Sienų dangos – neribotos pritaikymo galimybės ir didelė išliekamoji vertė


Projektuojant visuomeninius pastatus jau per maža tik pasirinkti funkcionalius ir vizualiai patrauklius sprendimus. Dažniausiai, kalbai pasisukus apie interjero ilgalaikiškumą, lūkesčiai didėja. Šiandien interjeras turi būti kuriamas taip, kad ir po 15 metų apdaila atrodytų skoninga ir moderni, o medžiagos švytėtų naujumu. Tačiau vinilinių ir tekstilinių sienų dangų gamintojas „Vescom B.V.“ siūlo tuo neapsiriboti.

Sienų dangų galimybės praktiškai neribotos: magnetiniai paviršiai, skirti projektoriaus vaizdui konferencijų salėse ir rašyti žymekliu vietoje tradicinės lentos, sienos su Jūsų nuotrauka ar antibakterinės dangos medicinos įstaigoms – tai tik keli iš daugybės dangų funkcionalumo pavyzdžių.

Bendrovė „Interjero linija“ jau daugiau kaip 17 metų Lietuvoje atstovauja vieniems apdailos medžiagas gaminančių lyderių Europoje – kompanijai „Vescom B.V.“. Per šį laiką keitėsi medžiagos, tobulėjo technologijos, bet „Vescom“ išliko visų transformacijų priešakyje, siūlydama išskirtinį apdailos medžiagų asortimentą, orientuotą į visuomeninį sektorių.

Šiam sektoriui skirtos „Vescom“ vinilinės sienų dangos – tai inovatyvių dizainų, pagal naujausias tendencijas sukurti paviršiai, susidedantys iš vinilo sluoksnio (300–830 g/m2) ir medvilnės pagrindo. Dėl šios struktūros „Vescom“ vinilinės sienų dangos atitinka Bfl-s1, s2 ugnies plitimo bei dūmų emisijos klasę. Dangos yra ypač atsparios trinčiai, smūgiams, o paviršiai estetinio vaizdo nepakeis ilgus metu. Dėl šių priežasčių „Vescom“ užima prioritetinių viešbučių tinklų apdailos medžiagų tiekėjų pozicijas. „Vescom“ vinilinės sienų dangos vis dažniau naudojamos biurų, viešų erdvių interjeruose.

„Vescom“ siūlo vinilinę sienų dangą, skirtą sveikatos priežiūros patalpoms. Įrengiant sveikatos įstaigų patalpas, taikomi ypač griežti higienos reikalavimai. „Vescom Protect“ skirta operacinėms, palatoms, laboratorijoms ir kitoms patalpoms, kurios turi būti ypač sterilios. Tai specialia apsaugine plėvele padengta danga. Dėl šios plėvelės vinilinė danga ne tik apsaugo sienas nuo purvo, bet ją galima ir dezinfekuoti net stipraus poveikio valikliais, nesibaiminant pažeisti paviršiaus.

Bendrovė „Interjero linija“ siūlo neapsiriboti tradiciniais sprendimais. Dizaino studijoms, viešbučių, biurų, konferencijų salėms, posėdžių kabinetams siūloma atsisakyti papildomą vietą užimančių klasikinių lentų. Jas galima pakeisti „Vescom Walltalkers“ paviršiais: magnetinis paviršius su galimybe rašyti žymekliu, paviršius projektoriaus vaizdui bei galimybė ant jo rašyti žymekliu, taip pat paviršius, skirtas tik rašyti žymekliu. Taip pat yra galimybių šį sprendimą pritaikyti net lenktiems paviršiams, funkcionaliai išnaudojant turimas erdves.

Įmonės „Interjero linija“ atstovai atkreipia dėmesį, kad „Vescom“ tekstilinės sienų dangos visada buvo subtilios prabangos ieškančiųjų pasirinkimas. Šios dangos gali būti neaustinės – iš viskozės ir austos – iš natūralaus šilko, lino, poliesterio siūlų. Tekstilinės sienų dangos padės sukurti jaukią bei išskirtine prabanga dvelkiančią aplinką. Tačiau estetika neįsivaizduojama be kūrybiškumo ir poetų apdainuotos mūzos atsiųsto įkvėpimo. „Vescom B.V.“ ragina savęs neįsprausti į rėmus, net jeigu sunkiai sekasi išsirinkti iš šimtų spalvų ir ornamentų. Tokiu atveju užsakovai skatinami susikurti savo sienų dangos dizainą.

„Vescom Digital print“ – pagal kiekvieno užsakovo pageidavimus, norimi vaizdai, iliustracijos perkeliamos ant vinilinių sienų dangų. Todėl kiekvienas gali susikurti tokį sienų vaizdą, kokį nori. Aukščiausios kokybės skaitmeninė spauda ant atsparių, ilgalaikių paviršių – puikus pasirinkimas. Geriausiai tai, kad sienų dangų nereikia papildomai prižiūrėti.

Bendrovės „Interjero linija“ atstovai pripažįsta, kad dažnai sulaukia klausimų apie tai, kaip pasilengvinti gyvenimą ir pasirinkti kokybišką bei patikimą sprendimą, padėsiantį įgyvendinti visus higienos, priešgaisrinės saugos patalpų įrengimo reikalavimus. Taip pat išspręsti akustinius klausimus didelėse erdvėse. Specialistai neslepia, kad, sprendžiant šiuos klausimus, nereikėtų nuvertinti baldinių ir užuolaidinių audinių svarbos. Sienų dangos ir tinkamai parinkti „Vescom“ baldiniai bei užuolaidiniai audiniai padeda pasiekti puikių akustinių ir estetinių ilgalaikių rezultatų.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų