Paskelbti prestižinio architektūros konkurso „The Architecture MasterPrize“ 2023 nugalėtojai


Los Andželas, 2023 m. gruodį – architektūros konkursas „The Architecture MasterPrize“ išdidžiai skelbia šių metų apdovanojimų laimėtojus, pripažindamas vizionierius, kurie kūrybiškumu, tvarumu ir naujoviškomis architektūros bei dizaino praktikomis keičia mūsų pasaulį.

8-metų sukaktį švenčiantys AMP apdovanojimai tęsia tradiciją pagerbti ir pripažinti išskirtinius projektus, kurie ne tik demonstruoja architektūros ir dizaino meistriškumą, bet ir reikšmingai prisideda prie aplinkos tvarumo ir žmonių gerovės.

Šių metų AMP apdovanojimuose dalyvavo daugybė pirmaujančių architektūros studijų ir kylančių talentų visame pasaulyje – nuo žinomų grupių, tokių kaip BIG-Bjarke Ingels Group ir Davidas Chipperfieldas, iki kylančių architektų, tokių kaip Omaras Gandhis. Nugalėtojai – įvairi architektų, dizainerių grupė – daug prisidėjo prie savo sričių – nuo tvaraus miesto planavimo iki stulbinančiai sukurto interjero dizaino.

Komisija, vadovaujama Valerie Schweitzer, susideda iš išskirtinių dizainerių, architektų, kuratorių ir akademikų. Dawn Jourdan, Merilendo universiteto Architektūros, planavimo ir išsaugojimo mokyklos dekanas, ir dr. Sedefas Doganeris, gerbiamas Wentwortho technologijos instituto Architektūros ir dizaino mokyklos dekanas.

Pirmą kartą „The Architecture MasterPrize“ konkurso istorijoje Metų architektūrinio dizaino titulą pelnė lygiosiomis keli nominantai – Barcode Architects ir BIG-Bjarke Ingels Group ir  Jameso Gorsto architektai.

AMP komisijos anrė Valerie Schweitzer pasidalijo mintimis apie atrankos procesą: „Humaniška architektūra, skatinanti ryšį tarp visų tautų ir tarp žmogaus bei gamtos, yra 2023 m. AMP nugalėtojų bražias. Architektūros kategorijoje abu nugalėtojai nustato racionalų požiūrį“.

 

2023 m. „The Architecture MasterPrize“ konkurso nugalėtojai yra šie:

– Metų architektūrinis dizainas: „Barcode Architects“ ir „BIG-Bjarke Ingels Group“ „Sluishuis“ ir „James Gorst Architects“ sukurtas naujas šventyklų kompleksas

– Metų interjero dizainas: „Omar Gandhi Architects“ „Prime Seafood Palace“.

– Metų miesto dizainas: DJI Sky City, W&B Design International Pty. Ltd.

– Metų architektūros įmonė: IBUKU

– Metų interjero dizaino įmonė: Raul Sanchez Architects

– Metų kraštovaizdžio architektūros įmonė: „JL Design“.

– Metų gaminio dizainas: nesudeginta apvali plytelė iš loqa

– Metų eksterjero fotografas: Deed Studio.uae

– Metų interjero fotografas: Viktoras Romero


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų