MODERNI STIKLO SIENA – KAS TAI? Įprasta stiklo pertvara ar architektūrinis ateities sprendimas?


Siekiantys šiuolaikiškai įrengti savo biurus ir pertvarkyti vidines erdves įmonių vadovai kelia naujus reikalavimus atitvarų funkcionalumui. Tradicinių stiklo pertvarų savybių nebepakanka, greta išaugusių estetinių reikalavimų atsiranda poreikis suvaldyti triukšmo sklidimą darbo vietose. Taip pat ir iš pertvarų durų pageidaujama gerokai didesnės stilistinės ir techninės įvairovės. Visa tai lemia naujų stiklo pertvarų sistemų diegimą.

Stiklo sienos sistema – neribotos galimybės individualiems poreikiams

UAB „Siteks“ pristatoma unikali stiklo sienos sistema GSW (viengubo ar dvigubo stiklo) yra šiuolaikinių technologijų, estetikos ir originalių architektūrinių sprendimų derinys. Stiklas visuomet išlieka stilingas. Stiklu atskirtos erdvės suteikia solidumo ir lengvumo, leidžia originaliai pakeisti patalpų planą. Stiklas optiškai padidina erdvę, naikina ribas, nesuardo aplinkos vientisumo. Visos GSW sistemos pažymėtos CE ženklu, remiantis ETA Europos techniniu įvertinimu, išduotu ITB Pastatų tyrinėjimo instituto pagal atliktus saugumo ir garso laidumo bandymus.

Stiklo pritaikymo architektūroje galimybės yra neribotos, jis naudojamas ten, kur šiuolaikinė forma, erdvė, estetika ir ekologija yra svarbūs faktoriai. Siūloma stiklo siena montuojama tiek visuomeninės paskirties patalpose – verslo įstaigose, administraciniuose objektuose, prekybos centruose, kavinėse, tiek gyvenamųjų būstų interjeruose. Modernios technologijos suteikia galimybę stiklo pertvaras pritaikyti įvairioms erdvėms. Pertvaras galima gaminti iš grūdinto, laminuoto, skaidraus arba tonuoto, matinio stiklo, pritaikant geriausiai derančius šiuolaikiško dizaino lankstus ir laikiklius. Stiklo dekoras ir furnitūros spalvos, formos pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno interjero ypatumus.

Minimalistinis dizainas ir maksimali kokybė

Sistema „GSW Office“ sukurta tam, kad tenkintų aukščiausius kokybės ir estetikos reikalavimus – kompaktiški profiliai su įvairiomis apdailos galimybėmis, reikalingi tik sienų perimetro kraštuose, įrengus stiklo užpildą, kaip bendra konstrukcija leidžia pasiekti aukštus akustinės varžos rodiklius. Analogiški poreikiai taikomi ir durims, kuriose galima įrengti akustinius slenksčius. Dėl to atsiranda poreikis naudoti stiklo varčias su rėmais, turinčiais atitinkamų garso izoliacijos savybių.

Stiklo siena išsiskiria specifikuotais tvirtumo ir garso izoliacijos kriterijais. Tokie parametrai išgaunami derinant įvairių tipų stiklus ir tvirtinimo elementus – naudojami skirtingų storių grūdinti stiklai, o, esant dideliems triukšmo slopinimo poreikiams, įrengiami laminuoti stiklai su garsą izoliuojančia plėvele, padedančia pasiekti pageidaujamą triukšmo varžos charakteristiką. Garso izoliacija gali siekti net 50 dB. Verta paminėti, kad erdvėse, kur tvirtumo poreikiai minimalūs, o akustinės varžos savybės svarbios, pavyzdžiui, biurų patalpose, naudojami spe-

cialūs profiliai, užtikrinantys dar didesnę izoliaciją nuo triukšmo bei kitų pašalinių garsų.

Akivaizdu, kad, kuriant interjerą, pagrįstą kokybe, nepriekaištinga garso izoliacija ir minimalistine koncepcija, stiklo siena tampa elementariu sprendimu dėl nuosaikaus dizaino ir tikslingo praktinio efekto – ji ne tik atrodo inovatyviai bei profesionaliai, bet ir yra praktiška.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų