Prie Palangos koncertų salės projektuojamas elipsės formos pastatas


Palangoje vystomi planai greta miesto Koncertų salės statyti naują elipsės formos pastatą, kuriame būtų įkurti Palangos Muzikos ir meno namų kontūrai.

 

Apie tai savo feisbuko paskyroje paskelbė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

„Ryškėja būsimų Palangos Muzikos ir meno namų kontūrai – šiuo metu vyksta pastato projektavimo darbai.

Siekiama, kad būsimasis pastatas savo forma derėtų su greta esančia Koncertų sale bei puikiai įsilietų į aplinką. Pastato elipsės forma pasirinkta ne atsitiktinai – be jau minėtų klausimų, siekiama užtikrinti ir puikią akustiką pastate, taip pat – patogiai išspręsti tiek pėsčiųjų patekimą į Muzikos ir meno namus, tiek ir sunkiasvorės technikos, aptarnausiančios čia vyksiančius kultūrinius renginius, privažiavimo galimybes.

Planuojama, kad šie Namai taps Palangos orkestro, tęsiančio grafų Tiškevičių pradėtas muzikavimo kurorte tradicijas, bazė. Čia bus apie 300 vietų akustinė salė, kurioje galės repetuoti bei koncertuoti ir orkestrai, ir chorai iš visos Lietuvos bei Europos, vyks kameriniai koncertai, teatrai ir kt. Naujasis ir šiuolaikiai įrengtas Palangos kultūros židinys turės ir daugiau funkcijų.

Žodžiu, darbų dar nusimato nemažai. Kitais metais turėsime projektą ir statybos leidimą. Pastato vizualizacijos yra preliminarios jos dar gali keistis“, – savo feisbuko paskyroje rašė Palangos meras.
 

 


Dalintis:

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų