DOVILĖ LAPINSKAITĖ

Balsai:
0

Aprašas. Kuriamo vonios kambario interjero idėją inspiravo bundanti gamta, jos motyvai. Vonios kambariui kurti buvo pasirinkta moderni minimalistinė stilistika. Todėl interjere naudojamos natūralios medžiagos bei spalvos. Baltos lubos ir sienos padėjo sukurti šviesesnės ir erdvesnės patalpos įspūdį, o medžio faktūra interjere sukūrė šiltesnę ir jaukesnę vonios kambario atmosferą. Spalvų paletė tolygiai pereina iš vieno tono į kitą – baltas erdves papildo švelnūs rudos atspalviai.Toks erdvus vonios kambarys leis atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų ir atsikratyti įtampos. Jame pastatyta vonia ir įrengta erdvi dušo kabina, didelis veidrodis su LED apšvietimu, numatytos vietos prisėsti prie vonios, veidrodžio ir dušo kabinoje.

Pasirinkimas. Vonios kambariui naudota produkcija iš „Tece Baltikum“, „Villeroy & Boch“, „Vaineta ir partneriai“. Apdaila – iš „Vaineta ir partneriai“, grindų plytelės – iš „Cerámica Saloni“ kolekcijos „Admira“, dušo zonoje grindų ir sienų plytelės – iš kolekcijos „Advance“.

Įranga – iš „Villeroy & Boch“. Vonia bei praustuvas pasirinkti iš kolekcijos „Loop & Friends“, unitazas ir bidė – iš kolekcijos „Architectura“. Šių kolekcijų pasirinkimą lėmė siūlomos produkcijos dizainas, formos, apvalinti kampai. Praustuvai pasirinkti iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „Domicil“. Prie unitazo įmontuota funkcionali vandens nuleidimo plokštelė „TECEloop“ iš „Tece Baltikum“. Taip pat iš įmonės „Tece Baltikum“ panaudotas ir dušo latakas „TECEdrainline“, estetiškai išsprendžiantis vandens nubėgimą.

DOVILĖ LAPINSKAITĖ