Laimingi žmonės garantuoja miesto klestėjimą


Anykščių rajono savivaldybės mero Kęstučio Tubio mintys apie projektą „Išmanusis miestas V“

Anykščių miesto šūkis „Miestas, kuriame gera gyventi“. Mieste kiekvienas turi savo vietą, todėl parkai ir skverai, bei viešosios erdvės turi būti kuriamos ne tik šeimoms, bet ir kitokių lūkesčių turintiems miestiečiams. Tam reikia erdvių, kurios turi idėją, kurios yra išskirtinės, sujungiančios praeitį, dabartį ir ateitį. Harmoninga aplinka teigiamai veikia emocinę būklę, o viešosios erdvės, kaip kultūrinis darinys, užtikrina bendruomeniškumą ir socialinės pilnatvės jausmą. Laimingi žmonės garantuoja miesto klestėjimą.

Viešosios erdvės ir jų kokybė yra tiesiogiai susiję su galimybėmis išpildyti vietos gyventojų kultūrinius, laisvalaikio, sporto ir rekreacijos poreikius. Dėl šių priežasčių daug dėmesio skiriama renkantis teritorijas.

Tikimės, jog bus pasiūlytos naujos viešų erdvių tvarkymo koncepcijos, išskirtas regioninis savitumas, Anykščių miesto identitetas. Kuo kokybiškesnė rekreacinė aplinka mieste, tuo jis patrauklesnis ne tik gyventojams, bet ir investuotojams. Reikšmingi rekreacinės aplinkos komponentai yra svarbūs ir siekiant padidinti turistinį miesto patrauklumą.

Norėtųsi, kad projektai turėtų daugiau drąsos nežaidžiant su forma, bet kūrybiškai eksperimentuojant su turiniu. Kad juos įgyvendinus ir aplankius vietoje, įsimintum ilgam ir norėtum sugrįžti.


Dalintis:

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų