Rekonstruotas pastatas yra Senamiestyje – unikalioje Lietuvos sostinės dalyje, kurioje gerai išlikęs viduramžiams būdingas gatvių tinklas ir urbanistinė statybų struktūra. Šio namo butuose, trykštančiuose stilingumu ir elegancija, apsigyvenę naujakuriai gali pajusti istorinio Lietuvos miesto branduolio harmoningumą ir integralumą, atsiradusį kaip kūrybinės žmonių veiklos bei natūralios miesto aplinkos sintezės rezultatas.
Kaimynystėje esantys neaukšti, seni ir unikalūs statiniai, jų ansamblių bei meno kūrinių gausa, jaukūs restoranai, parduotuvių salonai kuria ramią ir kartu paslaptingą senojo Vilniaus aplinką, kurioje išsiskiria unikalų gyventojų charakterį atspindintys Gaono g. 8 apartamentai.
Apartamentų „Gaono rezidencija“ pastatas, toks, koks yra dabar, susiformavo XVIII a. viduryje. Jis triaukštis, turi rūsį ir vidinį kiemą, statytas XVI a. pabaigoje – XVIII amžiuje. XIX a. pabaigoje pristatytas trečiasis aukštas. Pats pastatas – vėlyvojo baroko ir istorizmo stilistikos, rūsiai turi renesanso bruožų. Rašytiniuose šaltiniuose minima, kad kadaise čia buvusi smuklė, o pirmame namo aukšte veikė parduotuvės.
Dabartiniai apartamentai „Gaono rezidencija“ apsupti jaukių gatvelių, modernūs, su išsaugotomis istorinėmis detalėmis. Vykdant rekonstrukcijos darbus ypač daug dėmesio skirta šio namo autentiškumui išsaugoti. Name rasta senovinių freskų, o židiniai suteikia apartamentams papildomo patrauklumo, išskirtinumo ir jaukumo.
Tai puiki vieta svečiams, mėgstantiems komfortą ir vertinantiems individualumą. Visiškai įrengtuose apartamentuose galima trumpam arba ilgėliau atsipūsti nuo didmiesčių triukšmo, įtampos bei skubos.
Visų apartamentų interjerų autorė Nerija Sabaliauskienė pasakojo, kad „Gaono rezidenciją“ sudaro keturi skirtingo dydžio ir skirtingu stiliumi įrengti apartamentai. Du iš jų yra per kelis aukštus. „Kadangi pastatas yra XVI a., cokoliniame aukšte atidengėme akmeninius pamatus, taip stengdamiesi suteikti būstui išskirtinumo ir originalumo, – teigė interjero dizainerė. – Įrengdama šiuos apartamentus turėjau tikslą, kad būsimiems gyventojams pirmiausia būtų jauku, o juos pasitinkanti atmosfera būtų kuo „namiškesnė“. Spalvas parinkau šviesias, nes norėjosi lengvesnių erdvių, o kad kiekvienas apartamentas būtų savitesnis, pritaikiau tapetus, kurie dar ir padidina erdvę, nes turi perspektyvinį vaizdą.
Dalis apartamentuose išdėstytų baldų pagaminta Lietuvoje, o visi meno kūriniai – tai lietuvių menininkų darbai.“