NAMAS X – INOVACIJA 2023: namo projektas prie Salotės ežero (D. Skirkevičiūtė)


Atviras ir inovatyvus architektūros srities profesionalų požiūris – kritiškai svarbus kuriant technologiškai patrauklų ateities būstą. Tvarus, estetiškas, darnus aplinkai interjeras, atitinkantis naujausias tendencijas, tampa iššūkiu ne tik užsakovui, bet ir jo projekto kūrėjui.

Kaip sukurti ne tik madingus, patogius ir poreikius atitinkančius namus, bet ir nesenstantį bei savo vertę išlaikantį būstą?

Namas X – jau ketverius metus sėkmingai vykdomas projektas, demonstruojantis aukštą raiškos ir kompetencijos lygį namų projektavime. Kai inovatyviausi skirtingų stilių interjerai atspindi ne tik dailų vizualinį grožį, bet ir naujausias technologines galimybes namų ūkiams.

KONKURSO DALYVĖ: Daiva Skirkevičiūtė

Vizija:

Tai realus namo projektas prie Salotės ežero Vilniuje. Nesibaiminome tamsių atspalvių, skirtingų medžiagų derinimo. Kuriama jauki erdvė verslo žmogui su aiškiais lūkesčiais bei išskirtiniu skoniu.

Partnerių produktai:

JUNG. Buvo naudojama naujoji JUNG HOME sistema, leidžianti namus paversti išmanesniais. Bluetooth® SIG Mesh technologija veikianti decentralizuota sistema. JUNG HOME prietaisai: išmanūs kištukiniai lizdai ir jungikliai, kurie yra lengvai montuojami ir atrodo kaip įprasti jungikliai, o sistemos paleidimą lengvai gali atlikti užsakovas programėlėje JUNG HOME.

AUDRINETA. Šiam projektui buvo atsakingai renkami audiniai. Lubų nišose sumontuoti elektriniai karnizai, leidžiantys patogiai mėgautis poilsiu namuose. Užuolaidos lengvai siekia grindis, suteikdamos interjerui jaukumo. Svetainės ir miegamojo erdvėms parinkau antibakterinius blackout audinius, kurie visiškai apsaugo nuo intensyvios rytinės saulės. Dieninis audinys parinktas skaidrus kapronas, džiuginantis dailiu kritimu bei lengva priežiūra.

AKZO NOBEL BALTICS. Siekiant sukurti vientisumą, visam namo interjerui buvo naudojamas tik vienas dažų atspalvis. Buvo naudojami Sadolin Ambiance Royal dažai. Spalvą rinkome iš trijų variantų, labiausiai derantį prie kitų interjero medžiagų.

VILNIAUS EJOTRA. Namo fasadui buvo parinktos Eface lauko sienų apdailos dailylentės VinyPlus shadow_Turner Oak, kurios yra gaminamos iš storo plastiko ir padengiamos dažų sluoksniu. Jos visiškai atsparios aplinkos poveikiui, ypač UV spinduliams. Kadangi spalvų pasirinkimas yra gausus (apie 90), išrinkti tinkamą spalvą nebuvo sunku. Šios fasado apdailos dailylentės montuojamos tiksliai, neturi jokių tarpų, turi iki galo išbaigtus kampus bei sunkiai atskiriamos nuo medinių dailylenčių.

BRASA. Interjere dominuoja austriškos SIBU DESIGN dekoratyvinės plokštės, iš kolekcijos WOOD- LINE, spalva: WL Nutwood. Jos pasižymi išskirtinėmis medžiagų savybėmis bei jų panaudojimo spektro gausa. Šio namo miegamojo drabužinei buvo naudojama modulinė aliuminio profilių sistema MODUS. Kadangi pati sistema daili, su integruotu LED apšvietimu, buvo nuspręsta atsisakyti pagrindinių drabužinės durų ir leisti profiliams tapti interjero dalimi. Išskirtinio dizaino aliuminio profilio lentynos sukūrė elegancijos pojūtį. Siekiant sujungti viso namo interjerą, šie profiliai buvo naudojami ir svetainės baldų gamyboje.

GROHE.Vonios interjerui buvo pritaikytas praustuvo maišytuvas iš kolekcijos Eurocube. Įmontuojamai voniai parinkome maišytuvą iš kolekcijos Eurodisc Cosmopolitan. Virtuvės interjerui puikiai tinka po stalviršiu montuojama nerūdijančiojo plieno plautuvė K700, o maišytuvas jai iš kolekcijos Grohe Blue Home. Ypatingas maišytuvas, teikiantis atvėsintą, filtruotą, švelniai arba stipriai gazuotą vandenį.

GEBERIT. Visa namo keramika buvo parinkta iš Geberit katalogo. Vonios kambariui parinkau Geberit Duofix potinkinį rėmą (112 cm), su Sigma potinkiniu bakeliu (12 cm) blogiems kvapams ištraukti ir šalinti. Priderintas mygtukas Sigma30, su dviejų kiekių vandens nuleidimo funkcija. Pasirinkome neįprastą Geberit iCon pastatomą WC puodą su priderintu dangčiu. Kadangi užsakovas pageidavo vonios ir dušo, parinkau įmontuojamą vonią Geberit Soana plona briauna. Ji lyg susiliejo bendrame vonios interjere. Praustuvas Geberit VariForm, ant stalviršio pastatomas, stačiakampio formos.

ULMAS. Šio namo interjerui visas baldines medžiagas parinkau iš profesionalaus ir operatyvaus tiekėjo ULMAS. Virtuvės stalviršis: Compact HPL, 10 mm: JUODAS SUPERMATT CARBON, spalvos kodas: 8101. Virtuvės baldų fasadai bei svetainės TV baldai: natūralus lukštas Amerikietiškas riešutas, storis: 19 mm. Durelėms atidaryti naudojami Vello viršutiniai profiliai L, horizontalūs (4,1 m).


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų