„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Interjero dizaineris Artūras Akstinas

Balsai:
3080

VIZIJA

Atsižvelgiant į namo architektūrą, viena svarbiausių idėjų ir tikslų kuriant šį interjerą buvo funkcionalus erdvių suvaldymas. Visas erdves pavyko suprojektuoti pagal klientų poreikius, o tada susidėliojome stilistines idėjas ir koloritą. Pirmojo aukšto erdvės išsiskyrė sujungtomis zonomis, kurios suteikė pirmajam aukštui didesnio erdvumo pojūtį. Antrojo aukšto erdvės suplanuotos pagal visas reikiamas gyvenamąsias zonas.

Šio namo architektūra išsiskiria šlaitinėmis lubomis su dideliais langais – tai suteikia interjerui originalumo ir daug natūralios šviesos.

Visoms namo interjero erdvėms būdinga didesnė natūrali šviesa, o klientams labiausiai norėjosi įsikurti šviesiuose ir jaukiuose namuose. Tam tikslui pasirinkome šiltesnį koloritą visame namo interjere. Stilistinei idėjai atskleisti panaudota pastelinių spalvų paletė. Baldams pasirinkome šiltesnes spalvas, o kaip akcentas panaudotos juodos spalvos tonų detalės. Visa tai sujungus, interjero dizainas tapo jaukus su subtiliais akcentais erdvėje.

Pagrindines interjero zonas – svetainę, virtuvę ir valgomąjį – suprojektavome sujungtoje atviroje erdvėje, siekdami suteikti lengvumo šiose interjero zonose. Suprojektuota gana didelė virtuvė su baro zona bei sala. Valgomasis numatytas prie virtuvės zonos, kad prie valgomojo stalo būtų daugiau erdvės. Svetainės interjerui parinkti šviesūs minkštieji baldai ir išskirtinis TV baldas, kuris suteikė šiai interjero zonai originalumo bei subtilios prabangos pojūtį. Visi minkštieji baldai pasirinkti šviesaus kolorito, kad neužgožtų interjero savo tūriu. Norėjosi lengvos ir jaukios nuotaikos svetainėje.

Miegamasis dėl savo interjero architektūros išėjo gana erdvus, o naudojama stilistika suteikė papildomo švelnumo bei šilto jaukumo baldams ir sienų dekorui. Šalia numatyta drabužinė bei vonia leis klientams patogiai ir funkcionaliai jaustis taip suplanuotame interjere. Šiam miegamojo interjero dizainui šlaitinės lubos ir išskirtinių formų langai suteikia itin daug šviesos ir lengvumo.

Name numatyti trys vonios kambariai. Pirmasis suprojektuotas pirmame aukšte svečiams. Antrajame aukšte suprojektavome du atskirus vonios kambarius, kad tėvai ir vaikai galėtų patogiai jais naudotis. Arčiau miegamojo esantis vonios kambarys skirtas tėvams. Tai patogiausia vonios zona, atsižvelgiant į tai, kur suplanuotas miegamasis. Na, o vaikų vonios kambaryje suprojektavome erdvų interjerą su laisvai pastatoma išskirtine vonia. Šviesus koloritas ir lengvumas interjero dizainui suteikė gaivos ir šviesos. Akcentams naudojome juodą santechniką, kad atskleistume tam tikrą interjere kuriamą stilistiką ir charakterį.

Projektuojant šį namo interjerą, reikėjo apgalvoti ir dizaino funkcionalumą, ir estetiką. Kalbant apie stilistiką, sėkmingai gyvendinome užsibrėžtas idėjines gaires ir namo interjeras tapo išskirtinis savo šviesa bei jaukia nuotaika. Šiltos spalvos sujungė visą interjero architektūrą į harmoningą visumą jaunai ir moderniai šeimai.

JUNG. Namo apšvietimui valdyti pasirinkta sistema „Jung KNX“. Su ja galima valdyti visų namo zonų apšvietimą, vėdinimą, užuolaidas bei kambarių temperatūrą.

RENVERSA. Namų jaukumui sukurti pasirinktos naktinės ir dieninės užuolaidos, o norimai interjero stilistikai parinktas lengvos struktūros švelnus veliūrinis audinys.

GROHE. Virtuvės zonoje numatyti produktai „Grohe Blue“, kurie leidžia gerti filtruotą ir skanų vandenį. Na, o panaudotas mechanizmas „Grohe Red“ leidžia tiesiai iš čiaupo tiekti karštą vandenį, kuris puikiai tinka arbatai. Virtuvės plautuvei pasirinktas modelis „K700 Undermount“, įmontuojamas iš apačios.

LAUFEN. Namo vonios kambariuose panaudoti produktai „Laufen WC Pro“ nuo pakabinamų WC keramikos gaminių iki laisvai pastatomos vonios.

THINK LIGHT. Siekiant išskirtinumo interjere bei šviesos efektais pabrėžti baldų dizainą, apšvietimui visame name pasirinkta priglaistoma bėginė sistema „Flos“, paslėptam foniniam apšvietimui naudotos šviesos diodų (LED) juostos „Philips“.

DIMENSE. Darbo kambaryje buvo naudojamas skaitmeniniu būdu atspausdintas struktūrinis 3D sienų dekoras DIMENSE. Norint suteikti šviesos interjerui, dekoras nudažytas balta spalva.

GEROS GRINDYS. Viso namo grindims naudotos parketlentės „Haro Plank Thermo Forte 4V“.

ARTFIKSA. Kad namo vonios kambariuose būtų daugiau šviesos ir lengvumo, panaudotos blizgios marmuro imitacijos akmens masės plytelės „Ess Stratuario“ (60 x 120 cm).

KAMĖ. Voniose suprojektuotiems kietiesiems baldams pasirinkta baldų kolekcija „City“.

EQUITONE. Pagal bendrą klientų ir architektų viziją namo fasadui buvo numatyta „Equitone Linea“ medžiaga.

EASE BALDAI. Minkštiems baldams parsirinkti EASE produktai. Svetainėje numatytas kampas PORTO, kėdėms arčiausiai vizijos pasirinkome ADMIT.

Interjero dizaineris Artūras Akstinas

Interjero dizaineris Artūras Akstinas, 8603 52 569