Sandarumas – kokybės įrodymas


Pastatai tampa energiškai efektyviais, kai naudojamos kokybiškos konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos, mažinančios šilumos nuostolius ir didinančios pastato sandarumą. Naudojant šiuolaikines termoizoliacines šiltinimo medžiagas gali būti pasiekiama pagal projektą numatyta sienų šiluminė varža (svarbus šiuolaikinių pastatų rodiklis). Tačiau reikiamai neužsandarinus pastato langų, lauko durų, stogo konstrukcijų ir kitų konstrukcijų jungčių, norimas rezultatas nebus pasiektas. Sandarinimo darbai atliekami vadovaujantis taisykle – viduje sandariau nei išorėje. Vidinė izoliacija apsaugo siūlę nuo vidinės drėgmės ir šilumos nuotėkio, išorinė izoliacija jungtį apsaugo nuo lietaus ir vėjo. Sandarumo testai atliekami metodu „Blower-Door“.

Inovatyvi Belgijos kompanija „Soudal“ pastatų konstrukcinių siūlių sandarumui skiria didelį dėmesį ir tam kuria bei gamina inovatyvias sandarinimo medžiagas, atitinkančias griežtus energijos taupymo reikalavimus.

Langų sandarumas

Pastaraisiais metais langų gamintojai naudoja aukštas šilumines savybes turinčius rėmus, stiklo paketai užpildomi ne tik argonu, bet ir kriptonu ar ksenonu. Be šių langų gamybos naujovių, yra dar vienas specialus hermetikas tarpui tarp stiklo paketo ir varčios vidinių kraštų užpildyti. Struktūrinė lango rėmo izoliacija „Soudatherm SFI 600P“ – tai poliuretano klijuojamasis hermetikas, skirtas ekonomiškai stiklo paketui hermetizuoti ir suklijuoti su varčia siekiant padidinti lango sandarumą, mechaninį stabilumą, energijos efektyvumą, komfortą ir garso izoliaciją. Įvairūs laboratoriniai tyrimai rodo, kad šis produktas gali pagerinti ne tik gaminamų, bet ir jau sumontuotų langų sandarumą.

„Soudatherm SFI 600P“ įpurškiama efektyviai ir greitai, naudojant reguliuojamą pistoletą su specialiu antgaliu. 10,4 kg balionas yra itin našus, atsižvelgiant į aplinkos sąlygas, temperatūrą ir drėgmę. Iš baliono gali būti išgauta daugiau nei 2000 m hermetiko, esant 10 x 10 mm tarpui. Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kad langų konstrukcijos būtų tinkamai montuojamos, pavyzdžiui, kruopščiai įstatyti langus į izoliacinį sluoksnį, taip užtikrinant sandarią ir glaudžią jungtį.

Langų ir lauko durų montažinių siūlių sandarumas

Sumontuotų langų ir lauko durų izoliacijai naudojamos „Soudal“ elastingos putos „Flexifoam“, kompensuojančios galimą konstrukcijos judėjimą ir užtikrinančios puikią garso bei šilumos izoliaciją. Savo savybes putos išlaikys tik tada, jei bus apsaugotos izoliacinėmis medžiagomis iš vidaus ir išorės. Tam naudojamos „Soudal“ poliesterio, aliuminio ar savaime besiplečiančios juostos. Kurdama naujus sandarinimo produktus langams montuoti, įmonė „Soudal“ pristatė garo izoliacinę tepamą ir purškiamą mastikas, kurios puikiai pakeičia įprastas juostas.

Lubų, sienos, grindų sandarumas

Kai jungties tarp denginių ir sienų sandarumui užtikrinti naudojamos „Soudal“ juostos ar tepamosios mastikos, pasiekiamas puikus rezultatas.

Sienos garo izoliacija ir stogo konstrukcijos sandarumas

Garo ir vėjo izoliacinėms plėvelėms klijuoti tarpusavyje ar prie konstrukcijos naudojamos lipniosios juostelės „Soudatape“. Specialus vandenį atstumiantis popierius ir akriliniai klijai be tirpiklių užtikrina tvirtumą ir sandarumą. Atspari UV spinduliams PP medžiaga yra labai tvirta, o akriliniai klijai užtikrina puikų kibumą ir sandarumą.

Vietoje garo izoliacinių plėvelių puikiai tinka „Soudal“ purškiamoji mastika „Soudatight SP“. Produktas yra paruoštas naudoti, darbai atliekami greitai ir kokybiškai.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

„Vestum“: verslo ir peizažo dermė

Netoli Vakarinio sostinės aplinkkelio, prie Buivydiškių tvenkinio, harmoningai prigludo modernus verslo parkas „Vestum“. Jį patogu pasiekti iš bet kurios miesto…

Has photos

Pasaulį keičianti inžinerija

Jeigu daug kam inžinerija asocijuojasi su sausu mokslu – jie labai klysta. Nuo pat žmonių civilizacijos kūrybiškumo atsiradimo laikų, inžinierių…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų