Catharijnesingel_ĖOKRA landschapsarchitecten

Skelbiamas 12-asis „European Prize for Urban Public Space“ konkursas: suburs specialistus iš viso žemyno


Barselonos šiuolaikinės kultūros centras (CCCB) skelbia 12-ąjį „European Prize for Urban Public Space“ konkursą. Paraiškas galima teikti nuo šiandien, 2024 m. kovo 5 d., iki balandžio 16 d.

Vienintelis tokio pobūdžio konkursas Europoje skatina diskusijas apie tokius miestus liečiančius iššūkius kaip klimato krizė, nelygybės didėjimas ir technologinių pokyčių poveikis. Išimtiniais atvejais šiais metais į jį įtrauktos ir pajūrio pakrantės, reaguojant į ypatingą jų pažeidžiamumą greta miestų.

„European Prize for Urban Public Space“ yra kas dvejus metus vykstantis konkursas, kuriame nuo 2000 m. pripažįstamos geriausios intervencijos kuriant, transformuojant ir atkuriant viešąsias erdves Europos miestuose. Šiame konkurse premija numatyta už darbus, atliktus 2022–2023 m. bendrojoje kategorijoje, o 2019–2023 m. – Pajūrio kategorijoje.

Šių metų konkurso pirmininkė yra Barselonoje gimusi architektė Beth Galí, kuri yra pripažinta urbanistė, kraštovaizdžio architektė ir pramonės dizainerė.

CCCB organizuojamas konkursas apima 10 architektūros ir urbanistikos institucijų tinklą ir suburia daugiau nei 50 ekspertų iš viso žemyno ir skatina bendradarbiauti.

Dalyvavimo sąlygas ir viską, ką reikia žinoti norint dalyvauti prize, rasite adresu www.publicspace .org.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų