Šios įmonės architektų tikslas buvo vakarinę ir rytinę fojė, sietyno barą, naktinį klubą „Marquee“, restoraną „Jaleo“ ir 3 000 svečių kambarių persmelkti Las Vegaso dvasia – nuo atvykimo iki maisto, nuo šokių iki miego. Ir jiems, žinoma, tai pavyko!
Vakarinė fojė yra kinetinė erdvė su aštuoniais milžiniškais stulpais, dengtais veidrodžiais ir skystųjų kristalų ekranais. „Rockwell Group“ sumontavo 384 ekranus ant stulpų ir dar 26 ekranus už registratūros, taigi taip erdvėje sukūrė visą įvairovę skaitmeninių potyrių.
Išėjus iš šios fojė įžengiama į svajonę primenantį barą „Vesper“, kurio lubos dengtos metalo tinklu ir atrodo lyg debesis, o visa erdvė mirguliuoja sidabro ir baltos spalvos elementais.
Sietynas yra trijų aukštų daugiasluoksnis poilsio kambarys ir baras, dengtas banguotomis virvelių ir krištolo užuolaidomis, sukuriančiomis fantastiško apgyvendinto sietyno įspūdį. Sukurta net keletas skaitmeninių programų abiem virvelių sluoksniams, taip sukuriant skirtingus interaktyvius sluoksnius stebėtojams, esantiems svečių pusėje.
Tegyvuoja Las Vegasas!
|
Architektai: „Rockwell Group“ |
|
Vieta: Las Vegasas, JAV |
|
Steigėjas ir vadovas: Davidas Rockwellas |
|
Direktoriai: Edmondas Bakosas, Tuckeris Viemeisteris |
|
Studijos vadovas: Gregory Stanfordas |
|
Interjero dizainerės: Penelope Fisher-White, Lauren Farquhar ir Emily Morley |
|
Projekto vadybininkas: Robertas Vertesas |
|
Personalas: Ray Chuangas, Haroldas Gaineris Jodelas Narcisse, Nancy Thiel ir Rahmas Erezas |
|
Plotas: 10 000 m2 |
|
Fotografas: Jamesas Medcraftas |






























































