Kuro sąnaudų kontrolė – tai priemonė sutaupyti


Įmonėms, turinčioms transporto parką, aktualu sumažinti kuro kaštus, bei padidinti jų efektyvumą. Kuras – tai pinigai. Pinigus skaičiuoja visi, tačiau ne visi skaičiuoja kurą. Dvidešimtį metų dirbanti kompanija “Eljunga” atstovauja pasaulyje plačiai žinomai „Aquametro Oil & Marine AG “ kompanijai iš Šveicarijos, kuri gamina įvairių tipų kuro skaitiklius, tinkančius visoms transporto rūšims ir stacionariems objektams. Įmonė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti kuro lygio matuoklę. “Eljunga” išgyveno krizes, keitėsi, formavosi atsižvelgdama į ekonominę situaciją, klientų poreikius, technines naujoves ir tapo viena iš savo srities lyderių Lietuvoje.

“Eljungos” vadovas Artūras Giedraitis teigia, kad kuro sąnaudų kontrolė būtina visoms įmonėms, vartojančioms kurą. “Kai kurie klientai mano, kad vos įdiegus kuro apskaitos sistemą viskas išsispręs savaime. Tačiau mes tik suteikiame įrankį, padedantį kontroliuoti transporto priemonių kuro suvartojimą ir išmokome juo naudotis. Toliau viskas priklauso nuo kliento noro kontroliuoti savo parką ir jo kaštus”, – pasakojo A. Giedraitis.

Anot jo, sutaupytas milijonas – tai uždirbtas milijonas. Vieniems klientams reikalinga kuro apskaita, kitiems transporto sekimas, tretiems darbuotojų kontrolė. “Mes galime pasiūlyti kaštų kontrolę pagal kliento poreikius. Pavyzdžiui , kuro skaitiklis tiksliai apskaičiuoja suvartotą kurą, o kuro matuoklis teikia informaciją apie kuro lygį bake. Tai yra priemonės apsisaugoti nuo vidaus kuro vagysčių. Sekimo programa padeda kontroliuoti transporto priemonių ir darbuotojų darbą. Kuro lygio matuokliai, kuro srauto skaitikliai, temperatūros davikliai, alkotesteriai, – tai dalis gaminių, kuriuos gaminame patys ir tuo apsiriboti nenorime”, – sakė “Eljungos “ vadovas. Bendrovės siūlomus gaminius galima naudoti praktiškai visose transporto priemonėse. “Eljungos” praktikoje sėkmingai įgyvendinti projektai, kuriuose įdiegta kuro apskaita lokomotyvams, laivams, individualioms degalinėms, glaudžiai bendradarbiaujama su žemės ūkio sektroriumi.

Prieš ketverius metus “Eljunga” savo gaminius pradėjo eksportuoti. A. Giedraitis pripažįsta, kad pradžia buvo nelengva, nes gaminiai reikalauja didelio tikslumo ir kokybės. “ pozicijoms išsikovoti reikia laiko ir investicijų nuolat tobulinant savo gaminius. Šiuo metu eksporto pasaulyje jau turime savo rinkos dalį. Savo gaminius parduodame į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Intensyviai dalyvaujame parodose, bei kituose renginiuose. Stebime globaliąją rinką ir taikomės prie jos, kuriame naujus gaminius atsižvelgdami į esantį poreikį”, – sako A. Giedraitis. “Eljunga” ypatingai džiaugiasi savo kurtais gaminiais, tokiais, kaip kuro srauto skaitikliai, kuro lygio matuokliai, alkotesteriai, temperatūriniai davikliai.

Ilgametę patirtį ir profesionalių darbuotojų komandą turinti įmonė, bendradarbiaujanti su statybos kompanijomis ir kelių priežiūros sektoriumi, kasdien susiduria su techniniais iššūkiais, bet puikiai su jais susidoroja. Informacinių technologijų sritis kasdien tobulėja, todėl tai, kas prieš metus buvo nauja, šiandien visiems žinoma ir suprantama. Nauji, netradiciniai sprendimai yra šios kompanijos kasdienybė, nes norint išlikti konkurencingam rinkoje, nuolat turi veržtis į priekį.

 

Laisvės pr. 125, Vilnius LT-04348 I Tel. nr: +370 699 35 777 I El.p: info@eljunga.lt

www.eljunga.lt 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų