Paaiškėjo, kada duris atvers „Žalgirio“ arenos baseinas


Kauno ir apylinkių gyventojai bei miesto svečiai, laukiantys „Žalgirio“ arenos baseino ir „Žalgirio“ plaukimo akademijos atidarymo, kalendoriuose gali pasižymėti rugsėjo 7 dieną – būtent tada Nemuno saloje pastatyta erdvė atvers duris nuo 14 valandos.

 

Visų baseino lankytojų lauks Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) reikalavimus atitinkantis olimpinis baseinas, SPA zona bei naujai duris atvėrę restoranai ir kavinės.

Įsigiję vienkartinį bilietą baseino lankytojai galės išbandyti net 11 pirčių, sūkurines ir masažines vonias, įskaitant ir sūkurinę vonią lauke, muzikinį baseiną, o mažieji baseino lankytojai galės pramogauti tik jiems sukurtoje erdvėje.

„Žalgirio“ arenos baseine lankytojų taip pat lauks grupinės treniruotės vandenyje, o norintieji baseino teikiamais malonumais mėgautis su kompanija, turės galimybę erdves išsinuomoti privatiems renginiams.

 

zalgirio arenos baseinas

 

„Džiaugiamės kauniečiams ir miesto svečiams atverdami naujutėlaičio baseino duris. Iš visuomenės susidomėjimo jautėme, koks tai svarbus objektas. Jis reikalingas tiek profesionaliems sportininkams, tiek norintiems išmokti plaukti, tiek visiems lankytojams. Mūsų tikslas yra ne būti paslaugos tiekėju, o ugdyti bei burti bendruomenę, todėl didelis dėmesys bus skiriamas ne tik profesionalams, bet ir šeimoms ar mėgėjams. Veiklų spektras bus tikrai platus – baseine lauksime visų: nuo kūdikių iki senjorų“, – sakė „Žalgirio“ arenos direktorius Paulius Motiejūnas.

Nemuno saloje plaukimo profesionalų ir mėgėjų lauks 50 metrų olimpinis baseinas su 10 takelių ir papildomu 25 metrų baseinu su dviem 90 cm gylio takeliais vaikų mokymui plaukti.

Prie olimpinio baseino yra įrengtos tribūnos žiūrovams, kuriose varžybas galės stebėti 528 žiūrovai.

Pirmieji olimpinį baseino plaukimo takelį išbandys Lietuvos plaukimo rinktinės nariai. Žinomų plaukikų lauks nestandartinė ir niekur nefiksuota plaukimo be taisyklių rungtis.

Pastato architektas/projektuotojas: Aurimas Ramanauskas. Pastatą pastatė statybų bendrovė „Conresta“.

 

Spaudos pranešimas. Portalo Structum.lt redakcija neatsako už jo turinį. Straipsnis viešinamas visuomenės informavimo tikslais.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų