Pratęsiamas Šiaurės rago skvero konkurso terminas


Šiaurės rago skvero konkurso terminas pratęstas iki gruodžio 20 d.

 

Prailgintas Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos kartu su bendrove „Memelio miestas“ ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracija skelbiamo Šiaurės rago skvero tarp Naujosios Uosto gatvės ir Kuršių marių sutvarkymo atviro projekto konkurso darbų pateikimo terminas.

Projektų pateikimo data – 2022 gruodžio 20 d., Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijoje, Bažnyčių g. 6 – 1, Klaipėda.

Projektuojamas Šiaurės rago skveras – viešoji erdvė Klaipėdos mieste, dešiniajame Danės upės krante, atkarpoje tarp Pilies tilto ir Kuršių marių. Dėl unikalios lokacijos ir kultūrinių sluoksnių skveras turėtų tapti reprezentacine miesto viešąja erdve, formuojančia miesto jungtis su Danės upe ir Kuršių mariomis. Tuo pačiu atitinkanti šiandienines architektūrines tendencijas bei atliepianti skirtingus miesto gyventojų ir svečių poreikius.

Konkurso projektų vertinimo komisija sudaryta iš architektų – ekspertų bei Klaipėdos miesto savivaldybės atstovų. Darbų vertinimo procese taip pat dalyvaus recenzentai, ekspertai.

Konkurso prizinis fondas – 20 000 eurų.

Plačiau apie konkursą: siauresragoskveras.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų