Novatoriški šiltinimo sprendimai


Nuolat vartojamos sąvokos – „mažai energijos naudojantis pastatas“, „pasyvusis namas“ ir panašios – skatina ieškoti efektyvesnių šilumą izoliuojančių, sandarumą garantuojančių statybinių medžiagų ir gaminių. Ypač šioje srityje pažengę mūsų šalies gamintojai „Šilputa Group“, kurių pagrindinė sritis – pastatų šiltinimo sprendimai ir tam reikalingų gaminių iš polistireninio putplasčio gamyba.

Lenkia net drąsiausius klientų lūkesčius

Šiandien bendrovė gali pasigirti ne tik per daug metų sukaupta patirtimi, bet ir ištobulinta gamybos technologija – moderniausia polistireninio putplasčio produktų gamykla Baltijos šalyse. Pamatų, fasadų, grindų, pertvarų ir kitų inovatyvių gaminių kokybė, paremta naujausia vokiška technologija, lenkia žinomiausių Europos gamintojų analogišką produkciją. Įvairių tipų apšiltinimo sprendimus siūlanti ir kurianti „Šilputa Group“ sugebėjo maksimaliai ištobulinti kuriamų produktų savybes ir tapti šios rinkos lydere. Anksčiau buvusį pjaustytą polistireninį putplastį „Šilputa Group“ papildė formuoto polistireninio putplasčio itin aukšto slėgio gaminiais, kurių poros uždaros. Įmonės žaliava yra pelniusi pripažinimą dėl išskirtinių šilumos izoliavimo savybių, atsparumo, mažo vandens įgeriamumo ir tvirtumo, o iš jos pagamintoms statybinėms medžiagoms būdingas funkcionalumas ir nesudėtinga eksploatacija, todėl šiltinimo srityje jos yra nepralenkiamai populiarios. Dėl montavimo paprastumo, efektyvumo, greičio ir patogumo jas pamėgo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio statytojai.

„Mūsų gaminiai turi aukštą šilumos, drėgmės, triukšmo izoliaciją, tad juos naudojant galima statyti mažai energijos naudojančius pastatus, pasyviuosius namus, pašalinti visus šalčio tiltus – tai gerokai mažina klientų šildymo sąnaudas ir didina pastato vertę“, – teigia „Šilputa Group“ PDD pardavimų vadovas Ramūnas Mackevičius. Palyginti su įprastais metodais šiltintais namais, naujausios įmonės technologijos suteikia galimybę sumažinti elektros išlaidas net iki 50 %. Kad atitiktų būtinus reikalavimus, kurie 2018 m. buvo įvardyti ir Lietuvoje, kaip pastatų energinio efektyvumo atitikimas A+ ir aukštesnei klasei, „Šilputa Group“ iš anksto pasiruošė ir įgyvendino sprendimus, kurie statytojams suteikia galimybę užtikrinti gyventojams norimą efektą, išlaikant būtinąsias savybes ir paliekant kuo mažesnį šiltinimo sluoksnį. Svarbus ir ekologinis aspektas: tausodami brangią energiją (iki 50 % sumažinamas elektros naudojimas), įmonės gaminiai tausoja ir aplinką. Technologija visiškai nekenksminga. Dėl savo savybių „Šilputa Group“ produkciją galima naudoti mokyklų, vaikų darželių ir gydymo įstaigų statybai ir įrengimo darbams.

Kaip dar kelis pranašumus R. Mackevičius pamini nedidelį gaminių svorį, lengvą, greitą, efektyvų darbą – įmonės produkcija namo statybą pagreitina iki trijų kartų, be to, statantiesiems iš „Šilputa Group“ gaminių nereikia brangių krano paslaugų, nes medžiagos lengvos (bet išlaiko savo tvirtumą, apkrovas), jų specifika palengvina ir pagreitina pastato įrenginių, komunikacijų įrengimą. „Šilputos“ technologija, pasak pardavimų vadovo, saugi – tai degimo nepalaikantys šiltinimo komponentai, kurie, pašalinus degimo šaltinį, savaime užgęsta.

Anot pašnekovo, ne tik statytojams, bet ir gyventojams naudinga įmonės produkcija. Gyvendami ar dirbdami tokiuose pastatuose, jie taupys šildymo išlaidas, dėl mažesnio sienos storio į jų patalpas pateks daugiau šviesos, statinio sienos bus be įskilimų. Medžiagos nealergizuoja, dėl jų atsparumo vandeniui ir druskoms visiškai nesiformuoja grybelis – abi savybės suteikia galimybę patalpose įsikurti alergiškiems žmonėms.

Lietuviški produktai, atitinkantys europietišką kokybę

„Šilputa Group“ polistireninio putplasčio gaminių amplitudė ir jų taikymas labai didelis – nuo grandiozinių projektų, pavyzdžiui, oro uostų (pakilimo takai), tiltų, geležinkelių iki kelių tiesimo ir kt. Vis dėlto bendrovė tituluojama kaip siūlomų šiltinimo sprendimų individualiems namams, daugiabučiams, visuomeniniams pastatams karalienė. Polistireninį putplastį sudaro 98 % oro ir 2 % stireno, gaminių savybes lemia uždaros poros, kelis kartus padidinančios šilumos izoliacijos savybes. Pavyzdžiui, „Šilputa Group“ „Thermo U“ forma – liktiniai pamatų klojiniai, kurių paskirtis yra apšiltinti pamatus. Na, o unikalus blokų „Thermo ICF“ gamybos principas suteiks klientams galimybę lengvai ir greitai statyti ne tik energiškai efektyvius, bet ir puikiomis šilumos izoliavimo savybėmis išsiskiriančius, atsparius žalingam aplinkos poveikiui, temperatūros pokyčiams pastatus. Labai naudinga ir lengvai montuojama įmonės perdanga „Thermo“. Darbai su šiuo gaminiu atliekami ypač sparčiai, be krano. Grindys „Thermo“ – dar vienas UAB „Šilputa Group“ siūlomas konstrukcinis elementas. Jos išsiskiria visomis žaliavai būdingomis savybėmis: puikia šilumos izoliacija, atsparumu drėgmei. Originali gaminio forma lemia patogų šildymo vamzdelių montavimą. Ambicingiausiu bendrovės įgyvendintu iššūkiu pelnytai vadinamas naujausias gaminys – formuotas polistireninis putplastis. „Šilputa Group“ PDD pardavimų vadovas pabrėžia, kad gaminys išsiskiria tiksliais matmenimis (mažiau atraižų, mažesnė išeiga), tad šiltinant naudojami plonesni lapai, išlaikantys būtinąsias savybes. Uždarų porų gaminys nekaupia drėgmės, turi aukštesnes technines charakteristikas gniuždymo, varžos, lenkimo požiūriu. Patogi detalė – plokštėje sužymėti matmenys – palengvina montavimą.

UAB „Šilputa Group“ taikoma pastatų šiltinimo technologija – tai pasirinkimas gyventi ir dirbti šiltame, ekologiškame ir energiškai efektyviame būste, gerokai sumažinant šildymo išlaidas ir sutrumpinant statybos terminą.

Sodų g. 14, Skaidiškės, Vilniaus r.

www.silputa.lt, tel. +370 616 88 811,

ramunas@productdd.eu, eduardas@productdd.eu, ramunas@sillfoam.eu, sales@productdd.eu


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų