pakruojo baseinas

Pakruojyje statys keturių plaukimo takelių baseiną


Pakruojo valdžiai P. Mašioto g. 1 planuojat statyti baseiną bendrovės „Maspro“ ir „Tiksli forma“ parengė jo projektą. Sausio pradžioje jis bus aptartas su visuomene.

„Projektuotojai dabar parengė projektinius sprendinius. Su tai sprendiniais eisime į visuomenę, diskutuosime, paskelbtas susirinkimas, žmonės pasiūlymus nurodytais adresais gali siųsti ir dabar“, – sakė Pakruojo rajono meras Saulius Margis.

Baseino projektą su išorės vizualizacijomis bei pastato išplanavimu visuomenei planuojama pristatyti sausio 5 dieną. Tuo metu dėl smulkesnių techninių detalių, pasak S. Margio, bus apsispręsta jau įgyvendinant projektą.

pakruojo baseinas pakruojo baseinas

„Diskutuojant galbūt visuomenė turės pastabų, kažkokių kitokių nuomonių ar matymų, tai čia kol kas atviras dalykas. (…) Techniniai dalykai tokie kaip laipteliai: technologijos, baseino dugnas – aukštesnis ar žemesnis – spręsis jau vėliau įgyvendinant techninius sprendinius, kurie bus suderinti su visuomene ir savivaldybės administracija“, – teigė S. Margis.

Meras teigė, jog baseiną tikimasi pastatyti per tris–ketverius metus, o jo statyba gali kainuoti apie 10 mln. eurų. Dalį lėšų statyboms tikimasi gauti iš Europos Sąjungos bei valstybės remiamų programų.

Pasak S. Margio, rengiantis statyti baseiną Pakruojo valdžia konsultuojasi su kitomis baseinus turinčiomis savivaldybėmis.

Baseinas talpintų iki 150 lankytojų, jame projektuojamas keturių 25 metrų ilgio takelių baseinas, pirtys, sūkurinė vonia, pramogų ir vaikų baseinai, nusileidimo kalnelis. Pastate taip pat planuojamas sporto ir sveikatingumo centras, treniruoklių ir aerobikos salės, kavinė.

pakruojo baseinas pakruojo baseinas pakruojo baseinas

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų