Nemuno kranto plėtra Kaune: skelbia apie didelės apimties multifunkcinio kvartalo vystymą


Kairiajame Nemuno krante Kaune, prie salos SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) plėtotoja „SBA Urban“ ir investicinė bendrovė „TABA Invest“ ketina kartu išvystyti papildomą 3,3 ha teritoriją.

 

Numatoma, kad šalia „SBA Urban“ jau plėtojamo „Nemunaičių“ rajono iškilsiantis didelės apimties multifunkcinis projektas tęs konceptualią urbanistinę Nemuno kranto plėtrą ir kurs sinergiją tarp teritorijų. Bendrovės jau kreipėsi į Konkurencijos tarybą prašydamos išduoti leidimą steigti bendrą įmonę, kuri ir plėtos teritoriją, skelbia bendrovė.

„Su partneriais imamės didelio masto projekto, kuris kurs naudą visiems kairiojo Nemuno kranto gyventojams ir ten įsikursiantiems verslams. Kartu vystydami didžiulę teritoriją turėsime itin plačias galimybes kurti stilingą miestą mieste, kuris bus vientisas architektūrine, inžinerine ir kokybės prasmėmis.

Konceptualiai tarsi pratęsime „Nemunaičių“ rajoną, o abiejose teritorijose įsikūrę gyventojai bei verslai galės naudotis išplėtota bendra infrastruktūra, erdvėmis, sutvarkyta Nemuno pakrante, aplinka ir vaizdu iš geriausios Kauno pusės. Tai ne tik leis optimaliai išnaudoti teritorijų stipriąsias puses, bet ir augins čia turimo turto vertę“, – sako „SBA Urban“ valdybos pirmininkas bei bendrovės vadovas Lionginas Šepetys.

„Mūsų valdytai teritorijai vystyti renkamės patyrusius nekilnojamojo turto plėtotojus, įgyvendinusius tarptautinio pripažinimo sulaukusius projektus. Tikime Kauno, o ypač kairiojo Nemuno kranto perspektyva ir kaip finansinis projekto investuotojas įvertinome, kad organiška visos teritorijos plėtra mums ir būsimiems klientams sukurs daugiau vertės nei stichiška ar eklektiška.

Tačiau tam, kad su partneriais pradėtume darbus, reikia sulaukti Konkurencijos tarybos leidimo bendrai įmonei steigti“, – sako „TABA Invest“ vadovas ir akcininkas Tautvydas Barštys jaunesnysis.

Konkurencijos tarybai priėmus palankų sprendimą, „SBA Urban“ ir „TABA Invest“ planuoja įsteigti bendrą įmonę, kurioje kiekvienas iš partnerių valdytų po 50 proc. akcijų.

Šalia H. ir O. Minkovskių g. 41A esančiame 2,5 ha sklype „SBA Urban“ plėtoja „Nemunaičių“ rajoną. Kauno savivaldybė kairiajame Nemuno krante yra suplanavusi statyti M. K. Čiurlionio menų centrą, taip pat tiltu sujungti šį upės krantą su Nemuno sala, kurioje veikia „Žalgirio“ arena, atidarytas tarptautinius reikalavimus atitinkantis baseinas bei baigiamas statyti mokslo muziejus „Mokslo sala“.

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų