Sėkmės paslaptis – sąžiningumas, darbo drausmė ir taisyklių paisymas


Inžinerinių komunikacijų tiesimas atvirai kasant dar visai neseniai laikytas įprasta praktika. Dirbant šiuo būdu gatvės ir šaligatviai būdavo perkasami ir tai nuolat keldavo gyventojų nepasitenkinimą. „Situacija iš esmės ėmė keistis inžinerinių komunikacijų tiesimo darbams pradėjus taikyti betranšėjes uždarų perėjimų technologijas, kai mechanizmas po žeme išgręžia reikiamo skersmens tunelį ir įtraukia naujus, atitinkamo dydžio vamzdžius. Tokios technologijos pamažu išstumia kitus kasimo būdus“, – sako UAB „Požeminių linijų statyba“ direktorius Antanas Mikušauskas.

Pasak pašnekovo, tokių technologijų pranašumai akivaizdūs, nes darbai atliekami daug sparčiau ir ekonomiškiau nei kasant atvirai: nereikia kasti griovių, ardyti kelio ar aikščių dangos, atliekant darbus netrikdomas transporto ir pėsčiųjų eismas, be to, išsaugomi medžiai ir kiti žalieji plotai. Betranšėjės technologijos ypač pasiteisina atliekant darbus ten, kur nėra galimybės atvirai kasti: po geležinkelio bėgiais ir magistraliniais keliais, tankiai apstatytų miestų ir senamiesčių rajonuose, draustiniuose, parkuose, pelkėtose ir miškingose vietovėse, po upėmis, tvenkiniais, melioracijos grioviais, stačiuose šlaituose ir kitose sunkiai prieinamose vietose.

2004 m. įkurta specializuota statybos bendrovė „Požeminių linijų statyba“ atlieka inžinerinių komunikacijų klojimo darbus atviru ir uždaru būdu, t. y. naudoja pažangias betranšėjes vamzdžių klojimo technologijas, kurių poreikis nuolat auga. Didėja ir betranšėjų darbų technologijų, kurias įmonė gali pasiūlyti klientams, įvairovė.

Šiuo metu įmonė gali atlikti įvairius darbus, pritaikydama beveik visas žinomas betranšėjes technologijas – tiek tiesiant naujus vamzdynus, tiek renovuojant esamus. „Anksčiau naujove laikyti uždari perėjimai dabar jau nieko nebestebina, o atpigus įrangai darbus galima atlikti pigiau nei tradiciniu būdu ardant dangas. Be to, šis būdas yra pažangesnis ir padeda neteršti gamtos, saugoti aplinką“, – teigia pašnekovas.

Įmonėje dirba stipri kvalifikuotų darbuotojų komanda. Kiekvienais metais investuojama į pažangiausias betranšėjes technologijas – tai lemia aukštą darbų kokybę.

Pasak bendrovės vadovo, betranšėjės technologijos naudojamos ten, kur sunku, o kartais ir visai neįmanoma atlikti darbų atviru būdu. Į naujoves skeptiškai žiūrinčius lietuvius įtikinti betranšėjų technologijų nauda pavyksta nesunkiai. Svarbiausiu argumentu tampa greitis ir kaina: bendrovė klientams siūlo lengvesnį ir pigesnį kelią, kaip nutiesti vamzdynus.

Įmonė pagausino savo paslaugas – šiuo metu jos darbuotojai atlieka ne tik betranšėjus darbus, bet ir siūlo visą darbų kompleksą, kai reikia įgyvendinti vandentvarkos projektus. Bendrovės specialistai tiesia ir montuoja vandentiekio, nuotekų, drenažo trasas. Montuoja buitinių nuotekų valymo įrenginius, stato siurblines, atlieka kasybos darbus, projektuoja ir montuoja inžinerines ryšių komunikacijas.

Mūsų sėkmės paslaptis – sąžiningumas, darbo drausmė ir taisyklių paisymas“, – sako A. Mikušauskas.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų