MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Kęstutis Devenis ir Rūta Bajevaitė

Balsai:
0

SPA centras, priklausantis butiko tipo viešbučiui, kuriame gali apsistoti iki 40 svečių. SPA centro interjeras – moderni oazė, suteikianti ramybę ir privatumą prabangioje aplinkoje. Šioje SPA centro zonoje galima mėgautis vandens procedūromis ir pirtimis. Išskirtiniam svečių poilsiui SPA erdvėje kuriamos individualios zonos gali būti valdomos pagal poreikius.

AKSINTERIER. Patalpose naudojamos matinės įtempiamosios lubos su profiliais, lengvai prisitaikančiais prie apvalių lubų formų.

BALTIJOS LIFTAI. Į SPA zonos registratūrą iš viešbučio svečiai leidžiasi panoraminiu liftu, iš kurio galima matyti visą SPA zoną. Naudojamas hidraulinis „MP | H“ lifto modelis, pritaikytas mažaaukštės statybos pastatams ir nedideliems žmonių srautams.

DOMUS LUMINA. Derinant prie interjero temos, buvo pasirinktos medinės horizontalios žaliuzės su elektrine pavara. Poilsio zonos kupolai atskiriami dieninėmis užuolaidomis. Jos montuojamos ant bėgelio ir valdomos klavišu.

GAJA DECOR GROUP. Vystant oazės temą, pasirinkti stabilizuoti augalai. Prie įėjimo panaudotos lygios samanos kupsteliais, ant kurių kabinamas SPA logotipas. Šalia kavinės siena dekoruojama lygiomis samanomis kupsteliais ir augalais.

GROHE. Dušo zonoje naudojamas termostatinis maišytuvas „Grohe Atrio“, jungiantis dušo galvą „Grohe Tempesta Cosmopolitan 100“ ir šoninius purškiklius „Rainshower F-Series 5“.

INTERJERO LINIJA. SPA registratūros zonoje ir persirengimo kambariuose panaudota „Amtico Acoustic“ vinilinė danga „Nomad Oak“. Ši danga buvo pasirinkta dėl akustinių savybių, norint sumažinti į SPA keliaujančių žmonių keliamą triukšmą.

JUNG. Į SPA zoną svečiai patenka su viešbučio kortele, tikrinamą kortelės jungikliu. Mikroklimatas valdomas iš pagrindinio pulto SPA registratūroje. Kiekviename individualiame kupole galima reguliuoti ten esančių kolonėlių garsą, mygtuko paspaudimu uždaryti ir atidaryti užuolaidas, taip pat reguliuoti šviesos srautą, sklindantį iš kupolo. Visose erdvėse naudojami įleistiniai jungikliai „LS Zero“ iš „Le Corbusier“ paletės, derinant prie sienų spalvos.

LAUFEN. Kavinės zonoje pasirinkti estetiški ir dekoratyvūs „Kartell by Laufen“ aukso spalvos veidrodžiai.

MEX. Muzikos fonui SPA centre naudojamos 8 kolonėlės „StingRay“. Jos yra hermetizuotos ir visiškai atsparios aplinkos įtakai, taip pat ir drėgmei, temperatūros kaitai.

SAMSUNG. SPA patalpoje naudojami „360° Cassette“ apvalaus dizaino kondicionieriai, derantys prie detalių ir kupolų lubose. Šis kondicionierius pasirinktas dėl tylaus veikimo ir tolygaus oro paskirstymo patalpose.

RB SOLUTIONS projektuoti krėslai suteikia visapusį komfortą SPA svečiams.

NIT. SPA grindims šildyti numatomi grindiniai konvektoriai „Kampmann Katherm NK“. Puikiai tinka patalpoms, turinčioms vitrininius langus.

Kęstutis Devenis ir Rūta Bajevaitė

Interjero dizaineriai Dizaino inkilas dizainoinkilas@gmail.com