konkursas. Nutraukus konkursą, dalyviams kompensacija nemokama.

Konkurso organizatorius gauna teises disponuoti konkursui pateikta medžiaga ir galės savo nuožiūra laisvai skelbti, išleisti, publikuoti visus konkursui pateiktus darbus ar jų dalis.

Architektai, dizaineriai ar kitų sričių profesionalai gali atstovauti savo įmonės prekių ženklui.

Visus santykius, atsirandančius tarp konkurso organizatoriaus ir Konkurso dalyvių, reguliuoja šios sąlygos, Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas, įstatymai ir kiti teisės aktai.

Konkurso organizatorius ir Konkurso dalyviai privalo laikytis šiose sąlygose nustatytų reikalavimų. Pakeitus konkurso sąlygas, apie tai turi būti el. paštu pranešama visiems Konkurso dalyviams arba viešai skelbiama interneto svetainėje www.structum.lt. Pakeitus sąlygas ar jų priedus ir informavus dalyvius, Konkurso dalyviai privalo atsižvelgti į pakeitimus.

KOMISIJA

EVALDA ŠIŠKAUSKIENĖ

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė

RYTIS MIKULIONIS

Architektas, architektūros studijos „Plazma“ vadovas

SAULIUS MIKŠTAS

Architektas, UAB „Forma“ vadovas

DR. EDGARAS NENIŠKIS

Architektas, mokslų daktaras, VGTU urbanistikos katedros profesorius, biuro „Arches“ partneris

SIGITA RUDZEVIČIENĖ

Viešbučio „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ generalinė direktorė
DALYVIAI/DARBAI
RĖMĖJAI