„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Studija „Hermanas“

Balsai:
67

VIZIJA

Mūsų ateities namų viena iš perspektyvų – lengvų konstrukcijų, nedidelės kvadratūros namai, kurie būtų įkuriami ant daugiabučių stogų, taip išnaudojant esamą vietą miestuose ir suteikiant šiuolaikiniam žmogui galimybę įsikurti jau visiškai užimtose miesto dalyse.

Esminis architektūrinės išraiškos motyvas – dinamiškos formos stogas, suteikiantis puikią funkcinę prasmę ir nestandartinio reljefo interjero tūrį.

EQUITONE/CEDRAL. „Cedral“ – pilko atspalvio universali stogo danga. Fasadui panaudotos frezuotos plokštės „Equitone [linea]“, spalva „LT 90“.

GEROS GRINDYS. Svetainės ir koridoriaus dekorui panaudotas tiekėjo „Geros grindys“ atstovaujamo gamintojo „Boen“ parketas, spalva „Semi Smoked Ąžuolas“.

JUNG. Šio tiekėjo naudojami išmanieji sprendimai, moderni telefoninė durų spyna leidžia matyti svečius neišeinant iš virtuvės zonos, atrakinti duris nuotoliniu būdu, kad pasiruošimas vakarui su draugais būtų dar sklandesnis. Būsto energetikai bei efektyvumui valdyti naudojamas prie KNX sistemos jungiamas valdymo skydas „Jung Visu Pro“, kurį galima valdyti ir lokaliai, ir naudojantis įrenginio programėle savo išmaniajame telefone.

THINK LIGHT. Apšvietimo sprendimai: valgomojo šviestuvas iš „Think Light“ atstovaujamų prekių ženklų „Michael Anastassiades – Mobile Chandelier“, virtuvės salos apšvietimas „Vesoi Van Abbe“, vonios kambariui naudojami šviestuvai „Vesoi Tiges T16“.

GROHE. Vonios kambario santechnika: siekiant patobulinti dizainą, gamintojo „Grohe“ vonia iš kolekcijos „Essence“ yra papildyta detalėmis ir pakelta šiek tiek nuo žemės. Pasirinktas vonios maišytuvas „Grohtherm Cube“ su vandens taupymo funkcija bei termostatu. Vonios praustuvo maišytuvai su potinkine sistema „Eurocube“, dušo kabinos potinkinė sistema „Eurocube“.

KAMĖ. Pasirinkta šio tiekėjo dušo sienelė.

LAUFEN. Vonios kambaryje panaudotas antracito spalvos 80 x 80 cm dušo padėklas „Laufen Pro“. Vonios praustuvo baldas iš kolekcijos „Laufen Sonar“, o praustuvas „Laufen 812348“.

GAJA DECOR. Vonios kambarys taip pat papuoštas „Gaja Decor“ stabilizuotų augalų kompozicija.

DIMENSE. Svetainės lubų dekoras – šio tiekėjo tapetai „Little ones painted stripe“.

ARTFIKSA. Koridoriaus grindų plyteles renkamės iš tiekėjo „Keratile – Larvic Haya rect“.

Studija „Hermanas“

GIEDRIUS GALINIS, SIMONAS BUIVYDAS; Studija „Hermanas“; 8 626 37 399; sveiki@hermanas.lt