Lietuvoje naudojami PAROC gaminiai ir sprendimai papildė „ThorbiQ“ įrankį, skirtą skaitmeniniam pastatų planavimui ir informacijos apie pastatus modeliavimui (BIM).
Lietuvoje naudojami PAROC gaminiai ir sprendimai papildė „ThorbiQ“ įrankį, skirtą skaitmeniniam pastatų planavimui ir informacijos apie pastatus modeliavimui (BIM).
  1. Structum.lt
  2. Naujienos
  3. PAROC gaminiai ir sprendimai papildė „ThorbiQ“ įrankį BIM projektavimui

PAROC gaminiai ir sprendimai papildė „ThorbiQ“ įrankį BIM projektavimui


Informaciją apie PAROC gaminius ir sprendimus jau galima rasti BIM projektavimui skirtame „ThorbiQ“ įrankyje lietuvių kalba.  Čia, vienoje vietoje, pateikiama išsami informacija apie gaminius: jų techninės charakteristikos, gaminio duomenų lapai, eksploatacinių savybių deklaracijos (DoP), sertifikatai ir visa kita medžiaga susieta su gaminio naudojimu, pvz. brošiūros ar vaizdo medžiaga. Lietuvoje populiarūs šiltinimo, garso izoliavimo ar apsaugos nuo ugnies sprendimai pateikiami dwg ir pdf formatais ir gali būti tiesiai perkeliami į BIM projektavimui naudojamą programą („Revit“, „ArchiCad“ arba IFC formatu).

Pasinaudoję „ThorbiQ“ įrankiu, projektuotojai gali lengvai ir paprastai susirasti naujausią informaciją ne tik apie izoliacinius PAROC gaminius ir sprendimus, bet ir kitų gamintojų medžiagas ir jų panaudojimą. Naudodami bet kurio gamintojo medžiagų komplektą gausite nemokamą prieigą prie duomenų ir BIM turinio. Pasirinkus tinkamą variantą, vienu paspaudimu galite įkelti turinį tiesiai į savo skaitmeninį BIM modelį.

„ThorbiQ“ įrankis prieinamas išorinėje platformoje, pasiekiamoje per nuorodą iš „Paroc“ svetainės. Svarbiausios įrankio savybės – patogumas ir veikimo greitis.

„Paroc“ BIM įrankį rasite šiuo adresu: https://paroc.thorbiq.io

Apibendrinant, galima pasakyti jog „ThorbiQ“ tai gaminių ir sprendimų paieškos sistema, kur naudotojas gali rasti tinkamą gaminį ir konstrukcinį sprendimą, o informaciją perkelti tiesiai į naudojamą BIM projektavimo programą („Revit“, „ArchiCad“ arba IFC formatu).  Visa informacija apie gaminį yra lengvai prieinama ir pateikiama vienoje vietoje.

Daugiau informacijos

Mantas Strazdas, programinės įrangos vadovas, tel. +370 698 10098, mantas.strazdas@owenscorning.com


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų