„Narbutas Lietuva“ ekspozicijai pristatyti – muziką, šokį ir teatrą sujungęs performansas


Darbo iš namų, nuolatinio darbuotojų deficito paveiktiems šiuolaikiniams biurams iškelta kartelė siekia tokias aukštumas, kad tinkamai juos įrengti tampa tikru iššūkiu. Rugsėjo 15 dieną „Narbutas Lietuva“ biure Vilniuje vyko renginys, kuriame pristatyta per pastaruosius kelerius metus smarkiai pakitusius dirbančiųjų ir biurų įrengimo poreikius atliepianti atnaujinta biuro baldų ekspozicija. Ryškiausia tendencija – patogumas.

 

Ekspozicijos išskirtinumas – ji įkurdinta tikrame veikiančiame biure

Biuro baldų prekybos įmonė UAB „Narbutas Lietuva“ naujausių gaminių ir įrengimo idėjų ekspozicijas atnaujina kas kelerius metus. Jos yra atviros lankyti, skirtos susipažinti su gaminiais iš arčiau ir juos čia pat išbandyti. Dabartinės ekspozicijos išskirtinumas – dar ryškesnis funkcinių erdvių atskyrimas, leidžiantis patenkinti skirtingus darbuotojų poreikius.

„Patogumas, visapusiškas komfortas dirbti ir ilsėtis yra naujoji iš namų į biurus atsinešta vertybė, kuri biurus paveikė bene labiausiai. Ir sykiu biuras turi suteikti tai, ko namuose nėra, – bendravimą ir galimybę įsikvėpti, mokytis vieniems iš kitų, aiškesnį darbo ir asmeninio gyvenimo atskyrimą, galiausiai – išties kokybiškas darbo sąlygas“, – naujausias biurų įrengimo tendencijas apibendrino Sigita Černiūtė-Paulauskienė, „Narbutas Lietuva“ direktorė.

 

 

Biuro naujienoms perteikti – patyriminis performansas

Kad šiuolaikinis biuras tampa vieta, kurioje gera ne tik dirbti, bet ir tiesiog būti, pademonstruota ir renginio metu įvykusiame performanse „Patogu“. Jo metu svečiams pristatytos skirtingos biuro erdvės: įėjimo į biurą ir svečių pasitikimo zona bei susitikimų kambarys, individualias darbo vietas telkianti erdvė ir akustiškai izoliuoti susitikimų kambariai ir, žinoma, poilsiui skirta zona.

Ne tik pamatyti, bet ir išbandyti, patirti gerai apgalvoto biuro komfortą kvietė per ekspozicijų erdvę svečius vedusi aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė – geriausias būdas išmėginti pastaruoju metu biuruose ypač populiarėjančius minkštus baldus – ant jų atsisėsti ar net į juos įkristi, o sužinoti, koks jausmas yra dirbti prie „sėsk ir stok“ stalų, kurie leidžia palaikyti aktyvų gyvenimo būdą ir biure, galima tik prie jų įsitaisius ir kelis kartus persireguliavus aukštį: aukštyn, žemyn, sėsk, stok…

Akustinių kambarių galimybes čia pat vietoje išbandė ir susirinkusiesiems pademonstravo stepo šokėjai „Just Tap“. Visus vakaro performansus į vieną muzikinį takelį sujungė architektas ir vokalinės perkusijos atlikėjas Žygimantas Gudelis GON, kuriam biuro akustika taip pat tapo nemenku iššūkiu – juk akustinių dangų, kurių gausu ant įvairių biuro baldų ir ne tik, tikslas – slopinti, sugerti garsą. Ši savybė, užtikrinanti komfortą dirbti susikaupus individualiai atliekamas užduotis, kai darbuotojui nebereikia kovoti su triukšmu, – taip pat viena paklausiausių naujuosiuose pokarantininiuose biuruose, – komfortas protui ir ausims.

 

uab narbutas lietuva

 

Dėmesys ne tik baldams, bet ir funkcinėms zonoms

Itin pravarti ekspozicijos ypatybė – ji įkurdinta savo kasdienį gyvenimą gyvenančiame „Narbutas Lietuva“ biure, todėl apsilankiusieji naujausių kolekcijų baldus bei nestandartinius sprendimus, erdvių įrengimo naujoves gali pamatyti realiai veikiančio biuro aplinkoje. „Sykiu atsiranda galimybė pademonstruoti viso biuro suplanavimo svarbą: ne tik individualios ar grupinės darbo vietos ergonomika, bet ir gerai apgalvotas visas biuras, kai funkcinės zonos ir jų išdėstymas atitinka natūralų biuro gyvenimą, tampa vienu svarbiausių biuro įrengimo elementų“, – sakė S. Černiūtė-Paulauskienė.

Tad renginio svečiai galėjo patyrinėti, kaip gyvenimas vyksta „Narbutas Lietuva“ biure.

Koks renginys be dovanų? Vienam iš svečių burtais įteikta „Interstuhl“ biuro kėdė „Silver“, sukurta dizainerio Hadi Tehrani. Dėl aukštos kokybės ir ergonomikai skiriamo dėmesio „Narbutas Lietuva“ asortimente vokiečių gamintojo „Interstuhl“ kėdės – vienos populiariausių.

Kviestinis renginio svečias – „Interstuhl“ Rinkodaros ir produktų vystymo skyriaus viceprezidentas Patrick Loechle. Susirinkusiesiems jis papasakojo ne tik apie „Interstuhl“ kėdes, bet ir pasidalijo įžvalgomis apie pastaruoju metu itin pakitusią biurų aplinką ir supažindino su naujai vystomais „Interstuhl“ produktais, kuriuos pirmą kartą bus galima pamatyti spalį Vokietijoje vyksiančioje tarptautinėje parodoje „Orgatec“. Po kelerių metų pertraukos rengiamoje parodoje tradiciškai dalyvaus ir „Narbutas“, pakviesiantis lankytojus į vieną didžiausių parodos ekspozicijų.

Norintieji pamatyti ir pasimatuoti naujausią „Narbutas Lietuva“ ekspoziciją laukiami biure, esančiame Vilniuje, T. Narbuto g. 5.

 

Partnerio turinys


Dalintis:

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų