Rygoje kyla vienas moderniausių pastatų mieste


Latvijos sostinėje įsibėgėja itin modernaus „Novira Plaza“ pastato statybos. Šiuo metu jau pastatyti šeši „Novira Plaza“ aukštai iš septynių, o statybas visiškai užbaigti tikimasi iki 2023 m. III ketv. Planuojama, kad pastate įsikurs biurai ir komercinės patalpos – skaičiuojama, kad bendras nuomojamų patalpų plotas sieks beveik 24 tūkst. kvadratinių metrų.

 

Prestižinėje vietoje, pačiame Rygos centre esantis pastatas išsiskiria ne tik moderniu, šiuolaikišku stiliumi, bet ir itin pažangiais sprendimais. Statybas, kurias vykdo viena didžiausių Latvijos statybų bendrovių „Velve“, bendrovė atlieka pagal „LEED Gold“ standartą, pasaulyje pripažintą kaip tvarumo simbolį. „LEED Gold“ taip pat žinomas kaip lyderis, vystantis ir siūlantis modernias sistemas, pritaikytas efektyviai išteklius naudojantiems, gamtai draugiškiems pastatams.

Biurų pastato kaimynystėje – prestižiniai viešbučiai, naujai įsikūręs „Origo“ prekybos ir biurų centras, šalimais yra ir centrinė Rygos stotis, kurios rekonstrukciją planuojama baigti 2025-aisiais ir į infrastruktūrą investuoti iki 500 mln. eurų. Automobiliu iki oro uosto iš „Novira Plaza“ bus galima nuvykti vos per 20 minučių.

 

novira plaza ryga

 

Prestižiniai biurai

Investuotojai neabejoja, kad išskirtinė lokacija bei pažangiausios technologijos „Novira Plaza“ padarys itin patraukliu centru progresyviausioms šalies ir tarptautinėms įmonėms. Tikimasi, kad jau 2023-ųjų III ketv. čia pradės kurtis pirmieji nuomininkai – statybos vyksta pagal planą ir suplanuotą biudžetą, nepaisant pavasarį smarkiai išaugusių žaliavų kainų.

A++ klasės verslo centras pasižymi atviru išplanavimu, kuris būsimiems nuomininkams leis patogiai išsiplanuoti savo biurą nuo 500 m2 iki 3500 m2. Vystytojai atkreipia dėmesį, kad naujai čia įsikuriančios įmonės turės galimybę pačios susiplanuoti erdvę savo verslui, o automobilius galės statyti požeminėje stovėjimo aikštelėje.

Pastato nuomininkų taip pat laukia čia įrengtos žaliosios zonos, išvystyta pėstiesiems, dviratininkams ir automobilių vairuotojams pritaikyta infrastruktūra. Kaip pastebi Jolanta Jurga, „Evernord“ grupės įkūrėja, „šis projektas yra unikalus tuo, kad yra miesto centre. Dauguma biurų Rygoje kuriasi rekonstruotuose daugiabučiuose, o nauji pastatai kyla toliau nuo centro. Būtent todėl mes matome puikias šio projekto perspektyvas.“

Projekto autoriai – architektų biuro „BB studija“ architektai Dace Putniņa ir Andris Kalinka.

 

novira plaza ryga

novira plaza ryga


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų