KONKURSO „Moderni viešbučio erdvė 2018 “ laimėtojai: „Genialumas slypi paprastume“


Vienas gerbiamas dėstytojas nuolat kartodavo, kad paprastume slypi genialumas. Tuo vadovaudamiesi ir kūrėme šio viešbučio interjerą”, – vakar, rugpjūčio 9 dieną, atsiimdami pagrindinį konkurso Moderni viešbučio erdvė 2018 prizą – kelionę į Italiją, sakė Marius Morozovas ir Andrev Shostak 

Kaip pasakojo interjero dizaineriai, industrinis stilius pastaraisiais metai išgyvena renesansą. Šiuolaikinio dizaino srityje toks stilius atsiskleidžia netradiciniu būdu. Geležis, metalas, medis – pagrindiniai komponentai, kuriuos anksčiau buvo bandoma paslėpti ar net visai užmaskuoti. Šiandien, projektuojant inovatyvų interjerą, industriniai elementai yra pabrėžiami, nes aplinkai suteikia šarmo ir tvirto charakterio. 

Projekte eksponuojami inžinerijos ir mechanikos stebuklai sugrąžina į tuos laikus, kai pramonė buvo pagrindinė ir pati svarbiausia šaka. Ji asocijuodavosi su solidumu ir patikimumu.  

Komisija antrą vietą skyrė Eglei Mišinytei, trečioji atiteko įmonės Kubinis metras komandai – Janina Basova, Eivina Lazickaitė, Rūta ŠvipaitėIš viso konkurse „Moderni viešbučio erdvė 2018 dalyvavo 24 dalyviai.  

Dalyvių darbus vertino komisija: architektas, architektūros premijų laureatas, UAB architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“ GINTAUTAS NATKEVIČIUS, Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė EVALDA ŠIŠKAUSKIENĖ, Horwath HTL“ valdantysis partneris HEINZ WEHRLE, Novotel Vilnius Centre“ generalinė direktorė SIMONA ARSTIKIENĖ, „MK Services“ vadovas, MODESTAS KALINAUSKAS Courtyard Marriott Vilnius“ generalinė direktorė SIGITA RUDZEVIČIENĖ, Architektas, architektūros studijos „Plazma“ vadovas RYTIS MIKULIONISArchitektų biuro „MJZ“ vadovas, architektas MACIEJ JAKUB ZAWADZKI.   

Atviras dialogas tarp inovatyvių technologijų, verslo sektoriaus, busimų bei esamų savo sričių profesionalų yra kritiškai svarbus netikėtų ir novatoriškų sprendimų reikalaujančiu laikotarpiu. 

Lietuvoje itin sparčiai plečiantis viešbučių rinkai, neišvengiamai atsiranda naujų idėjų poreikis, kaip apipavidalinti viešbučių erdves.  Todėl žurnalas STRUCTUM, siekdamas kurti ir palaikyti bendravimą tarp įvairių architektūros, inžinerijos, statybų pramonės sektoriaus sričių, pristatė įmonių siūlomus produktus ir architektų bei dizainerių kūrybiškumą jungiantį konkursą „Moderni viešbučio erdvė 2018“.  

Konkurso „Moderni viešbučio erdvė“ dalyviams teko pasitelkti su profesionalumu suderintą fantaziją ir praverti duris į unikalų viešbučio erdvių projektavimo pasaulį. Dalyviai turėjo pateikti inovatyvaus viešbučio erdvės vizualizaciją su aprašymu. Konkurse galėjo dalyvauti profesionalai ir studentai, studijuojantys architektūros, interjero dizaino ar kitų šios krypties studijas.  

Konkurso rėmėjai: NIT, GAJA DECOR, BALTIJOS LIFTAI, INTERJERO LINIJA, JUNG, SAMSUNG, MUZIKOS EKSPRESAS, RB SOLUTIONS, AKSINTERIER, DOMUS LUMINA, GROHE, LAUFEN.

Mariaus Morozovo ir Andrev Shostako vizualizacijos 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų